2024. Május 12. - 09:30:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Viszlát 2008  (Megtekintve 26695 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. December 31. - 18:41:15
Válasz #15
Nem elérhető

Gabe


Nekem volt jó is, rossz is.
Majd' 3év kihagyás után júniustól elkezdtem újra edzeni, lefogytam 8kilót, többnyire zsírban, mivel az izmaim sokkal keményebbek lettek,
kijött 1-2 ér, karban jött fel 2-3centi.(ez kiafasztérdekel gondolom, de már leírtam nemtörlömki)
Melóban semmi változás, semmi béremelés, semmi 13.havi, semmi prémium, merthát ugye világválság.
Csak azt felejtik el, hogy elég jól belelátok a pénzügyekbe a magam szintjén, szóval bármi más hülyeséggel megetethettek volna, csak a világválság dumával ne!
Olyan se plusz, se mínuszos évre értékelem.
Remélem a következő plusz-ba tendál majd.
Kívánok hasonló jókat minden gyúrósnak, és Gyurmásnak!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. December 31. - 19:00:49
Válasz #16
Nem elérhető

FirstLady


Egy kis ajándék, egyenesen Dope-tól  8-) ;D

http://www.youtube.com/watch?v=c9Yn1oQsOMU
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. December 31. - 19:14:13
Válasz #17
Nem elérhető

Rob


2009.01.01.-én kirakok egy Arnoldos képet az ajtóra. Így minden reggel mikor felkelek mégnagyobb lesz a motivációm =/+'!
Egészségben és dagadó izmokban gazdag boldog új évet kívánok mindekinek! ;)
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. December 31. - 19:21:58
Válasz #18
Nem elérhető

izomboy


B.U.É.K mindenkinek!
És +10kg izomzatot 2009 re!
Szerintem itt ez a legszebb amit kívánhatok nektek :)

2008. December 31. - 19:31:36
Válasz #19
Nem elérhető

Johnnyx


Röviden összefoglalva az évet: egy éve ilyenkor 90kg voltam, most 88 vagyok és több izom van rajtam  ;D Más nem számít  ;D ;D
Fastor örülök, hogy megoldódott a magánéleti problémád. Remélem azért nem alázkodtál meg  :-/-(-:
Egyetek zabot!

2008. December 31. - 19:32:05
Válasz #20
Nem elérhető

Suncity


Csatlakozom, a jó kívánságokhoz  :-):-)::  MINDEN BOLDOGAT 2009RE
és ne felejtsétek el , hogy holnap Dísznó húst  kell enni,  meg lencsét  <:-) <:-)

2008. December 31. - 19:41:45
Válasz #21
Nem elérhető

FirstLady


és ne felejtsétek el , hogy holnap Dísznó húst  kell enni,  meg lencsét  <:-) <:-)
Én már meg is sütöttem a tejesmalackát és megfőztem a lencsefőzeléket, hogy holnap ne kelljen, mert ugyebár mindenki azt csinálja egész évben, mint elsején ;)
Ezért én valszeg nagyon jókat fogok enni, és pihenni  ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. December 31. - 19:55:21
Válasz #22
Nem elérhető

Raymond


Izomban gazdag boldog új évet kívánok minden fórumozónak és a bodybuilding.hu és az Extremefit csapatnak.......... ;-oo-; :-oD

2008. December 31. - 20:03:46
Válasz #23
Nem elérhető

fastor


Röviden összefoglalva az évet: egy éve ilyenkor 90kg voltam, most 88 vagyok és több izom van rajtam  ;D Más nem számít  ;D ;D
Fastor örülök, hogy megoldódott a magánéleti problémád. Remélem azért nem alázkodtál meg  :-/-(-:
nyet ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. December 31. - 20:09:19
Válasz #24
Nem elérhető

ViCtor


B.Ú.É.K!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. December 31. - 20:27:32
Válasz #25
Nem elérhető

Suncity


és ne felejtsétek el , hogy holnap Dísznó húst  kell enni,  meg lencsét  <:-) <:-)
Én már meg is sütöttem a tejesmalackát és megfőztem a lencsefőzeléket, hogy holnap ne kelljen, mert ugyebár mindenki azt csinálja egész évben, mint elsején ;)
Ezért én valszeg nagyon jókat fogok enni, és pihenni  ****:)))

akkor 1 jó asszony vagy lady ****) ****) (aki mindent megbocsát    !+"% ----by Jimmy) @:-)

2008. December 31. - 20:33:11
Válasz #26
Nem elérhető

Johnnyx


Én már meg is sütöttem a tejesmalackát és megfőztem a lencsefőzeléket, hogy holnap ne kelljen, mert ugyebár mindenki azt csinálja egész évben, mint elsején ;)
Ezért én valszeg nagyon jókat fogok enni, és pihenni  ****:)))

Ez igaz, a legtöbben egész évben sem dolgoznak  ;D ;D
Egyetek zabot!

2008. December 31. - 20:33:59
Válasz #27

nyunyuka2

Vendég
Ez az év szuper volt!!! Ellindultam életem első versenyén :-!, megismertem sok fantasztikus embert!!!

2009 pedig egyszerűen fantasztikus lesz, érzem!!!  :D :D

2008. December 31. - 21:01:07
Válasz #28
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Én már marhára elfáradtam...  :P

Rég szexeltem már ennyit.  :-)(-: :-)- ****:)))))) :-oD ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. December 31. - 21:07:12
Válasz #29
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Boldog és sikeres Új Évet kívánok mindenkinek 2009-re! :violinplay3:  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"