2024. Május 13. - 15:27:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Média és Médiaszereplés  (Megtekintve 75913 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Október 30. - 10:24:54
Válasz #15
Nem elérhető

FirstLady


Valószínűleg igazatok van, én várok túl sokat a médiától  :-\ Azért szomorú, hogy Maris nénit nem a lényeg érdekli, hanem a dolgok mögött lévő bulvár tartalom. Dehát mindenkinek IQ-ja szerint  8-) (Aztán lehet pont én vagyok a hüJe  !+"% )
Igazad van neked is, de nem várhatod el egy nézettségre épülő vállalkozásból, hogy felsoroljon mondjuk helyezéseket versenyzőket, mert Marisnéniéket bazira nem érdekli, és úgy kapcsolnának el, mint a huzat azonnal...
Ezért van mondjuk egy Gyurmánk, ott elmondják a szakmának, hogy tessék, így vót a versenyzők így végeztek...
A tömegmédia, két cicispopsis anyag közé berak egy versenyt -és most általánosítok- jön a Kukorica Jancsi, aki elindul egy versenyen, és Jánosvitézzé nő az anyag végére, és mindenki örül, hogy Jancsi megcsinálta, mert ő a szomszédom is lehetne, és szeretem ezért junó...

Természetes, hisz a nézettség a lényeg, így az a "hír" amit többen néznek. Nem akarok naívnak tűnni, csak fejtegetem hogy is lenne jo(bb)  ;)


Hát igen. Ezért is van,hogy egyes televíziók első és legfontosabb hírnek beteszik a haláleseteket,baleseteket és szerencsétlenségeket.  :----
Persze, mert szörnyülködni, meg félelmet kelteni nem rossz dolog... sok társadalom épül erre... ismerek olyat, aki ebből él meg... minden szar, csak amihez közöm van, az nem, haldoklik a testépítés, mindenki szemétláda, rohadék, féreg, csak az nem, akire én megmondom, hogy nem az... ez egy moslékország, de elmondom neked, hogy hogy' tudod túlélni, de csak azt teheted és gondolhatod, amit mondok, különben véged...

Ezért fontos, hogy megtegyünk mindent azért, hogy pozitívumok kerüljenek előtérbe a tömegmédiában is... És ezért is van az, hogy a bodybuilding.hu-n nem fog senki negatívumokat olvasni... És sok pozitívum van a sportban, több, mint negatívum, csak nehéz ezt megérteni az átlagembereknek, mert megszokták, hogy csak a negatív dolgokat kapják az arcukba... 

Zsuzsi: Pontosan! Az igazán nagy sztárok -külföldön meg főleg- ugyanezt csinálják... Felhívják (vagy a managerük felhívja) az adott csatornákat, hogy figy. ezt értem el, ez azért nagy dolog, mert..., nem mondhatnám el valamikor? és láss csodát, Jay pl. bekerül a legnézettebb tévécsatorna talk show-jába... Lehet, hogy nem azonnal, mert nyilván van prioritás és hírérték mindenhol, de bekerül, és valójában mindegy, hogy most, vagy két hét- vagy hónap múlva, de szerepelni fog FŐMŰSORIDŐBEN...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 30. - 10:46:56
Válasz #16
Nem elérhető

sasa


Minek a tv-t nézni!
Én ha friss híreket és pletykákat akarok hallani, akkor felhívom Anyukámat és megkérdezem, hogy ma mi volt a téma a ház elötti kispadon.
Higgyétek el ennél jobb forrás nem kell. **:))))*

2008. Október 30. - 10:54:52
Válasz #17
Nem elérhető

FirstLady


Minek a tv-t nézni!
Én ha friss híreket és pletykákat akarok hallani, akkor felhívom Anyukámat és megkérdezem, hogy ma mi volt a téma a ház elötti kispadon.
Higgyétek el ennél jobb forrás nem kell. **:))))*
Na látod, pedig ők is a tévéből tájékozódnak, és hát aki nem akar lemaradni a "kispad" beszélgetéseiből, annak bizony nézni kell a tévét 8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
ezt mondtam, hogy mindenki utálja, senkise nézi, mégis valahogy óriási nézettséget produkálnak 8-) ****:)))
azért remélem, ha Brigi szerepel, azt azért majd megnézed  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 30. - 10:57:37
Válasz #18
Nem elérhető

hopika


Spaciel én a Híradót szoktam háttal megnézni,esetleg kikapcsolódásként egy CSI-t és ha elcsípem,akkor a K1 mérkőzéseket...asszem a TV-t nem nekem találták ki...maradok a zenénél! @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 30. - 11:03:56
Válasz #19
Nem elérhető

FirstLady


Spaciel én a Híradót szoktam háttal megnézni,esetleg kikapcsolódásként egy CSI-t és ha elcsípem,akkor a K1 mérkőzéseket...asszem a TV-t nem nekem találták ki...maradok a zenénél! @:-)
Hopika, te nem is vagy célcsoport  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Ha én otthon vagyok, az az első, hogy bekapcsolom a tévét, aztán háttal neki, leülök a géphez... De nem akarok álszent lenni, ha felfigyelek valamire, akkor én azt végignézem, meg elalvás előtt is nézem... én se vagyok tipikus célcsoport, de vannak olyan műsorok, amiket szeretek nézni, ilyen most a megasztár, a popdaráló, de amit szeretek még nézni (feltéve ha hazaérek rá, bár ez nem jellemző) a híradó, és a fókusz is(bár ez szakmai ártalom  ****:))) ) ha viszont lemaradok valami fontosról, azt visszanézem netről :) meghát a sorozatok: bk, vészhelyzet, grace klinka, dr. house, született feleségek... de ezeket is gyakran csak háttal a tévének nézem :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 30. - 11:07:10
Válasz #20
Nem elérhető

God Vazzeg


Spaciel én a Híradót szoktam háttal megnézni,esetleg kikapcsolódásként egy CSI-t és ha elcsípem,akkor a K1 mérkőzéseket...asszem a TV-t nem nekem találták ki...maradok a zenénél! @:-)
Hopika, te nem is vagy célcsoport  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Ha én otthon vagyok, az az első, hogy bekapcsolom a tévét, aztán háttal neki, leülök a géphez... De nem akarok álszent lenni, ha felfigyelek valamire, akkor én azt végignézem, meg elalvás előtt is nézem... én se vagyok tipikus célcsoport, de vannak olyan műsorok, amiket szeretek nézni, ilyen most a megasztár, a popdaráló, és a sorozatok, de amit szeretek még nézni (feltéve ha hazaérek rá, bár ez nem jellemző) a híradó, és a fókusz is(bár ez szakmai ártalom  ****:))) ) ha viszont lemaradok valami fontosról, azt visszanézem netről :) meghát a sorozatok: bk, vészhelyzet, grace klinka, dr. house, született feleségek... de ezeket is gyakran csak háttal a tévének nézem :D

Nekem TV-m sincs, üssetek!  ****:))) Persze azért TV kártya van a gépben, és 22 colos moncsi is van, ezen lehet nézni, amit akarok, de nem nagyon nézek TV-t, mert soha nincs benne olyan ami érdekelne.. Ettől függetlenül tervezem a vételt, de szart nem akarok venni, a jó meg drága  :P

2008. Október 30. - 11:07:49
Válasz #21

Zsuzsi

Vendég
Spaciel én a Híradót szoktam háttal megnézni,esetleg kikapcsolódásként egy CSI-t és ha elcsípem,akkor a K1 mérkőzéseket...asszem a TV-t nem nekem találták ki...maradok a zenénél! @:-)



A CSI-t én is nézem,abból tanulok. Nagyon szépen van fényelve és jók a vágások stb. benne.  ****:)))

2008. Október 30. - 11:13:42
Válasz #22
Nem elérhető

FirstLady


Spaciel én a Híradót szoktam háttal megnézni,esetleg kikapcsolódásként egy CSI-t és ha elcsípem,akkor a K1 mérkőzéseket...asszem a TV-t nem nekem találták ki...maradok a zenénél! @:-)



A CSI-t én is nézem,abból tanulok. Nagyon szépen van fényelve és jók a vágások stb. benne.  ****:)))

off
persze azt, most alakítod ki a tökéletes gyilkosság tervét... elakarod tenni Prodot lábalól !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
on
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 30. - 11:14:51
Válasz #23

Zsuzsi

Vendég
Spaciel én a Híradót szoktam háttal megnézni,esetleg kikapcsolódásként egy CSI-t és ha elcsípem,akkor a K1 mérkőzéseket...asszem a TV-t nem nekem találták ki...maradok a zenénél! @:-)



A CSI-t én is nézem,abból tanulok. Nagyon szépen van fényelve és jók a vágások stb. benne.  ****:)))

off
persze azt, most alakítod ki a tökéletes gyilkosság tervét... elakarod tenni Prodot lábalól !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
on



Őőőőőő...lebuktam ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

2008. Október 30. - 11:22:30
Válasz #24
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Spaciel én a Híradót szoktam háttal megnézni,esetleg kikapcsolódásként egy CSI-t és ha elcsípem,akkor a K1 mérkőzéseket...asszem a TV-t nem nekem találták ki...maradok a zenénél! @:-)



A CSI-t én is nézem,abból tanulok. Nagyon szépen van fényelve és jók a vágások stb. benne.  ****:)))

off
persze azt, most alakítod ki a tökéletes gyilkosság tervét... elakarod tenni Prodot lábalól !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
on



Őőőőőő...lebuktam ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Véged......telefonáltam a rendőrségnek ;D ;D ****:))) ****:))).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Október 30. - 11:24:48
Válasz #25

Zsuzsi

Vendég
Spaciel én a Híradót szoktam háttal megnézni,esetleg kikapcsolódásként egy CSI-t és ha elcsípem,akkor a K1 mérkőzéseket...asszem a TV-t nem nekem találták ki...maradok a zenénél! @:-)



A CSI-t én is nézem,abból tanulok. Nagyon szépen van fényelve és jók a vágások stb. benne.  ****:)))

off
persze azt, most alakítod ki a tökéletes gyilkosság tervét... elakarod tenni Prodot lábalól !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
on



Őőőőőő...lebuktam ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Véged......telefonáltam a rendőrségnek ;D ;D ****:))) ****:))).


Tényleg?  !+"% :D :D :D :D :D :D :D :D

2008. Október 30. - 13:15:13
Válasz #26
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Sajnos nagyon kevés olyan sportoló van aki profiként menedzselné önmagát a médiában!
Igen is tenni kell érte hogy megismerjenek. Jay Cutler nem véletlenül írta le és mondta el többször is, hogy milyen fontos a médiamegjelenés.

Egy pár példa:
http://www.samsungsport.hu/hir.php?id=37476
http://samsungsport.com/hir.php?id=27167
http://www.samsungsport.hu/hir.php?id=37136
http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=153154

És még sorolhatnám...



2008. Október 30. - 13:20:24
Válasz #27
Nem elérhető

FirstLady


Sajnos nagyon kevés olyan sportoló van aki profiként menedzselné önmagát a médiában!
Igen is tenni kell érte hogy megismerjenek. Jay Cutler nem véletlenül írta le és mondta el többször is, hogy milyen fontos a médiamegjelenés.

Egy pár példa:
http://www.samsungsport.hu/hir.php?id=37476
http://samsungsport.com/hir.php?id=27167
http://www.samsungsport.hu/hir.php?id=37136
http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=153154

És még sorolhatnám...



Egyetértek! ****:)))))) :-){
Azért is ítam azokat, amiket leírtam, hogy a sportolók is megértsék, hogy' működik ez a világ, és hogy a fórumozók is megértsék, hogy miért olyan anyagok mennek, amilyenek... :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 05. - 08:29:22
Válasz #28
Nem elérhető

FirstLady


Gondoltam, Obamázzunk tovább, most média szempontból...
A mr. Pres. kampánymenedzsere David Plouffe volt, aki elképesző pénzeket pumpált a médiakampányokra, sokkal többet, mint eddig bárki-bármikor.
Legutolsó kampányhír mi is volt, hát az, hogy az akkor még elnökjelölt Obama a választás napján sem hagyta ki a sportolást (konkrétan kosarazott :D), és korábban is nagy hangsúlyt fektettek a sportra, volt olyan, hogy Obama a CNN kamerái előtt dobott hárompontos, és így kommentálta: "ilyen az, amikor nyomás alatt kell teljesítenie."
Miért fontos a sport pl, mert ezzel mutatják, hogy fitt, egészséges, és ezáltal -ugyebár- kiemelkedik...

(Egyébként az is fura, hogy miért kedden szavaznak... Mert annó az usabeliek farmerek voltak, és ez a nap zavarta meg legkevésbé a földmunkákat, meg az egy-két nap utazás miatt így volt a legjobb... de ez csak egy kis kitérő volt :D)

És ne felejtsük el azt sem, hogy kicsit több, mint egy éve, még Hillary Clinton volt a befutó, aztán megjelent Obama aki óriási sztár lett. Februárban volt az ún. Szuperkedd, amikor Hillary stábjának elfogyott a pénze, és biztossá vált, hogy nem számoltak tovább, úgy gondolták, hogy megnyeri, és innentől kezdve rendben lesz... De döntetlen lett a vége... márciusban még visszatért, de csak a vereséget tudta kicsit elodázni ezzel, majd nem tehetet mást, támogatta Obamát...

Magyar idő szerint egyébként hétfőn délelőtt elhunyt Obama nagymamája, ezért volt az, hogy a kortesbeszédeknél elég fáradtnak tűnt, viszont ezzel valószínűleg többet értek a kortes beszédei, mint először gondolták. Valamint az emberek empatikusan nem hozták fel számára vádként, hogy nem így kellene egy kortesbeszéd alatt viselkednie...

Az utolsó pénzügyi jelentésekben a válság kezdete után is 150 millió dollárt keresett a demokratáknak... ezt mind fordíthatta volna még kampányra, egy részét valószínüleg meg is tette...példátlan összeget költött a médiára a kampánya alatt... Összesen kampányára 250 millió dollárt költött... (100 millióval többet, mint McCain). Okt. 28-án félórás reklámidőt vásárolt a 4 országos csatornából 3-on (CBS, NBC, Fox)... legutoljára 1992-ben vásárolt ilyet egy jelölt,Ross Perot...

A költői kérdés: Számít a média, és a médiaszereplés?!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 05. - 08:37:53
Válasz #29

Torony

Vendég
Lóf@sz, megmondta a hiteles főokos, hogy a TV szar!  ;D