2024. Június 03. - 14:04:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mi az amit utálsz?  (Megtekintve 214721 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Június 03. - 14:46:45
Válasz #240
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Azt hogy meg magyarázzák nekem hogy a darált keksz tejbe keverve, izomnövelő szer lesz. (mai napon történt meg)
 :-Đ :-Đ :-Đ :-/- :-/- :-/-

Old school body. Fekete Feri bácsi a Szpari nagy edzője volt az aki a 80-90-es években esküdött a háztartási keksz+tej kombóra. Én is híztam tőle szó se róla! Működik az!  ****:)))))) :D

2009. Június 03. - 14:49:38
Válasz #241
Nem elérhető

hopika


Azt hogy meg magyarázzák nekem hogy a darált keksz tejbe keverve, izomnövelő szer lesz. (mai napon történt meg)
 :-Đ :-Đ :-Đ :-/- :-/- :-/-

Old school body. Fekete Feri bácsi a Szpari nagy edzője volt az aki a 80-90-es években esküdött a háztartási keksz+tej kombóra. Én is híztam tőle szó se róla! Működik az!  ****:)))))) :D

Hallgassatok Zsolti bácsira.
Ha nem volt csirkemell-rizsre pénzem,mikor kolis voltam:háztartási keksz-tej kombó ment...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Június 03. - 14:52:51
Válasz #242
Nem elérhető

Kicsibors


A telefonra letölthető idióta baromságokat utálom!!!
Pl: - "A polgár úrhoz, a jenőhöz" című röhejes klasszikust,
    - az összes animációs édi-bédi kis gép hangon éneklő figurát: Snufyt, Goomie macit, éneklő tehenet és társaikat
    - a "harapós kutya van a mobilodban" címűt, amit emiatt senki nem mer majd megérinteni,
    - a szonáris hangokat
    - a "radaros" mobilt, hogy hun van épp a kedvesed
    - a röntgen scannereset is utálom...
    - a Macska dalt is rühellem
    - a polifónikus csengőhangokat csomagban vagy 300 Ft-ért
    - a "Maaaamiiiiiiii"-zós szellem kislányt is megölném még egyszer
    - a "Silence, I kill you!" címűt is ki nem állhatom...

Szóval az összes ilyen szart, amiből valaki lehet, hogy hülyére keresi magát, mert van pár olyan hülye is, aki ezeket le is tölti!!!  :-/-

2009. Június 03. - 16:16:07
Válasz #243
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Utálom minden reggel ugyanazt enni.
Akkor egyél vmi mást... :-}


****:)))
****:)))
****:)))



Levesek

- híglevesek
- csontleves
- húsleves
- erőleves
- magyaros híglevesek (lebbencsleves, tarhonyaleves)
 
 
- sűrített levesek
- egyszerű sűrített levesek
- áttört levesek
- krémlevesek
- gyümölcslevesek
 
 

- különleges vagy összetett levesek
- híglevesek
- sűrített levesek
Hideg előételek

- halak és hidegvérű állatok
- kaviár
- lazac, osztriga
- fehérhúsú halak
 
 

- elkészítési módja szerint főtt
- egészben
- szeletelt
- halnyesedékből készült
- kocsonyázott
ua. mint főtt
- barnahúsú halak
ua. mint a fehérhúsúak
- békacomb
- tengeri rákok
- hazai rákok
- zöldség és salátafélék
- főtt alapú saláták
- majonézes saláták
- kevert saláták
 
 

- gyümölcsök
- tojás- és sajtételek
- töltött tojások
- kocsonyázott tojásételek
- sajtkoktél
- sajtkrémek
- körözött
- húsok és belsőségek
- sült és főtt húsok hidegen
- belsőségek
- pástétomok, galantinok
- hússaláták
- hentesáruk
- kocsonyák, aszpikos készítmények
- vegyes tálak
- vegyes ízelítő
- imbisz
- vegyes felvágott
 
 

Meleg előételek

- halak és hidegvérű állatok
- tengeri halak
- fehérhúsú halak
- elkészítési módja szerint főtt
- egészben
- szeletelt
- halnyesedékből készült
- kocsonyázott
ua. mint főtt
- barnahúsú halak
ua. mint a fehérhúsúak
- tengeri rákok 
 

- hazai halak
ua. mint tengeri halaknál
- hazai rákok
- békák
- csiga
- zöldség és főzelékfélékből készült ételek
- panírozott bő zsírban sült
- csőbensült
- mártással tálalt
- pudingok, felfújtak
- ropogósok
 
 

- tojásételek
- főtt tojás
- bevert tojás
- tojáslepény, habart tojás
- tükörtojás, tálonsült tojás + járulékos anyag
- hús- és belsőségből készült ételek
- sült és főtt húsok
- belsőségek
 
 

- tésztafélékből készült ételek
- gyúrt tészták
- sült tészták
- vajaspástétom
- kelt tészták
- rétesek
- palacsinta
- rizsből készült ételek
- sajtos előételek
- vegyes zöldségtál


Készételek

- vegyestálak
- ház specialitásai
- borjúból készült ételek
- egészben sült ételek
- szeletelt húsok
- apróhús
- darált hús
- bárány - ürü - birka
ua. mint borjúnál
- marha
ua. mint borjúnál
 
 

- sertés
ua. mint borjúnál
- házinyúl
ua. mint borjúnál
- csirke - jérce - tyúk - kakas
ua. mint borjúnál
 
 

- pulyka
ua. mint borjúnál
- liba - kacsa
ua. mint borjúnál
- gyöngytyúk - galamb
ua. mint borjúnál
- vadak, vadszárnyasok
ua. mint borjúnál
 
 

- belsőség


Frissensültek

ua. mint borjúnál
Főzelékek és köretek

- idény főzelékek
- magyarosan - sűrítéssel - készült főzelékek
- angolosan, franciásan készült főzelékek
- burgonyaköretek
 
 

- bő zsírban sült
- főtt
- vajas
- rakott burgonyák
- rizs
- párolt rizs
- párolt rizs + járulékos anyag
- tésztaköretek
- galuska
- tarhonya
- zsemlegombóc
- kifőtt tészták
- vegyes köretek
- zöldköretek


Saláták

- idényre jellemző
- főzve készült
- tartósított
- vegyes
- kevert vagy összetett
 
 

Sajtok

- lágy sajtok
- félkemény sajtok
- kemény sajtok
- túró
- vaj
- sajthoz illő idénycikkek (retek, újhagyma, zöldpaprika)
 
 

Gyümölcsök

- friss gyümölcsök
- befőttek
- párolt gyümölcsök
 
 

Tészták

- gyúrt tészták
- kevert tészták
- rétesek
- felfújtak, pudingok
- frissen, rendelésre készülő tészták
- kelt tészták
- vajastészták
- omlós tészták
- égetett tészták
- felvert tészták
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 03. - 16:21:23
Válasz #244
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Bakker, ezt annó meg kellett tanulnom valami ilyesmi formában!  !+"%

2009. Június 03. - 16:33:45
Válasz #245
Nem elérhető

fastor


UTTTÁLOM A KISSEBBSÉGI KOMPLEXUSOS, KOPASZODÓ, TÖRPE, GYÍKARCÚ PATKÁNYOKAT :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ
föleg ha a tanárom :-/-
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 03. - 16:38:34
Válasz #246
Nem elérhető

God Vazzeg


UTTTÁLOM A KISSEBBSÉGI KOMPLEXUSOS, KOPASZODÓ, TÖRPE, GYÍKARCÚ PATKÁNYOKAT :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ
föleg ha a tanárom :-/-

Csery a tanárod??  ****:))) ****:))) ****:)))

(Bocs Csery, a kopaszodóról ugrottál be, amúgy:  ;-oo-; )

2009. Június 03. - 16:40:52
Válasz #247
Nem elérhető

AtomAnti


UTTTÁLOM A KISSEBBSÉGI KOMPLEXUSOS, KOPASZODÓ, TÖRPE, GYÍKARCÚ PATKÁNYOKAT :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ
 :-/-

Ne báncsá    :angry:
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2009. Június 03. - 16:54:40
Válasz #248
Nem elérhető

fastor


UTTTÁLOM A KISSEBBSÉGI KOMPLEXUSOS, KOPASZODÓ, TÖRPE, GYÍKARCÚ PATKÁNYOKAT :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ
 :-/-

Ne báncsá    :angry:
nem vagy gyírkarcú, se patkány se törpe! nem láttad még a tanáromat! :-}
jah, szerintem komplexusos se vagy, kiegyensúlyozottnak ismerlek ;-oo-;
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 04. - 18:38:46
Válasz #249
Nem elérhető

H. Laci


Azt hogy meg magyarázzák nekem hogy a darált keksz tejbe keverve, izomnövelő szer lesz. (mai napon történt meg)
 :-Đ :-Đ :-Đ :-/- :-/- :-/-

Abban a teremben ahol elkezdtem edzeni, ott ezzel szivatták a kezdőket >:D. És ismerek, olyat aki majdnem fél évig tolta becsülettel, mert ha a "nagyok" is ezt eszik.... :D
Én is ismerek a mai napig aki erre esküszik.  ****:))) Csak ő extra fehérjének tol hozzá egy kis tejport (lásd:kávéba készült completta) és ezt issza. Nem is ez a baj, mert nem érdekel hogy ki mit iszik/eszik de ne magyarázza meg nekem hogy a tej darált keksszel keverve "izomnövelő hatású". Eleve ilyen ki fejezést hogy "izomnövelő hatású", ennyi erővel az étlapokra azt is írhatnák hogy "anabolikus csirkemell"  ****:))) ****:))) ****:))), hisz az anabolikus kifejezés valami építő folyamatra utal. (már ha jól tudom) 

2009. Június 04. - 19:45:04
Válasz #250
Nem elérhető

God Vazzeg


Azt hogy meg magyarázzák nekem hogy a darált keksz tejbe keverve, izomnövelő szer lesz. (mai napon történt meg)
 :-Đ :-Đ :-Đ :-/- :-/- :-/-

Abban a teremben ahol elkezdtem edzeni, ott ezzel szivatták a kezdőket >:D. És ismerek, olyat aki majdnem fél évig tolta becsülettel, mert ha a "nagyok" is ezt eszik.... :D
Én is ismerek a mai napig aki erre esküszik.  ****:))) Csak ő extra fehérjének tol hozzá egy kis tejport (lásd:kávéba készült completta) és ezt issza. Nem is ez a baj, mert nem érdekel hogy ki mit iszik/eszik de ne magyarázza meg nekem hogy a tej darált keksszel keverve "izomnövelő hatású". Eleve ilyen ki fejezést hogy "izomnövelő hatású", ennyi erővel az étlapokra azt is írhatnák hogy "anabolikus csirkemell"  ****:))) ****:))) ****:))), hisz az anabolikus kifejezés valami építő folyamatra utal. (már ha jól tudom) 

Jól tudod Lacika, büszke vagyok rád, nem hiába vagy a fórumon!  ****) Lassan belerázódsz te  ****:))))))

2009. Június 04. - 19:46:09
Válasz #251
Nem elérhető

H. Laci


Azt hogy meg magyarázzák nekem hogy a darált keksz tejbe keverve, izomnövelő szer lesz. (mai napon történt meg)
 :-Đ :-Đ :-Đ :-/- :-/- :-/-

Abban a teremben ahol elkezdtem edzeni, ott ezzel szivatták a kezdőket >:D. És ismerek, olyat aki majdnem fél évig tolta becsülettel, mert ha a "nagyok" is ezt eszik.... :D
Én is ismerek a mai napig aki erre esküszik.  ****:))) Csak ő extra fehérjének tol hozzá egy kis tejport (lásd:kávéba készült completta) és ezt issza. Nem is ez a baj, mert nem érdekel hogy ki mit iszik/eszik de ne magyarázza meg nekem hogy a tej darált keksszel keverve "izomnövelő hatású". Eleve ilyen ki fejezést hogy "izomnövelő hatású", ennyi erővel az étlapokra azt is írhatnák hogy "anabolikus csirkemell"  ****:))) ****:))) ****:))), hisz az anabolikus kifejezés valami építő folyamatra utal. (már ha jól tudom) 

Jól tudod Lacika, büszke vagyok rád, nem hiába vagy a fórumon!  ****) Lassan belerázódsz te  ****:))))))
Na akkor eszek egy anabolikus túrós csuszát ennek örömére.   ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Am köszi.  ;)

2009. Június 09. - 22:31:04
Válasz #252
Nem elérhető

H. Laci


Utálom hogy állandóan mondogatják hogy igyak velük, és hogy milyen égő hogy nem iszok. Istenem, tiszta szánalom, és rá adásul velem egy idősek, illetve fiatalabbak. Meg állandóan megy a cigi téma hogy: miért nem cigizek?   :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ

2009. Június 09. - 22:34:40
Válasz #253
Nem elérhető

dumbass


Utálom hogy állandóan mondogatják hogy igyak velük, és hogy milyen égő hogy nem iszok. Istenem, tiszta szánalom, és rá adásul velem egy idősek, illetve fiatalabbak. Meg állandóan megy a cigi téma hogy: miért nem cigizek?   :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ

Hehe... Cigiseket el kell küldeni a jó... Haverom cigizett, taekwondo edzést nem bírta, muszáj volt leraknia a cigit. Piára meg annyit, hogy az az égő hogy ilyeneket mondanak, idézem: "Ku*va jó volt az este, úgy beba**tam hogy nem emlékszem semmire!" Na most akkor mitől is volt jó hogyha nem emlékszik semmire? Ahogy sokan mondták: Inni is inteligensen kell, de persze 1-2* ki lehet rúgni a hámból xD Utána egy ideig a pia szagától is rosszul leszel xD

2009. Június 09. - 22:35:42
Válasz #254
Nem elérhető

fastor


Utálom hogy állandóan mondogatják hogy igyak velük, és hogy milyen égő hogy nem iszok. Istenem, tiszta szánalom, és rá adásul velem egy idősek, illetve fiatalabbak. Meg állandóan megy a cigi téma hogy: miért nem cigizek?   :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ

Hehe... Cigiseket el kell küldeni a jó... Haverom cigizett, taekwondo edzést nem bírta, muszáj volt leraknia a cigit. Piára meg annyit, hogy az az égő hogy ilyeneket mondanak, idézem: "Ku*va jó volt az este, úgy beba**tam hogy nem emlékszem semmire!" Na most akkor mitől is volt jó hogyha nem emlékszik semmire? Ahogy sokan mondták: Inni is inteligensen kell, de persze 1-2* ki lehet rúgni a hámból xD Utána egy ideig a pia szagától is rosszul leszel xD
az utolsó mondatot cáfolom, nem érettségiztél még ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó