2024. Április 27. - 23:53:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mivel játszol mostanában?/ Kedvenc game-ed  (Megtekintve 77709 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 30. - 13:13:42
Válasz #15
Nem elérhető

fastor


2573429 egy combó val thps3 ban kéretik valakinek megdönteni, hogy legyn megint motivációm ::) ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 30. - 13:15:28
Válasz #16
Nem elérhető

FirstLady


az már unalmas :))))))
Ja... akkor oké @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D
Én az online sudoku-val szoktam jáccani... asszem ebben a topicban nem rúgok labdába...  ˝=/ ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 30. - 13:16:00
Válasz #17
Nem elérhető

tomi


nekem a fizzball a király: http://grubbygames.com/fizzball/
demo letölthető, csak erős idegzetűeknek!!!  :-)->
Up the dose, lift the most!

2008. Június 30. - 13:19:05
Válasz #18
Nem elérhető

Larson


az már unalmas :))))))
Ja... akkor oké @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D
Én az online sudoku-val szoktam jáccani... asszem ebben a topicban nem rúgok labdába...  ˝=/ ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Szeretem azt! Profi vagyok :)
Lexus, mindörökké! (toyota is) :)

2008. Június 30. - 13:21:37
Válasz #19
Nem elérhető

FirstLady


az már unalmas :))))))
Ja... akkor oké @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D
Én az online sudoku-val szoktam jáccani... asszem ebben a topicban nem rúgok labdába...  ˝=/ ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Szeretem azt! Profi vagyok :)
Ó, és emlékszel a régi jó amőba partikra?... na, majd behozzuk a lemaradást 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 30. - 13:22:33
Válasz #20
Nem elérhető

Larson


Ó, és emlékszel a régi jó amőba partikra?... na, majd behozzuk a lemaradást 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Hehe. Rendben  ;D ;D ;D
Lexus, mindörökké! (toyota is) :)

2008. Június 30. - 16:45:48
Válasz #21
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
De ma segítsen valaki! Nem érek haza időben s azt hiszem a héten nem lesz időm JJJÁÁÁCCANIIIII! áááááááááááááááá @-o @-o @-o

2008. Június 30. - 16:59:00
Válasz #22

B1ll4

Vendég
fastor ha már kockaságnál tartunk :D . Itt kécskén lejössz rákérdezel valamelyik haveromnál a kocka múltamra . Akkor elmondják , hogy 9-14 éves koromig naponta legalább 10 órát játszottam :D . Voltam Gody papa lanokon cK-val counter-strike -ban top5 volt a legjobb .  FIFA 2004-ben world rank top8 . Thps 2 és thps 3-ban 6-7 millió alá nem igazán mentem :) . Szétvertem a billentyűt a varial flipekért , a 360 darkslideért , handstand double flipek , casper , madonna air abból truckstand , meg mittomén volt még rengeteg :D . De most jöjjön a csajok és a testépítés :)

2008. Június 30. - 17:07:33
Válasz #23
Nem elérhető

Larson


De most jöjjön a csajok és a testépítés :)

Hehe, szivemből szóltál  ;D ;D
Lexus, mindörökké! (toyota is) :)

2008. Június 30. - 17:10:02
Válasz #24

B1ll4

Vendég
Hálisten 3 éve totál nem játszok semmivel , nem is érdekel már ... hamar kiégtem sajnos :)

2008. Június 30. - 17:12:47
Válasz #25
Nem elérhető

endre66


fastor ha már kockaságnál tartunk :D . Itt kécskén lejössz rákérdezel valamelyik haveromnál a kocka múltamra . Akkor elmondják , hogy 9-14 éves koromig naponta legalább 10 órát játszottam :D . Voltam Gody papa lanokon cK-val counter-strike -ban top5 volt a legjobb .  FIFA 2004-ben world rank top8 . Thps 2 és thps 3-ban 6-7 millió alá nem igazán mentem :) . Szétvertem a billentyűt a varial flipekért , a 360 darkslideért , handstand double flipek , casper , madonna air abból truckstand , meg mittomén volt még rengeteg :D . De most jöjjön a csajok és a testépítés :)
Te Béla, ezt itt milyen nyelven írtad?  :-}

 ;D ;D ;D

2008. Június 30. - 17:13:43
Válasz #26
Nem elérhető

Larson


Hálisten 3 éve totál nem játszok semmivel , nem is érdekel már ... hamar kiégtem sajnos :)

hidd el, hogy az nem sajnos, hanem áldás :)
Lexus, mindörökké! (toyota is) :)

2008. Június 30. - 17:21:12
Válasz #27

B1ll4

Vendég
endre bazzeg én gördeszkáztam 2 évet , a foci mellett , csak mikor az edző meglátott tiszta sebes lábbal , karcolásokkal ... kicsit dühbe gurult , hogy miért b*szom tönkre magam . Akkor jött a deszka őrület ... még mindig ha látom valamelyik tv műsorban a srácokat deszkázni kívülről vágom a trükköket :) .

Azért berakok egy faszit , összes thps nagy embere volt , valami brutál egyensúlya van meg érzéke ehhez . Nem hittem el sok trükköt iszonyat a faszi .

Rodney Mullen a neve pár embernek remélem ismerős :) .

+ ajánlom figyelmetekbe a THPS zenéket , töltsétek le nagyon edzőzenék ! ;)

1. http://youtube.com/watch?v=PcbCCFb0zXI
2. http://youtube.com/watch?v=O5wX37YfyfU&feature=related
3. http://youtube.com/watch?v=Y7kqznBTc9o

Nah ennyi elég :)

2008. Június 30. - 17:28:20
Válasz #28
Nem elérhető

endre66


endre bazzeg én gördeszkáztam 2 évet...
Tony Hawk Pro Skate =thps.  8-} Így már értem, miért nem ezzel kezdted?  :D        ?:-)

Uncsiöcsémnél már játszottam vele évekkel ezelőtt. Igazán érdekes, roppant izgalmas és gyönyörű játéknak találtam.  @-o  !+"%
mod:...furfangos trükkökkel, szép forgásokkal, változatos pályákkal, és rengeteg veszélyes figurával  @-o  :-OO

2008. Június 30. - 17:32:02
Válasz #29

B1ll4

Vendég
Videókat remélem azért meglested :)