2024. Május 09. - 08:50:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Coming Soon.  (Megtekintve 229315 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 20. - 12:52:07
Válasz #45
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Rövid hír!
Steven Spielberg executive producerként részt vesz a Transformers 2 (2009) és a Jurassic Park IV (2009) forgatásán.

2008. Május 20. - 13:38:35
Válasz #46
Nem elérhető

tomi


Nem hittem volna, hogy olyan inteligens az emberiség, hogy a transformers című film, egy második epizódot is megéljen. o--O
Up the dose, lift the most!

2008. Május 20. - 14:07:06
Válasz #47
Nem elérhető

NaturalBoy


Nem hittem volna, hogy olyan inteligens az emberiség, hogy a transformers című film, egy második epizódot is megéljen. o--O

http://www.youtube.com/watch?v=2TrJl-kU1Oc

2008. Május 20. - 14:24:00
Válasz #48
Nem elérhető

Jordan


Nem hittem volna, hogy olyan inteligens az emberiség, hogy a transformers című film, egy második epizódot is megéljen. o--O

http://www.youtube.com/watch?v=2TrJl-kU1Oc

Bakker!!!  Łł= (+)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 20. - 20:01:53
Válasz #49
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Holnap 00:05-kor  Premier a mozikban.
Indiana Jones és a kristálykoponya királysága.


2008. Május 20. - 20:14:24
Válasz #50
Nem elérhető

madinorbi


Szombaton meglesem  ;)
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 21. - 09:33:36
Válasz #51
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2008. Május 21. - 17:35:29
Válasz #52
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Tv műsorajánló!

Lévai kislexikon - A dopping. (Május 24. 18: 05.-kor szombaton az M1-en)

Rövid Tartalom:
Egy nemzetközi felmérés szerint minden harmadik élsportoló doppingol, de csak minden harmincadik bukik le a szigorú vizsgálatokon. Hogyan lehet ez? Mióta élnek tiltott teljesítménynövelő szerekkel a sportemberek? Vagy hogyan születhetett az utóbbi hónapokban annyi világcsúcs az úszásban, mint korábban két-három év alatt? A Lévai Kislexikon következő adásából kiderül, hogy a dopping története - kis túlzással - az újkori olimpiák történetével egyidős. Ma már hihetetlennek tűnik például, hogy a hosszútávfutókat eleinte brandyvel próbálták jobb teljesítményre sarkallni, az öttusázók pedig ?célzóvizet?, pálinkát ittak lövészet előtt. A sporttörténet persze ez utóbbiaknál tragikusabb esetekről is beszámol: súlyos egészségkárosodást szenvedett versenyzőkről például, akiken gyakran a tudtukon kívül kísérleteztek edzőik...
Lévai Balázs következő műsorában doppingvétségen ért sportolókkal, jogászokkal, orvosokkal beszélget az élsport visszásságairól. Ellátogat a Tour de France-ra, ahol elsőként több mint negyven éve, 1967-ben okoztak halált a tiltott szerek, és felkeresi az egykori kelet-német doppinggyár néhány áldozatát is.

2008. Május 21. - 18:20:01
Válasz #53
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Szavazás!
Ki milyen műfajt szeret  ;D

2008. Május 21. - 18:23:03
Válasz #54
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Kedvenc film: American Gangster
Sorozat: Maffiózók  ;D
Két nagy kedvenc, de van sok más is. Az ilyenek jönnek be legjobban  ;D

Fent! :D ;)

2008. Május 21. - 18:25:42
Válasz #55
Nem elérhető

L


Kedvenc film: American Gangster
Sorozat: Maffiózók  ;D

Frankó! ;-oo-;

Knockarond Guys megvolt ?(a magyar címe: Keménykötésűek)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 21. - 18:30:16
Válasz #56
Nem elérhető

George


Kár, hogy csak egyet lehet szavazni, mert több műfajból is vannak kedvencek. Mivel az egy szavazatot nagyon óvatosan kellett leadnom, így hosszas töprengés után úgy döntöttem, hogy a győztes........ SZEX @-o ;D :-)(-:

2008. Május 21. - 18:31:23
Válasz #57
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Kár, hogy csak egyet lehet szavazni, mert több műfajból is vannak kedvencek. Mivel az egy szavazatot nagyon óvatosan kellett leadnom, így hosszas töprengés után úgy döntöttem, hogy a győztes........ SZEX @-o ;D :-)(-:

 Łł= :D

2008. Május 21. - 18:31:57
Válasz #58
Nem elérhető

George


Cuming soon !+"% 8-)

2008. Május 21. - 18:32:10
Válasz #59
Nem elérhető

L


Nem volt, nem láttam még.

Ha tetszik a "maffiaműfaj" akkor kötelező. (bár nem egy mai darab)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"