2024. Május 20. - 19:57:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mi az amit utálsz?  (Megtekintve 213952 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Június 11. - 13:00:58
Válasz #345
Nem elérhető

bandus


Csernus pont olyan az emberekkel mint azok önmagukkal annyira bántja őket amennyire a vele szembeülő önmagát. És annyira is bánik vele jól is... Ez az én módszerem is nagyjából... Attól függetlenül egy tapló az emberünk.. Szerintem.. Én Feldmáros vagyok <3!

Ez szerintem nem jó megközelítés... Egy kívülálló (annak ellenére, hogy pszichológus - csak ki ne derüljön, hogy ő a második Kulcsár Attila, 8 általánossal ***))) @-o ) hogyan dönthetné el, hogy ki mennyire bántja önmagát? Pl.: Attól, hogy valaki totál őrültségnek tartja, hogy mások órákat asúlyok alatt izzadnak, és már leszakad a kezük, de belehúznak mégkét ismétlést.. attól az még jóó ****:))))))
A terapeuta igenis meg tudja ítélni a beszélgetés alatt, hogy te mennyire bántod magad... és azt is tudja, hogy az edzésedet kattantságból, vagy hobbiból csinálod ;)

Hát nemtudom.. Én voltam pszichológusnál anno, elégaktív kisgyerek voltam ;D Szerintem nem segített semmit, meg én nem nagyon hiszek az ilyen ágyonfekvős, beszélgetős maszlagban. De elképzelhető, hogy én vagyok túl földhözragadt.
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2009. Június 11. - 13:09:53
Válasz #346
Nem elérhető

God Vazzeg


Csernus pont olyan az emberekkel mint azok önmagukkal annyira bántja őket amennyire a vele szembeülő önmagát. És annyira is bánik vele jól is... Ez az én módszerem is nagyjából... Attól függetlenül egy tapló az emberünk.. Szerintem.. Én Feldmáros vagyok <3!

Ez szerintem nem jó megközelítés... Egy kívülálló (annak ellenére, hogy pszichológus - csak ki ne derüljön, hogy ő a második Kulcsár Attila, 8 általánossal ***))) @-o ) hogyan dönthetné el, hogy ki mennyire bántja önmagát? Pl.: Attól, hogy valaki totál őrültségnek tartja, hogy mások órákat asúlyok alatt izzadnak, és már leszakad a kezük, de belehúznak mégkét ismétlést.. attól az még jóó ****:))))))
A terapeuta igenis meg tudja ítélni a beszélgetés alatt, hogy te mennyire bántod magad... és azt is tudja, hogy az edzésedet kattantságból, vagy hobbiból csinálod ;)

Hát nemtudom.. Én voltam pszichológusnál anno, elégaktív kisgyerek voltam ;D Szerintem nem segített semmit, meg én nem nagyon hiszek az ilyen ágyonfekvős, beszélgetős maszlagban. De elképzelhető, hogy én vagyok túl földhözragadt.

Én se hiszek. A dolgok fejben dőlnek el. Az én fejemben. Senkinek semmi köze hozzá  :violinplay3:

2009. Június 11. - 13:57:22
Válasz #347
Nem elérhető

George


és azt is tudja, hogy az edzésedet kattantságból, vagy hobbiból csinálod ;)
Én kattant vagyok, vállalom! @-o @-o @-o

2009. Június 11. - 14:04:30
Válasz #348
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
és azt is tudja, hogy az edzésedet kattantságból, vagy hobbiból csinálod ;)
Én kattant vagyok, vállalom! @-o @-o @-o

Pont tegnap beszélgettem én is a terembe az egyik személyi edző csajjal, kérdezte, hogy miért diétázok le igy...versenyre készülök vagy csak magamnak? Aztán mondtam, hogy csak magamnak, meg akarom nézni magam lepucolva...ez után ott folytatodott a beszélgetés, hogy szerintünk ehhez "betegnek" kell lenni.  ;D

Megértelek George!  ;-oo-;  :D

2009. Június 11. - 14:06:10
Válasz #349
Nem elérhető

George


és azt is tudja, hogy az edzésedet kattantságból, vagy hobbiból csinálod ;)
Én kattant vagyok, vállalom! @-o @-o @-o

Pont tegnap beszélgettem én is a terembe az egyik személyi edző csajjal, kérdezte, hogy miért diétázok le igy...versenyre készülök vagy csak magamnak? Aztán mondtam, hogy csak magamnak, meg akarom nézni magam lepucolva...ez után ott folytatodott a beszélgetés, hogy szerintünk ehhez "betegnek" kell lenni.  ;D

Megértelek George!  ;-oo-;  :D
Adonisz-komplexusom van, meg izomdiszmorfiás is vagyok! Ehhez nem kell szakember, tudom magamról, minél nagyobb akarok lenni, minél izmosabb, a lehető legnagyobb erővel. 60-as kart is akarok, ez baj? :D

2009. Június 11. - 14:22:51
Válasz #350

SheHulk

Vendég
A pszichológusnak meg a pszichiáternek semmi köze a tarapeutához..  ****)

2009. Június 12. - 06:09:24
Válasz #351
Nem elérhető

FirstLady


A pszichológusnak meg a pszichiáternek semmi köze a tarapeutához..  ****)
Terapeutának nevezzük azt a személyt -legyen az pszichológus, pszichiáter vagy klinikai szakmunkás-, aki különböző betegségeket kezel. Leginkább a pszichológiában használatos elnevezés. Helytelenül terapeutának tartják a különböző életmód tanácsadókat is... 8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 12. - 06:33:48
Válasz #352

Torony

Vendég
utálom má ezt a kurva sertésinfluenza hype-ot, mindenki be van szarva, hogy hanyas fokozatú kibaszott WHO világjárvány van, közbe meg mi van a hírekben a fertőzöttekről?

- H1N1 vírussal fertőzött személy
- kórházba vele
- 3 óra múlva mehet haza két aszpirinnel
- másnapra tünetmentes

2009. Június 12. - 07:22:53
Válasz #353
Nem elérhető

FirstLady


utálom má ezt a kurva sertésinfluenza hype-ot, mindenki be van szarva, hogy hanyas fokozatú kibaszott WHO világjárvány van, közbe meg mi van a hírekben a fertőzöttekről?

- H1N1 vírussal fertőzött személy
- kórházba vele
- 3 óra múlva mehet haza két aszpirinnel
- másnapra tünetmentes
Én is utálom...
az a legjobb, hogy közben meg egyfolytában tömegközlekednek ;D
én mondjuk szenya vagyok, de se nem engednék be senkit az országba  ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 12. - 08:57:48
Válasz #354
Nem elérhető

madinorbi


utálom má ezt a kurva sertésinfluenza hype-ot, mindenki be van szarva, hogy hanyas fokozatú kibaszott WHO világjárvány van, közbe meg mi van a hírekben a fertőzöttekről?

- H1N1 vírussal fertőzött személy
- kórházba vele
- 3 óra múlva mehet haza két aszpirinnel
- másnapra tünetmentes
Tegnap álltam a profiba 8 óra meló után, mit se mondjak kurva jó kedvűen, mögém áll egy gethes vénasszony, köhög, fullad, szimulál," jájj minnyá meghalok, mos mán minnyá végem". 15 ember egy négyzetméteren kb, ez meg elkezdi, hogy neki sertésinfluenzája van és hogy ez biztos mondta az orvos, már éppen hátrafordultam, hogy lealázom a piccsbe, egy csóka megelőzött, "hölgyem álljon ki a sorból, hívjuk a mentőket, ön elszökött a kórházból, karanténban kéne lennie"  ;D ;D ;D
A vénasszonynak felakadt a szeme, akkor már többen elkezdték oltani, hogy gyilkos, most miatta meghal mindenki  ;D ;D ;D stb stb . Aztán mikor már kellőképpen lealázták, akkor el kezdett mentegetőzni, hogy csak hideget ivott, azért köhög ...
Gyökér  :-/-(-:
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Június 12. - 08:59:14
Válasz #355

Torony

Vendég
utálom má ezt a kurva sertésinfluenza hype-ot, mindenki be van szarva, hogy hanyas fokozatú kibaszott WHO világjárvány van, közbe meg mi van a hírekben a fertőzöttekről?

- H1N1 vírussal fertőzött személy
- kórházba vele
- 3 óra múlva mehet haza két aszpirinnel
- másnapra tünetmentes
Tegnap álltam a profiba 8 óra meló után, mit se mondjak kurva jó kedvűen, mögém áll egy gethes vénasszony, köhög, fullad, szimulál," jájj minnyá meghalok, mos mán minnyá végem". 15 ember egy négyzetméteren kb, ez meg elkezdi, hogy neki sertésinfluenzája van és hogy ez biztos mondta az orvos, már éppen hátrafordultam, hogy lealázom a piccsbe, egy csóka megelőzött, "hölgyem álljon ki a sorból, hívjuk a mentőket, ön elszökött a kórházból, karanténban kéne lennie"  ;D ;D ;D
A vénasszonynak felakadt a szeme, akkor már többen elkezdték oltani, hogy gyilkos, most miatta meghal mindenki  ;D ;D ;D stb stb . Aztán mikor már kellőképpen lealázták, akkor el kezdett mentegetőzni, hogy csak hideget ivott, azért köhög ...
Gyökér  :-/-(-:

 ;D ;D ;D

fel kellett volna ajánlani a helyszíni tarkólövést, hogy megmeneküljön a hosszan tartó szenvedéstől... ;D

2009. Június 15. - 18:18:20
Válasz #356
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Kezdem utálni a mobiltelefont  ***)))

2009. Június 16. - 06:09:53
Válasz #357
Nem elérhető

FirstLady


Kezdem utálni a mobiltelefont  ***)))
pedig tegnap nem is hívtalak ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 16. - 19:06:26
Válasz #358
Nem elérhető

George


Traffipaxos autókat ˝=/ :-Đ &5*

2009. Június 16. - 19:31:44
Válasz #359
Nem elérhető

endre66


Traffipaxos autókat ˝=/ :-Đ &5*
A 120 kilós luxusautóval száguldozó kidobókat!   :angry:

 @-o