2024. Április 28. - 01:16:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Éttermek  (Megtekintve 19930 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Január 02. - 21:35:40
Válasz #15
Nem elérhető

FirstLady


Noa Grill House, Teréz krt.

Kaja minőség: 5
Kiszolgálás: 5
Diétás kaja: 5
Tömegelés közbeni kaja: 5
Ár: 4
Hely exkluzivitása: 5

Nagyon jó hely, vannak extrémdrága kaják, de normál árúak-, sőt occsók is (ebédidőben menüvel).
van emelet, és alsó szint is, mind a két helyen ugyanolyan gyors a kiszolgálás ****:)))))) És nagyon hangulatos :)


Az ételek pedig így néznek ki:



"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 03. - 08:20:12
Válasz #16
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Noa Grill House, Teréz krt.

Kaja minőség: 5
Kiszolgálás: 5
Diétás kaja: 5
Tömegelés közbeni kaja: 5
Ár: 4
Hely exkluzivitása: 5

Nagyon jó hely, vannak extrémdrága kaják, de normál árúak-, sőt occsók is (ebédidőben menüvel).
van emelet, és alsó szint is, mind a két helyen ugyanolyan gyors a kiszolgálás ****:)))))) És nagyon hangulatos :)


Az ételek pedig így néznek ki:





A kaja minősége szerintem 4-es nem éppen megy 100%-osan a bélszín nekik... (de ez csak 2-szeri kajálásom mondja)
Kiszolgálásra is sajna 4-est adnék, de azt hiszem ez sem olyan hatalmas eltérés Lady osztályzatától
Diet & Tömegezési kaja nálam 4-5 de ez sem tér el
Amiben nagy különbség az ár! Eléggé meg kell gondolnom, hogy oda megyek-e, mert az én pénztárcámnak elég meredek árak jönnek ki, ha csak a személyes kajámat nézem, akkor 6000 jó magyar buznyák alatt még nem hagytam ott pénzt...
S a hely exkluzivítása nálam is 5-ös!

Összegezve: Csak az ár ami jelentősen eltér, de azt hiszem csajozós, esti romantikus randevús (első alkalommal megmutatom,hogy telibe meg tudok enni egy 40dkg-os véres bélszínt) helynek elég jó!

2009. Január 03. - 08:30:18
Válasz #17
Nem elérhető

FirstLady


Nalátod, a 40 deka bélszín az extrémdrága kaják közé tartozik, de pl. a pizza, a leves, és a "nem vetítős" kaják szerintem nincsenek rossz árban, a délimenü pedig -asszem- nagyjából egy ezres ;)


 
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 03. - 08:31:57
Válasz #18
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
SUBWAY: kiszolgáslás 3-4 minöség 5, íz 5, tömegelös :5, nem diétázom, szóval nemtudom hány ;D

Testépítő szempontból az én értékelésem a SUBWAY-re általánosan:

Kiszolgálás: 2 (mivel gyors kajálda így marad maximum a 3-as, s ha azon a helyen, ahol barátként fogadnak oda is csak 3-ast adtam maximum kiszolgálásra így ez maximum nálam 2-es lehet)
Kaja minőség: 4 (mivel tudom, hogyha bemegyek, akkor mit is kaphatok, milyen ízben s én teszem össze a kajámat, csak azért egy adag marha 3dkg az egy kicsit meredek)
Diétás kaja: 3 ( a fagyasztott saláták és az olajos húsok miatt)
Tömegezős kaja: 5  /7%
Ár: 2 (egy szenya 1000 Ft??? Abból veszek majdnem egy kg csirkemellet, avagy 20 dkg bélszínt s hogy ne legyen 1-es ezért ment a 2-es)
Hely exkluzivítása: 1 (műanyag avagy alumínium székek..... Gyorskajálda)

De ez megint csak személyes élmények. S gondolom jön, hogy mi az 5-ös...

Kiszolgálásnál: Érezd, hogy a személyzet figyel rád még a terem legvégén is
Kaja minőségében: Kéretik egy normális szakács, s a kaják úgy legyenek elkészítve ahogy te külön kéred
Diétás  és tömegezős kaja: Azt hiszem ehhez nem kell komment
Ár: Ne hagyjam ott a gatyómat is, azért hogy ki tudjam fizetni (mondjuk, ha azért hagyod ott, mert a személyzetben a pultoslányt két rendelés közt megdöntötted akkor ez a kiszolgáláshoz menne az 5-ös  ;D ;D ;D ;D )
Hely exkluzivítása: Ha mind egy hétköznap, mint egy első randi alkalmával oda tudod vinni azt a nőt akivel nem csak az elkövetkezendő estét tervezed)

Ezek az én értékelésem 5-ösei. Csak azért írtam ezt, hogy ne lehessen belémkötni.  :-oD

2009. Január 03. - 08:34:15
Válasz #19
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Nalátod, a 40 deka bélszín az extrémdrága kaják közé tartozik, de pl. a pizza, a leves, és a "nem vetítős" kaják szerintem nincsenek rossz árban, a délimenü pedig -asszem- nagyjából egy ezres ;)

Ott a pont, de délben sajna még nem voltam. Randijaim olyan este 8-10 környékén voltak, s vagy ide vagy az Il Marcano-ba mentem, amíg arra voltam ismerős  ;D
De így tényleg nem meredek az árazás. Csak ott még nem ettem pizzát, mert nem éppen tartozik a kedvenc kajáim közé SAJNOS! ˝=/

2009. Január 03. - 08:38:16
Válasz #20
Nem elérhető

FirstLady


Nalátod, a 40 deka bélszín az extrémdrága kaják közé tartozik, de pl. a pizza, a leves, és a "nem vetítős" kaják szerintem nincsenek rossz árban, a délimenü pedig -asszem- nagyjából egy ezres ;)

Ott a pont, de délben sajna még nem voltam. Randijaim olyan este 8-10 környékén voltak, s vagy ide vagy az Il Marcano-ba mentem, amíg arra voltam ismerős  ;D
De így tényleg nem meredek az árazás. Csak ott még nem ettem pizzát, mert nem éppen tartozik a kedvenc kajáim közé SAJNOS! ˝=/

Kiszámoltam, mert én nagyjából ugyanazt eszem ott mindig. De szerintem ez nem is vészes ;) :D

cézársali csirkével:   1650,-
narancsos csokitorta: 890,-
________________________
Összesen:              2540,-

Vagy

leves: 690,-
csirkesteak:  1250,-
hozzá salátamix:  860,-
__________________
Összesen:     2800,-
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 03. - 09:00:36
Válasz #21
Nem elérhető

sasa


Mi ahova rendszeresen járunk, ott 580 ft egy menü. /7%
Bélszint viszont otthon rendszeresen készítek és a nagyker ára ahol veszem 6.400 ft. Henteseknél pedig 7.900 ft körül van. Étteremben egy 40 dekás bélszin már luxus kategóriába tartozik.

2009. Január 03. - 09:18:34
Válasz #22
Nem elérhető

FirstLady


Mi ahova rendszeresen járunk, ott 580 ft egy menü. /7%
Bélszint viszont otthon rendszeresen készítek és a nagyker ára ahol veszem 6.400 ft. Henteseknél pedig 7.900 ft körül van. Étteremben egy 40 dekás bélszin már luxus kategóriába tartozik.
A legviccesebb ebben az, hogy a legtöbb piacon már nem is lehet bészínt venni, csak ha megrendeled előre a hentestől... mert ugyebár ennyiért nem nagyon veszik...  ˝=/

Viszont a menüárak szerint az árakat nem tudom reálisan megítélni ***)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 03. - 09:32:19
Válasz #23
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Mi ahova rendszeresen járunk, ott 580 ft egy menü. /7%
Bélszint viszont otthon rendszeresen készítek és a nagyker ára ahol veszem 6.400 ft. Henteseknél pedig 7.900 ft körül van. Étteremben egy 40 dekás bélszin már luxus kategóriába tartozik.

Én ír bélszínt avagy friss bélszint szoktam kapni, de olyan 5200-5500 ft/kg környékén szokott lenni. Mondjuk amúgy meg ingyen, mert akit edzek annak húsboltja van  /7% /7% /7% /7% /7% /7%

2009. Január 03. - 09:33:26
Válasz #24
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Mi ahova rendszeresen járunk, ott 580 ft egy menü. /7%
Bélszint viszont otthon rendszeresen készítek és a nagyker ára ahol veszem 6.400 ft. Henteseknél pedig 7.900 ft körül van. Étteremben egy 40 dekás bélszin már luxus kategóriába tartozik.

Én ír bélszínt avagy friss bélszint szoktam kapni, de olyan 5200-5500 ft/kg környékén szokott lenni. Mondjuk amúgy meg ingyen, mert akit edzek annak húsboltja van  /7% /7% /7% /7% /7% /7%


Mázlista!!!!!!!!  :-/-(-: ;D

2009. Január 03. - 11:05:59
Válasz #25
Nem elérhető

BrianB


WASABI! (csak a budai - Szépvölgyi út) No.1  /7%  ****:))))))

Kaja minőség: 5
Kiszolgálás: 5
Diétás kaja: 5
Tömegelés közbeni kaja: 5
Ár: 5 (már ha szalag mellé ülsz, az étlapos az húzós)
Hely exkluzivitása: 5


2009. Január 03. - 16:51:38
Válasz #26
Nem elérhető

tomi


Szudán gyrosbüfé 8.ker Bródy Sándor u. (közepe)

kaja minőség: 5
kiszolgálás: 1
diétás kaja: 1
tömegelés kaja: 5
ár: 5
hely excluzivitása: 1

 /:-)
Up the dose, lift the most!

2009. Január 03. - 17:24:31
Válasz #27
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Akkor ott a helyünk! :)

2009. Január 03. - 18:14:39
Válasz #28
Nem elérhető

madinorbi


Szudán gyrosbüfé 8.ker Bródy Sándor u. (közepe)

kaja minőség: 5
kiszolgálás: 1
diétás kaja: 1
tömegelés kaja: 5
ár: 5
hely excluzivitása: 1

 /:-)
@-o
+ ha csúnyán nézel feltűznek a gyrosnyársra  ***))))
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 03. - 18:22:40
Válasz #29
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ez talán pont idevág. Szégyen de én ide is járok:

http://www.youtube.com/watch?v=82U0l9mchhw&feature=rec-HM-r2

 Łł=