2024. Április 27. - 15:32:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Coming Soon.  (Megtekintve 228653 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Május 18. - 19:13:14
Válasz #30
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Nyugalom, rövid időn belül megszerzem! :-}

2008. Május 18. - 20:02:58
Válasz #31
Nem elérhető

Telipó


Ne töltstek mert fake.Megszívtam énis.  :-Đ

Nem vagy egyedül ˝=/ ˝=/

2008. Május 18. - 20:55:28
Válasz #32
Nem elérhető

NaturalBoy


Nyugalom, rövid időn belül megszerzem! :-}

Én bízom benned Producer 8-)  ;D

2008. Május 18. - 21:00:22
Válasz #33
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 18. - 21:01:37
Válasz #34
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 18. - 21:08:52
Válasz #35
Nem elérhető

L


Itt is vannak fileok !
http://isohunt.com/torrents/bigger+stronger+faster?iht=-1

Te leszedted már? Minden OK vele?

(A torrentreactoros dolgot én is benéztem... ˝=/)

"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 18. - 21:47:24
Válasz #36
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Bigger, Stronger, Faster: Szöveges tartalom

Egy olyan országban, ahol a világmegmentő szuperhősök születnek és minden a teljesítményről, a szemmel látható és dollárban mérhető teljesítményről szól, nincs rosszabb, mint eltérni a ’normától’. Szuperhőssé válni azonban korántsem olyan egyszerű és sok gyereknek legalább akkora csalódás, hogy nincs Mikulás, mint az a felfedezés, hogy eheti undorig a spenótot mégsem lesz tőle olyan bicepsze, mint Popeynek. A csalódott gyerekeknek nem marad más, mint a jó öreg szteroid, amitől hamarabb válnak nagyobbá, erősebbé és gyorsabbá. Hiába a sportolói botránykrónikák sora, a mellékhatások szakértői vélemények és tragédiák, úgy tűnik az emberek többségét nem lehet elijeszteni az anabolikus szteroidoktól. A média és még inkább az egész amerikai társadalmat átható kiemelkedni vágyás erősebb minden józan érvnél, arról nem is beszélve, hogy mozihőseik (Stallonétól kezdve a mostanában leginkább Kalifornia kormányzásával foglalkozó Schwarzeneggerig) mindannyian éltek a szteroidokkal és nem úgy tűnik, mintha megbánták volna. Az ő szűnni nem akaró népszerűségük valamint a tisztának véletlenül sem mondható élsportolóik pedig óhatatlanul azt sugallja a gyerekeknek, hogy itt bizony nem elég a részvétel, a győzelem a fontos.

2008. Május 18. - 21:49:34
Válasz #37

B1ll4

Vendég
Jól hangzik . Amúgy vonjuk le gyorsan a konklúziót : Megnézik a moziba , utána 2 sör között megbeszélik mi is volt a film lényege és minden megy tovább :)
De rám hatni fog a film az biztos :)

2008. Május 18. - 21:54:54
Válasz #38
Nem elérhető

NaturalBoy


Jól hangzik . Amúgy vonjuk le gyorsan a konklúziót : Megnézik a moziba , utána 2 sör között megbeszélik mi is volt a film lényege és minden megy tovább :)
De rám hatni fog a film az biztos :)

Vagy meghalgatják a szteroidok káros mellékhatásait és nyugtázzák hogy na ugye hogy én tudtam és utánna ugyan oylan elégedettek lesznek mint eddig magukkal.Persze ez nem szól midnenkinek csak  atöbbségre vonatkozik.

2008. Május 18. - 22:06:20
Válasz #39
Nem elérhető

L


Arra kíváncsi leszek, hogy Gregg Valentino a Pump 'n Pose-al töltött karjaival vajon hogy kerül a képbe... ????... Minden szteroidbotrány kapcsán az ő képit mutatják, pedig szerintem nem nagyon látszik rajta, hogy szteroidokat használt volna. Sőt, nála a sportmúltra sem utal szerintem semmi, csak a hihetetlen olajhasználatra...
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 18. - 22:10:58
Válasz #40
Nem elérhető

God Vazzeg


Arra kíváncsi leszek, hogy Gregg Valentino a Pump 'n Pose-al töltött karjaival vajon hogy kerül a képbe... ????... Minden szteroidbotrány kapcsán az ő képit mutatják, pedig szerintem nem nagyon látszik rajta, hogy szteroidokat használt volna. Sőt, nála a sportmúltra sem utal szerintem semmi, csak a hihetetlen olajhasználatra...

Mert ez így hír... Aztán magyarázd el a hüJéknek hogy ez nem szteroid, hanem egészen más..  :-}  !+"%

2008. Május 18. - 22:19:57
Válasz #41
Nem elérhető

FirstLady


Bigger, Stronger, Faster: Szöveges tartalom

Egy olyan országban, ahol a világmegmentő szuperhősök születnek és minden a teljesítményről, a szemmel látható és dollárban mérhető teljesítményről szól, nincs rosszabb, mint eltérni a ’normától’. Szuperhőssé válni azonban korántsem olyan egyszerű és sok gyereknek legalább akkora csalódás, hogy nincs Mikulás, mint az a felfedezés, hogy eheti undorig a spenótot mégsem lesz tőle olyan bicepsze, mint Popeynek. A csalódott gyerekeknek nem marad más, mint a jó öreg szteroid, amitől hamarabb válnak nagyobbá, erősebbé és gyorsabbá. Hiába a sportolói botránykrónikák sora, a mellékhatások szakértői vélemények és tragédiák, úgy tűnik az emberek többségét nem lehet elijeszteni az anabolikus szteroidoktól. A média és még inkább az egész amerikai társadalmat átható kiemelkedni vágyás erősebb minden józan érvnél, arról nem is beszélve, hogy mozihőseik (Stallonétól kezdve a mostanában leginkább Kalifornia kormányzásával foglalkozó Schwarzeneggerig) mindannyian éltek a szteroidokkal és nem úgy tűnik, mintha megbánták volna. Az ő szűnni nem akaró népszerűségük valamint a tisztának véletlenül sem mondható élsportolóik pedig óhatatlanul azt sugallja a gyerekeknek, hogy itt bizony nem elég a részvétel, a győzelem a fontos.


Helyes :D
így kell promózni egy oan filmet, amiből megtanulhat az ember kokszolni :D
Ha eddig nem tudtá semmit, most megtudod, alapján :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 19. - 11:43:22
Válasz #42
Nem elérhető

madinorbi


Nem az a lényege a történetnek hogy káros vagy nem hanem a hülekölök mint amilyen én is voltam 13 évesen, meg gondolom ti sem voltatok született sportguruk vesz egy badis kosaras focis magazint akkor kb sejtheti hogy mi a téma.
Tudjuk jól milyen az emberi természet ha nem látom ... a naivitást talán picit helyrerakja sztem jó kis mozi !
Az isohuntost szedjétek nekem az megy !
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 19. - 12:32:33
Válasz #43
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Australia: http://www.apple.com/trailers/fox/australia/trailerc/

Baz Luhrmann (dir.)
Nicole Kidman
Hugh Jackman
David Wenham
Jack Thompson
Bryan Brown

2008. Május 19. - 21:48:56
Válasz #44
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Tv műsorajánló: Szuperemberek 1 rész. A világ legerősebb emberei (Strongman)

Az eredmények azt bizonyítják, hogy a sportolók évről évre egyre gyorsabbak és erősebbek, nemzedékről nemzedékre mind jobb teljesítményt nyújtanak. Az izgalmas filmben vezető fiziológusok, biomechanikusok, orvosszakértők és mérnökök a jelenség által felvetett legalapvetőbb kérdésre keresik a tudományos választ: mi áll a javuló eredmények mögött, és meddig fokozható az emberi teljesítőképesség?

Péntek (május 23.), National Geographic Este 21:00.