2024. Április 27. - 16:20:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdők aranyköpései  (Megtekintve 102906 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Január 06. - 10:10:39
Válasz #30

Torony

Vendég
fekpadon láttam hasonlót... kiveszi a súlyt a villából - és a válla mozog előre-hátra 5 centit, kar egyenes. Csak épp én nem kérdeztem meg, hogy ez akkor most hogy, hanem simán közöltem, hogy "atyaúristen" és távoztam.

2009. Január 06. - 10:30:42
Válasz #31
Nem elérhető

AtisFace


Nekem a kedvenc gyakorlatom, amit láttam kezdőktől, hogy a tárogatógépen bicepsz, tricepsz szuperszettet tolnak :D.

A következő a végrehajtás:
-behúzza bicepszből középre
-majd szűknyomás szerűen kitolja

Egyszerűen zseniális, csak hogy max súllyal is könnyű még egy kezdőnek is. Bár lehet azért csinálják mellezés végén, hogy bemelegítsenek bicpeszre :D :D
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Január 06. - 11:06:07
Válasz #32
Nem elérhető

Gabe


Az új teremben láttam egy új gyakorlatot! ****:)))
Tolóckodás de a kar nem hajlik csak úgy engedik le válból amig megy ilyen kis mozdulatok.
Nézem mondom megkérdem mit csinálsz?
Erre mint ha hülye lennék" hát csukjázom"!
Mondom és ez hogy megy oda?
Nem tudom de érzem! A válasza!
Jah mondom ha hátbaváglak egy vassal azt is érzed akkor ez hátedzés? ˝=/
****:)))
Nem értesz te ehhez blade!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 06. - 11:12:38
Válasz #33
Nem elérhető

gurkha


Nem akarok beleszólni,de a tólockodón végzett "vállvonogatást" én minden versenyzőmnél alkalmazom(fitneszesekről van szó),a célja pedig a váll erősítése a "thomas-kör" nevű gyakorlathoz.....
Csak azért mertem belekotyogni,mert a múlt héten tőlem is megkérdezték a fitnes2000-ben,hogy ez mire jó...

2009. Január 06. - 11:35:47
Válasz #34
Nem elérhető

Gabe


Nem akarok beleszólni,de a tólockodón végzett "vállvonogatást" én minden versenyzőmnél alkalmazom(fitneszesekről van szó),a célja pedig a váll erősítése a "thomas-kör" nevű gyakorlathoz.....
Csak azért mertem belekotyogni,mert a múlt héten tőlem is megkérdezték a fitnes2000-ben,hogy ez mire jó...
De a csuklyát biztos nem erősíti, mivel nem húzó mozdulat!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 06. - 11:38:13
Válasz #35
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem akarok beleszólni,de a tólockodón végzett "vállvonogatást" én minden versenyzőmnél alkalmazom(fitneszesekről van szó),a célja pedig a váll erősítése a "thomas-kör" nevű gyakorlathoz.....
Csak azért mertem belekotyogni,mert a múlt héten tőlem is megkérdezték a fitnes2000-ben,hogy ez mire jó...
De a csuklyát biztos nem erősíti, mivel nem húzó mozdulat!

Én már leszokok lassan arról hogy bárkinek is bármit szóvá tegyek. Ha szólsz, még te vagy a hülye, és keresik a kifogásokat... Nemrég egy hölgyike kért diétás tanácsot, elmondtam neki mindent, ami fontos lehet, és csak kifogásokból állt a válasza. Mondtam a végén: bocs, nem tudok segíteni  :-\

2009. Január 06. - 11:38:50
Válasz #36
Nem elérhető

gurkha


Az igaz...
Talán ő is csak látta,hogy valaki csinálja így gondolta ez neki is jó lesz..
És annak aki esetleg nem ismerné itt van maga a "thomas kör" :

http://www.youtube.com/watch?v=kv7kYqpTaJI

2009. Január 06. - 11:44:51
Válasz #37
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Soha nem felejtem mikor tanultam a helyből hátraszaltót. Ha sok minden hiányzik akkor így jár az ember: http://www.youtube.com/watch?v=vExLy4vBdDk&feature=related

 Łł=

2009. Január 06. - 11:49:21
Válasz #38
Nem elérhető

gurkha


Hát igen az a helyből hátraszaltó rizikós dolog... ;D


Mi idén ezt megtoldjuk egy egész csavarral... :-O

2009. Január 06. - 11:58:53
Válasz #39
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Hát igen az a helyből hátraszaltó rizikós dolog... ;D


Mi idén ezt megtoldjuk egy egész csavarral... :-O

 :-)!

2009. Január 06. - 12:17:20
Válasz #40

Grizzly79

Vendég
Nem akarok beleszólni,de a tólockodón végzett "vállvonogatást" én minden versenyzőmnél alkalmazom(fitneszesekről van szó),a célja pedig a váll erősítése a "thomas-kör" nevű gyakorlathoz.....
Csak azért mertem belekotyogni,mert a múlt héten tőlem is megkérdezték a fitnes2000-ben,hogy ez mire jó...
Így azért érthető, de gyanítom Blade csávója nem a Thomas körre gyakorolt!  ;D

2009. Január 06. - 12:33:39
Válasz #41

Grizzly79

Vendég
fekpadon láttam hasonlót... kiveszi a súlyt a villából - és a válla mozog előre-hátra 5 centit, kar egyenes. Csak épp én nem kérdeztem meg, hogy ez akkor most hogy, hanem simán közöltem, hogy "atyaúristen" és távoztam.
Ilyen is van nálunk. Csak még néha le is filmezi magát.

Mi arra tippeltünk, hogy lapockára gyúr a fiú.
Saját elmondása szerint azért nem engedi le a mellre a rudat, mert köldöksérve van. Csak akkor azt nem értem miért pakolja fel 240-ig????!?!?
Ja és természetesen 130-al, akkor miért csinálja szabályosan?  ˝=/

Inkább segítek neki a 240-nél is, nehogy magára ejtse és be kelljen csukni a teremnek a takarítás idejére.  :-/-(-: Lehet nem hagynák azt sem, hogy az edzésemet befejezzem!  :-O

2009. Január 06. - 12:36:18
Válasz #42
Nem elérhető

God Vazzeg


fekpadon láttam hasonlót... kiveszi a súlyt a villából - és a válla mozog előre-hátra 5 centit, kar egyenes. Csak épp én nem kérdeztem meg, hogy ez akkor most hogy, hanem simán közöltem, hogy "atyaúristen" és távoztam.
Ilyen is van nálunk. Csak még néha le is filmezi magát.

Mi arra tippeltünk, hogy lapockára gyúr a fiú.
Saját elmondása szerint azért nem engedi le a mellre a rudat, mert köldöksérve van. Csak akkor azt nem értem miért pakolja fel 240-ig????!?!?
Ja és természetesen 130-al, akkor miért csinálja szabályosan?  ˝=/

Inkább segítek neki a 240-nél is, nehogy magára ejtse és be kelljen csukni a teremnek a takarítás idejére.  :-/-(-: Lehet nem hagynák azt sem, hogy az edzésemet befejezzem!  :-O

240kg az szép  ***

2009. Január 06. - 12:41:32
Válasz #43

Grizzly79

Vendég
Nekem a kedvenceim az étkezésős kérdések:

1.
- Figyi Te mit eszel?
- Csikehús, hal, marha, pulyka, időnként sertés, rizs, tápkiegek, mint pl fehérje, aminósav...
- (Erre okoksa haverja beszól hátulról) Attól leáll a veséd!
- Jó munkát fiúk!

2.
- Te Szabi én nem érzem ezt a No Xplode-ot meg Cellmasst.
- Ahan. Mióta szeded? Elvileg első alkalommal érezned kéne az erőt.
- 4 napja.
- Hogy lehet ez? Mit eszel mellé?
- Ma pl. ettem egy szendvicset reggel. Nincs időm enni tudod!
Őt nyilván lecsesztem, mert amolyan haverféle és azóta - láss csodát - működik neki a dolog.
Igaz azóta átesett a ló túlsó oldalára.
Edzés előtt betol 3 adag (!!!) No Xplode-ot, meg egy kávét!!!!

2009. Január 06. - 12:42:57
Válasz #44

Grizzly79

Vendég
fekpadon láttam hasonlót... kiveszi a súlyt a villából - és a válla mozog előre-hátra 5 centit, kar egyenes. Csak épp én nem kérdeztem meg, hogy ez akkor most hogy, hanem simán közöltem, hogy "atyaúristen" és távoztam.
Ilyen is van nálunk. Csak még néha le is filmezi magát.

Mi arra tippeltünk, hogy lapockára gyúr a fiú.
Saját elmondása szerint azért nem engedi le a mellre a rudat, mert köldöksérve van. Csak akkor azt nem értem miért pakolja fel 240-ig????!?!?
Ja és természetesen 130-al, akkor miért csinálja szabályosan?  ˝=/

Inkább segítek neki a 240-nél is, nehogy magára ejtse és be kelljen csukni a teremnek a takarítás idejére.  :-/-(-: Lehet nem hagynák azt sem, hogy az edzésemet befejezzem!  :-O

240kg az szép  ***
Naja. A rúdon jól néz ki, de a végrehajtáson vinnyognál a röhögéstől!  !+"% @-o :-O