2024. Június 03. - 11:08:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mi az amit utálsz?  (Megtekintve 214711 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 17. - 22:43:57
Válasz #555
Nem elérhető

Szandi



arra még több a csapadék, köd, hideg, pára... :(
ráadásul még kevésbé értem mit makognak @-o



Az en kozvetlen fonokom skot!  ;D En se nagyon ertem, de megis sokszor en forditok az ireknek (!!!!!), mert ok megkevesbe ertik hogy mit hadoval  ;D
Nekem is volt skót főnököm. Hát,őt megérteni... ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Amúgy hogy on legyek, utálom a hideget. :'( :'( :'(
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Október 17. - 22:51:42
Válasz #556

Akezdetfia

Vendég

arra még több a csapadék, köd, hideg, pára... :(
ráadásul még kevésbé értem mit makognak @-o



Az en kozvetlen fonokom skot!  ;D En se nagyon ertem, de megis sokszor en forditok az ireknek (!!!!!), mert ok megkevesbe ertik hogy mit hadoval  ;D
Nekem is volt skót főnököm. Hát,őt megérteni... ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Amúgy hogy on legyek, utálom a hideget. :'( :'( :'(

én meg a melegeket  >:D

2009. Október 18. - 18:10:42
Válasz #557
Nem elérhető

Szandi



arra még több a csapadék, köd, hideg, pára... :(
ráadásul még kevésbé értem mit makognak @-o



Az en kozvetlen fonokom skot!  ;D En se nagyon ertem, de megis sokszor en forditok az ireknek (!!!!!), mert ok megkevesbe ertik hogy mit hadoval  ;D
Nekem is volt skót főnököm. Hát,őt megérteni... ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Amúgy hogy on legyek, utálom a hideget. :'( :'( :'(

én meg a melegeket  >:D
Azokat is. :----
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Október 19. - 21:09:00
Válasz #558

Akezdetfia

Vendég
utálom ha, igazam van és valami  :-p fej meg akarja magyarázni a hülyeségét  :-Đ

2009. Október 19. - 21:50:22
Válasz #559
Nem elérhető

Kicsibors


Utálom, ha valaki ilyeneket ír ki msn-re a neve mellé kommentbe, hogy:
- Szeretlek Kicsim!
- Én is imádlak Cicám!
- Szerizlek naon Picim!
- Hiányzol Szívem!

Ezek sztem tök magánügyek, minek az ilyet így közszemlére kiírni...én ettől behányok, nem tehetek róla...  :----

2009. Október 19. - 22:19:36
Válasz #560
Nem elérhető

bandus


Utálom, ha valaki ilyeneket ír ki msn-re a neve mellé kommentbe, hogy:
- Szeretlek Kicsim!
- Én is imádlak Cicám!
- Szerizlek naon Picim!
- Hiányzol Szívem!

Ezek sztem tök magánügyek, minek az ilyet így közszemlére kiírni...én ettől behányok, nem tehetek róla...  :----

Én em bírom az ilyen szintű nyáladzást. Nekem már az is sok, amit Lalika, meg TündiBündi itt leművel :D szal az ő postjaikat alapból átugrom.

Meg azt utálom, hogy az embereknek nincs sebességérzékük. Sétálok szépen a 6os villamos felé: ki van írva hogy 45 másodperc múlva indul, de a villamostól 20 méterre, már elkezdenek rohanni az emberek.. Ki érti ezt ????...
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2009. Október 19. - 22:21:42
Válasz #561

Akezdetfia

Vendég
Utálom, ha valaki ilyeneket ír ki msn-re a neve mellé kommentbe, hogy:
- Szeretlek Kicsim!
- Én is imádlak Cicám!
- Szerizlek naon Picim!
- Hiányzol Szívem!

Ezek sztem tök magánügyek, minek az ilyet így közszemlére kiírni...én ettől behányok, nem tehetek róla...  :----

Én em bírom az ilyen szintű nyáladzást. Nekem már az is sok, amit Lalika, meg TündiBündi itt leművel :D szal az ő postjaikat alapból átugrom.

Meg azt utálom, hogy az embereknek nincs sebességérzékük. Sétálok szépen a 6os villamos felé: ki van írva hogy 45 másodperc múlva indul, de a villamostól 20 méterre, már elkezdenek rohanni az emberek.. Ki érti ezt ????...

XXI század  8-}

2009. Október 19. - 22:25:23
Válasz #562

Akezdetfia

Vendég
Utálom, ha valaki ilyeneket ír ki msn-re a neve mellé kommentbe, hogy:
- Szeretlek Kicsim!
- Én is imádlak Cicám!
- Szerizlek naon Picim!
- Hiányzol Szívem!

Ezek sztem tök magánügyek, minek az ilyet így közszemlére kiírni...én ettől behányok, nem tehetek róla...  :----

Én em bírom az ilyen szintű nyáladzást. Nekem már az is sok, amit Lalika, meg TündiBündi itt leművel :D szal az ő postjaikat alapból átugrom.

Meg azt utálom, hogy az embereknek nincs sebességérzékük. Sétálok szépen a 6os villamos felé: ki van írva hogy 45 másodperc múlva indul, de a villamostól 20 méterre, már elkezdenek rohanni az emberek.. Ki érti ezt ????...

XXI század  8-}

Régen még utak sem voltak, nem villamos  :o  mégisjóvót  ****:)))

2009. Október 20. - 16:55:53
Válasz #563
Nem elérhető

atleeta


Utálom, mikor takarítják a vízhálózatot és mocskos, büdös "víz" folyik a csapból :----
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Október 20. - 21:48:29
Válasz #564

SexyB

Vendég
Utálom, ha depis vagyok.  :(

2009. Október 20. - 21:50:27
Válasz #565
Nem elérhető

csaba.r


Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Október 20. - 21:57:46
Válasz #566

SexyB

Vendég
Utálom, ha depis vagyok.  :(

Miért mi történt?

Konkrétan semmi, csak az időjárás, a sötétség, még az órát is visszaállítjuk, az egyedüllét. Áááááá, s most 2 napja befordultam. De már csak jobb jöhet!! :D :)

2009. Október 20. - 22:00:45
Válasz #567

Akezdetfia

Vendég
Utálom, ha depis vagyok.  :(

Miért mi történt?

Konkrétan semmi, csak az időjárás, a sötétség, még az órát is visszaállítjuk, az egyedüllét. Áááááá, s most 2 napja befordultam. De már csak jobb jöhet!! :D :)

és melyik a legzavaróbb?   ?:-/

2009. Október 20. - 22:04:14
Válasz #568

SexyB

Vendég
Utálom, ha depis vagyok.  :(

Miért mi történt?

Konkrétan semmi, csak az időjárás, a sötétség, még az órát is visszaállítjuk, az egyedüllét. Áááááá, s most 2 napja befordultam. De már csak jobb jöhet!! :D :)

és melyik a legzavaróbb?   ?:-/

Jelenleg a sötétség!  ˝=/

2009. Október 20. - 22:05:25
Válasz #569
Nem elérhető

csaba.r


Nem vagy egyedül ott van a kutyád, álltalában este 10-kor sötét van :)
Miért állítod vissza az órát?
A befordulásból meg álltalában kifordulás jön ****:))))))
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz