2024. Május 12. - 02:29:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Viszlát 2008  (Megtekintve 26661 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Január 24. - 15:14:41
Válasz #90
Nem elérhető

God Vazzeg


ez a diskurzus már így januárban, látatlanban eséllyel indulhat az Év Értelmetlen F*szsága megtisztelő címért.

Örülök ha neked is értelmetlen  /:-)  ***

2009. Január 24. - 16:19:40
Válasz #91

Torony

Vendég
ez a diskurzus már így januárban, látatlanban eséllyel indulhat az Év Értelmetlen F*szsága megtisztelő címért.

Örülök ha neked is értelmetlen  /:-)  ***

szerintem mindenkinek az. Including fastor... csak hát áll mögötte a csaj oszt' pattogtatja a korbácsot a feje fölött.

2009. Január 24. - 16:28:38
Válasz #92
Nem elérhető

God Vazzeg


türhetö évem volt (tegnap mégis összejöttem újra, barátnömmel :-! ) de az évre a pontot a következö tette fel, negatív értelemben! ezt is tegnap kaptam :HAggyál, már az étrendötleteiddel, olyan vagy mint a sóbert norbi --)
köszönöm végeztem
BUÉK :-):-)::

Asszonynak basszál egy sallert a nevemben  ;D ;D ;D Na jó, inkább mégse, mert megint pina nélkül maradsz  :-*  O0

Ezt találtam egyedül ami Fastornak ment és az asszonyának, de ennél több szmájlit már nem tudtam volna rakni  !+"% Mindenesetre ha ezért van fesztivál, akkor nyilvánosan megkövetem Fastornét  :-*  :-){

Remélem béke lesz, nehogy az ominózus mondat 2. fele lépjen érvénybe  !+"%  ****:)))

2009. Január 24. - 17:08:36
Válasz #93
Nem elérhető

FirstLady


Godot bírom, mert olyan, mint a népmesében "okos leány" Łł=  8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 24. - 17:46:39
Válasz #94
Nem elérhető

God Vazzeg


Godot bírom, mert olyan, mint a népmesében "okos leány" Łł=  8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))


Politikusnak kellett volna mennem  @:-)

2009. Január 24. - 17:49:46
Válasz #95
Nem elérhető

George


Godot bírom, mert olyan, mint a népmesében "okos leány" Łł=  8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Szerinted is lányos? :-* ))=/

2009. Január 24. - 17:58:05
Válasz #96
Nem elérhető

FirstLady


Godot bírom, mert olyan, mint a népmesében "okos leány" Łł=  8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))


Politikusnak kellett volna mennem  @:-)
az biztos ****:)))))) 8-) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 24. - 17:58:41
Válasz #97
Nem elérhető

FirstLady


Godot bírom, mert olyan, mint a népmesében "okos leány" Łł=  8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Szerinted is lányos? :-* ))=/
rosszvaaagy :D főleg, hogy az okosleány az meztelen volt, mire a királyhoz ért  ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 24. - 18:01:19
Válasz #98
Nem elérhető

God Vazzeg


Godot bírom, mert olyan, mint a népmesében "okos leány" Łł=  8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Szerinted is lányos? :-* ))=/

Ezzel arra céloztál hogy nagy a mellem?  :-*

Lady: jobb az mindenkinek amíg nem vagyok meztelen  ***)))

2009. Január 24. - 18:48:00
Válasz #99
Nem elérhető

Suncity


de azért a  (K)ok(X)os lány az még gázabb jelző lenne ;D