2024. Május 20. - 19:56:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mi az amit utálsz?  (Megtekintve 213951 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Július 09. - 20:56:39
Válasz #420
Nem elérhető

lue


 A nagyon okoskodó embereket!! ˝=/
(szakmákra értem)

2009. Július 09. - 20:58:19
Válasz #421

Zsuzsi

Vendég
A nagyon okoskodó embereket!! ˝=/
(szakmákra értem)



Főleg,aki úgy okoskodik,hogy nem is ért ahhoz a szakmához...

2009. Július 09. - 21:48:24
Válasz #422
Nem elérhető

Jordan


Mindent, es mindenkit!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Július 09. - 21:58:01
Válasz #423
Nem elérhető

George



2009. Július 09. - 22:23:58
Válasz #424
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Július 09. - 22:38:07
Válasz #425
Nem elérhető

George



-utalom magamat is  ;D
Ez változott azóta? :D
Nem, csak erosodott!  ;)
Minél erősebb vagy, annál erősebben tudod utálni magad. :laugh:

2009. Július 09. - 23:07:28
Válasz #426
Nem elérhető

Gabe


A gyökér 2-3-4-5 színű munkatársakat, megrendelőket, vállalkozókat, akik a képedbe nyalnak,
a hátad mögött meg fújnak, és azt hiszik nem jut vissza hozzád a mese!
Mert te a szemükbe mondod, amit gondolsz, ezért arrogáns és agresszív vagy!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Július 09. - 23:41:09
Válasz #427
Nem elérhető

Kozi001


Azokat a gyökér o.társakat, akiknek hétfőn mindíg az a témájuk, hogy: "hú de bebasztam tegnap, bazdmeg, még hánytam is". És ráadásul verik rá a mellüket is... :-Đ
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 09. - 23:42:59
Válasz #428
Nem elérhető

fastor


Azokat a gyökér o.társakat, akiknek hétfőn mindíg az a témájuk, hogy: "hú de bebasztam tegnap, bazdmeg, még hánytam is". És ráadásul verik rá a mellüket is... :-Đ
egy osztályba járunk? :o ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Július 09. - 23:55:19
Válasz #429
Nem elérhető

Kozi001


Azokat a gyökér o.társakat, akiknek hétfőn mindíg az a témájuk, hogy: "hú de bebasztam tegnap, bazdmeg, még hánytam is". És ráadásul verik rá a mellüket is... :-Đ
egy osztályba járunk? :o ;D ;D
Úgy látom, arra fele is ez a menő... :-}Hová fajul ez az egész világ.. Egyébként nem tudom mi lesz 10 év múlva... Már a drogozás is természetes lesz??!! ***)))
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 09. - 23:56:58
Válasz #430
Nem elérhető

fastor


Azokat a gyökér o.társakat, akiknek hétfőn mindíg az a témájuk, hogy: "hú de bebasztam tegnap, bazdmeg, még hánytam is". És ráadásul verik rá a mellüket is... :-Đ
egy osztályba járunk? :o ;D ;D
Úgy látom, arra fele is ez a menő... :-}Hová fajul ez az egész világ.. Egyébként nem tudom mi lesz 10 év múlva... Már a drogozás is természetes lesz??!! ***)))
már az #:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Július 10. - 11:16:25
Válasz #431
Nem elérhető

FirstLady


utálom, ha a mi fórumunkról forrásmegjelölés nélkül vesznek el dolgokat (linkeket, képeket, szövegeket) más oldalak... :-/-
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 10. - 11:18:46
Válasz #432
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
utálom, ha a mi fórumunkról forrásmegjelölés nélkül vesznek el dolgokat (linkeket, képeket, szövegeket) más oldalak... :-/-

melyik vot?

2009. Július 10. - 11:20:17
Válasz #433
Nem elérhető

lue


Tudsz ilyet lady?
 ;D ;D

2009. Július 10. - 11:32:47
Válasz #434
Nem elérhető

Cressler


Azokat a gyökér o.társakat, akiknek hétfőn mindíg az a témájuk, hogy: "hú de bebasztam tegnap, bazdmeg, még hánytam is". És ráadásul verik rá a mellüket is... :-Đ
hehe ilyenkor rá kell vágni minek pazarlod a piát ha ilyen nyomi vagy és kihányod
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!