2024. Április 27. - 18:22:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mivel játszol mostanában?/ Kedvenc game-ed  (Megtekintve 77700 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 30. - 17:35:28
Válasz #30
Nem elérhető

endre66


Videókat remélem azért meglested :)
Meg én! Nagyon tehetséges, ügyes, trükkös fiatalemberek szerepelnek bennük kellemes zenével...    :-/- :-OO

2008. Június 30. - 17:37:15
Válasz #31
Nem elérhető

parrre


hehe ... jáccani ...

Mostanában fakocka, búgócsiga, csörgő   ::)

Régebben megvolt az összes forgotten realms ... baldur's gate, icewind dale, neverwinter nights többször is...
nameg adventure.. syberia, mokey island, broken sword, stb...  

ha gépen van szabad fél órám akkor ulti .. @:-)

2008. Június 30. - 17:40:09
Válasz #32
Nem elérhető

God Vazzeg


Anno csak Quake3 és Unreal  >:D Ma már nem játszom, csak dolgozom a géppel, ha nem dolgozom, akkor meg el a gép elől, egy pofa sörre, vagy valamire  :-} Az agyatlan hentelős játékok kellenek nekem, mert ugye programozó vagyok, nekem ez a kikapcsolódás  --)

2008. Június 30. - 17:47:09
Válasz #33
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Anno csak Quake3 és Unreal  >:D Ma már nem játszom, csak dolgozom a géppel, ha nem dolgozom, akkor meg el a gép elől, egy pofa sörre, vagy valamire  :-} Az agyatlan hentelős játékok kellenek nekem, mert ugye programozó vagyok, nekem ez a kikapcsolódás  --)

Húúú...Unreal @:-) ! Suliban folyamatosan nyomtuk hálóban! De már évek óta nem játszottam!

2008. Június 30. - 18:02:52
Válasz #34
Nem elérhető

Boresz


Americas Army!
Csak online lehet vele, és ingyenes. Nem végigvivős mint a Moha,Mohpa,(ezeket is nagyon szerettem) hanem csak ember-ember elleni küzdelem,(najó, 2 pályán vannak bot-ok)taktikára és csapatjátékra öszpontosítva.

http://www.youtube.com/watch?v=bW3MsEQ6lpg
Most itt kapcsolódok ki,mert inkább itt vezetem le a feszültséget,nahmeg a teremben a súlyokon,mintsem hogy cigizzek,vagy igyak.Sokszor fosul megy játék de a többiekkel dumálva röhögünk egymás bénaságán,és jó hangulatban eltöltünk 1-2 órát.
én beszéltem,uff
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 30. - 18:19:11
Válasz #35
Nem elérhető

fastor


fastor ha már kockaságnál tartunk :D . Itt kécskén lejössz rákérdezel valamelyik haveromnál a kocka múltamra . Akkor elmondják , hogy 9-14 éves koromig naponta legalább 10 órát játszottam :D . Voltam Gody papa lanokon cK-val counter-strike -ban top5 volt a legjobb .  FIFA 2004-ben world rank top8 . Thps 2 és thps 3-ban 6-7 millió alá nem igazán mentem :) . Szétvertem a billentyűt a varial flipekért , a 360 darkslideért , handstand double flipek , casper , madonna air abból truckstand , meg mittomén volt még rengeteg :D . De most jöjjön a csajok és a testépítés :)
Te Béla, ezt itt milyen nyelven írtad?  :-}

 ;D ;D ;D
6-7 milka? :-O (:-)
banyek ;D
akor jelenetem megyek vissza büvészkedni, én még örültem a 2 millás kombónak ?:-/
am nekem nem votl netem kocka korban így nem hálóztam sehol, mire lett netem meg már nem érdekelt ;D
Kécskére lan? ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 30. - 18:23:59
Válasz #36

B1ll4

Vendég
Felejtsd el , én már megbántam , hogy akkor ennyit foglalkoztam vele . Alig bírtam átszokni a normális életmódra , többet enni , időben lefeküdni , nem éjszakázni mindig... , soha többé :) .

THPS-t ha meglátok még annak azért nekiülnék , PSP-n néha tesco-ban látom , vagy auchan-ba valami xbox gamet akkor kipróbálom de ennyi . Nem köt már le úgy mint régen ..

2008. Június 30. - 22:38:04
Válasz #37
Nem elérhető

Joeker


Gran Turismo 5 Prologue ps3on nagyon jó lett szenzációs alig várom hogy kijöjjön a teljes .. amit még megfogok venni az a GTAIV lesz @:-)

2008. Július 01. - 08:32:34
Válasz #38
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
GTA IV nem annyira jóóóó:( De ez csak az én véleményem...

2008. Július 02. - 16:12:55
Válasz #39
Nem elérhető

gmatyi


Hy! Ha  megvan valakinek a Ghost Recon Adwanced Warfighter 2 akkor azt próbálja ki! Gyönyörű a grafika is stb stb! Persze csak Multiban tolom mert az az igazi!:P :-/-
Longest Road*.......--.......--....... *

2008. Augusztus 30. - 20:41:21
Válasz #40
Nem elérhető

miki_nrg



2008. Augusztus 31. - 12:07:00
Válasz #41
Nem elérhető

Kővári Tamás


Huh én is egy mocskos kocka voltam  ****)  ;D Enemy-Territory-val játszottam majdnem 3 évet, állandó bajnokságok, warok, kb itt ültem suli után estig  :-\
De különben mindenkinek ajánlom, mert szerintem eddigi legjobb csapatjáték amivel játszottam ;)

2008. Augusztus 31. - 15:59:38
Válasz #42
Nem elérhető

mack



2008. Augusztus 31. - 16:08:25
Válasz #43
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Szeptember 11. - 21:43:36
Válasz #44
Nem elérhető

miki_nrg


Monitor vásárlás előtt állok és a neten nézelődöm, de nem tudom melyiket lenne érdemes. AZ elképzelés hogy olyan 24" körüli legyen és 100e ft alatt! Tud valaki valami jó tippet adni?