2024. Május 20. - 19:50:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mi az amit utálsz?  (Megtekintve 213949 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Május 15. - 12:07:39
Válasz #165
Nem elérhető

God Vazzeg


Én azt a zseniális rendszert utálom,hogy kijött egy behajtási végzés az Artisjus felől:a tavalyi és tavalyelőtti fesztivál után egy napon! belül be kell fizetni 686eFt-ost az Artisjusnak.Őket persze az nem érdekli,hogy a tavalyelőtti rendezvény 500e minusszal zárt,a tavalyi pedig közel másfél millával...Ez a fasza jogrendszer...
Még szerencse,hogy a haverom nevén megy a fesztivál,így most az ő házát akarják elvenni... !+"%

Fúú bazze  :-Đ

2009. Május 15. - 12:15:04
Válasz #166
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Utálom, hogy az egyik héten befizetek 40e számlát, rá egy hétre megint jön elszámoló számla néven, azt is befizetem, utána meg jön a büntetés mert nem fizettem be, és azt is be kell fizetni  :-O  ˝=/ Gyerekek: mennyi pénzem van nekem, a kurvaúristenit má  ˝=/ ˝=/ ˝=/  :-Đ

Amit elloptak a kedves szoci barátaink azt most velünk fizettetik meg, ez sajnos szopás.  ;)

2009. Május 15. - 12:15:46
Válasz #167

B1ll4

Vendég
Mondjak egy szebbet ? A PECH :D..... nem is fokozom tovább :D . Végrehajtói kijöttek , hogy utolsó felszólítás , kezünkbe nyomtak egy csekket . Nah persze mi meg bambultunk mi a faszom van , mikor tisztességesen élünk évtizedek óta , Mutter éj-nappalon át melózik , Vater szavakat sem érdemel , de akkor még azért volt agya ... tesóm meg én tanultunk .

Anyám erre biccentett egyet , elkérte a számlát és 15.600.000Ft volt rajta . Anyám megroskadt picit , tesómmal ilyen 11-12 éves fejjel kicsit összefostuk magunkat , hogy itt az Armageddon .

Aztán könyvelőkkel és egyéb belsős emberkékkel , persze kenőpénzek sorozata utánajártunk a dolgoknak , hogy ez mi a fasz is lehet . Kiderült , hogy egy irodába váltott műszakot húzott 2 nő , és Józsa Endre nevét hagyta bent az első nőszemély , mikor váltás volt addigra már Tamási Béla nevével szépen összerakott egyet és így lett belőle Józsa Béla !

Az a poén , hogy még így is éppen , hogy másodfokon megtudtuk nyerni a dolgot , persze 0 kártérítés , semmi megalázkodás a fasszopók részéről . Azóta pedig egyre sűrűbben jönnek ellenőrizni . Miért is ne ? Mocskos egy szemét banda !  :-/- :-/- :-/-

2009. Május 15. - 12:27:11
Válasz #168
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Utálom, hogy az egyik héten befizetek 40e számlát, rá egy hétre megint jön elszámoló számla néven, azt is befizetem, utána meg jön a büntetés mert nem fizettem be, és azt is be kell fizetni  :-O  ˝=/ Gyerekek: mennyi pénzem van nekem, a kurvaúristenit má  ˝=/ ˝=/ ˝=/  :-Đ

Amit elloptak a kedves szoci barátaink azt most velünk fizettetik meg, ez sajnos szopás.  ;)
Persze ezt a szép magyar hagyományt honatyáink azóta is gyakorolják(mármint a lopást).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 15. - 19:58:06
Válasz #169
Nem elérhető

God Vazzeg


Utálom, hogy az egyik héten befizetek 40e számlát, rá egy hétre megint jön elszámoló számla néven, azt is befizetem, utána meg jön a büntetés mert nem fizettem be, és azt is be kell fizetni  :-O  ˝=/ Gyerekek: mennyi pénzem van nekem, a kurvaúristenit má  ˝=/ ˝=/ ˝=/  :-Đ

Amit elloptak a kedves szoci barátaink azt most velünk fizettetik meg, ez sajnos szopás.  ;)
Persze ezt a szép magyar hagyományt honatyáink azóta is gyakorolják(mármint a lopást).


Igen csak már vakarózok ám, mert ennyi fele én se bírok fizetni mindent, az a legviccesebb hogy hasukra ütve küldözgetik a számlákat, sőt volt olyan is hogy 1 nappal később nyomtam be a törlesztőt a számlára, és majd' 5000Ft-ot vontak egyből késedelmi díjnak, 20.000Ft után bazze  ˝=/

2009. Május 15. - 23:41:42
Válasz #170
Nem elérhető

Gabe


Nekem megint itt figyel egy közterületes ötezres csekk, dobom a többi közé!
Nem fizetek egy forintot sem a hernyótalpú kenőpénzes kis geciknek!
A poén, hogy nem is tilosban parkoltam!
Legutóbb épp írni akarta a papírt, szerencsére odaértem, mondom neki elteszed, vagy megetetem veled?
Eltette! Nap, mint nap büntetik az embereimet is, aztán nagy kegyesen odabökik a kerékbilincsnél, hogy meg lehet beszélni, ha gondolja.
Meg bejönnek nyilvánosan az építkezésre, és szégyentelenül tartják a markukat a kenőpénzért, vagy feljelentenek mindenkit, mert ugye az autók kihordják a sarat a közterületre!
A legdurvább, hogy mindez szervezetten, főnöki utasításra megy!
Persze a kis féreg alkalmazottakat sem kell félteni!
Magyarország, én leiszom magamat!  !+"%
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 15. - 23:44:03
Válasz #171
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Gabe, egy forintot ne fizess nekik, majd ha kormányra kerülök elintézem  ;D

2009. Május 15. - 23:45:57
Válasz #172
Nem elérhető

FirstLady


Gabe, egy forintot ne fizess nekik, majd ha kormányra kerülök elintézem  ;D
ha meg nem, viszik a házad a behajtók ****:)))

(viccelteeeem! még mielőtt valaki elhiszi ****:))) ****:))) ****:))) )
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 16. - 00:07:57
Válasz #173
Nem elérhető

Gabe


Gabe, egy forintot ne fizess nekik, majd ha kormányra kerülök elintézem  ;D
Jávoll Herr Generál!  /:-) ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 16. - 08:37:43
Válasz #174

Torony

Vendég
ezt a kibaszott lomtalanítást rühellem...

2009. Május 16. - 12:35:02
Válasz #175
Nem elérhető

Gabe


ezt a kibaszott lomtalanítást rühellem...
Miért? Olyan szép így a város, járnak-kelnek a népek a lomok közt, kicsit összetúrják, rátelepednek, napokig ott alszanak, odaszarnak!  ;D
Nem értem mi bajod!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 27. - 14:20:26
Válasz #176
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Utálom a tipikus férfi dezodorokat, hónaljstifteket és tusfürdőket.

Egyetlen igényes nőnek vagy férfinak sem jönnek be ezek az "illatok", akkor meg kinek akarnak tetszeni/megfelelni a felhasználók. Gondolom maguknak...  :D

Csak egy vélemény.


Női vélemények?
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Május 27. - 14:24:35
Válasz #177

SheHulk

Vendég
Utálom a tipikus férfi dezodorokat, hónaljstifteket és tusfürdőket.

Egyetlen igényes nőnek vagy férfinak sem jönnek be ezek az "illatok", akkor meg kinek akarnak tetszeni/megfelelni a felhasználók. Gondolom maguknak...  :D

Csak egy vélemény.


Női vélemények?

denim black... az belevódott a fejembe.. maxikommersz mégis imádom..
sötétkék Dolcse férfi... pavlov kutyája efektus.. csak nekem ökölbe szorul a kezem..
best of chevignon.. falhoz állítanám mindet..... bocs ha valakit halálra sértettem...

2009. Május 27. - 14:29:01
Válasz #178
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

denim black... az belevódott a fejembe.. maxikommersz mégis imádom..
sötétkék Dolcse férfi... pavlov kutyája efektus.. csak nekem ökölbe szorul a kezem..
best of chevignon.. falhoz állítanám mindet..... bocs ha valakit halálra sértettem...

Na a tömeg illatok.

2009. Május 27. - 14:30:51
Válasz #179

SheHulk

Vendég

denim black... az belevódott a fejembe.. maxikommersz mégis imádom..
sötétkék Dolcse férfi... pavlov kutyája efektus.. csak nekem ökölbe szorul a kezem..
best of chevignon.. falhoz állítanám mindet..... bocs ha valakit halálra sértettem...

Na a tömeg illatok.

Ugye milyen undi??? :----