2024. Május 13. - 09:31:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mi a Probléma a H1N1 vírussal és mi az az immunrendszer?  (Megtekintve 34341 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. November 17. - 16:48:19
Válasz #30
Nem elérhető

Maszat



 "hogy valami ismeretlen szart magamba nyomassak!"

ezen mondjuk meg Én estem már át 1 párszor ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 17. - 21:58:41
Válasz #31
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Véleményem szerint a h1n1 védőoltás pontosan azok számára lett "kifejlesztve" akiknek a mónika show...


Maszat,

Te egy mondatban leírtad, amit nekem csak kb. 500 mondatban sikerült. Very good my friend!  ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. November 17. - 22:08:53
Válasz #32
Nem elérhető

Gabe


Véleményem szerint a h1n1 védőoltás pontosan azok számára lett "kifejlesztve" akiknek a mónika show...


Maszat,

Te egy mondatban leírtad, amit nekem csak kb. 500 mondatban sikerült. Very good my friend!  ;)
****:))) Efit, lehetnél kicsit figyelmesebb, vannak itt többen a fórumon, akik beadatták maguknak!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. November 17. - 22:31:37
Válasz #33
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
azért amit MAszat ír, nem feltétlen igaz, tudod ottvan az,hogy megbízol az orvosodban, mert többet kéne tudnia a testedröl mint neked
és ha ö aztmondja,hogy szükséged van rá, be fogod adatni
legtöbb esetben
és ehhez nem kell butának lenni
én nem adatom be, de csak azért, mert influenzás sosem voltam, gyomorbajra meg tüdögyuszira meg mégnemtláltak ki oltást ****:)))

Fastor,

Mintha egy picit tévesen látnád ezt a dolgot. Na nézz rá erre a következő nézőpontból.

Valójában pont az emberi butaság az, hogy az emberek megbíznak az orvosaikban vakon és megbíznek egy olyan NEM egzakt tudományban, ami a beteg emberi testről "tud" "sokat", de az egészséges emberi testről csak nagyon keveset tud. A gyógyszeripari lobby érdeke a beteg emberek és az azokkal történő kisérletezés, nem pedig az egészség és az egészséges ember tanulmányozása és megértése, mert abban a gyógyszeriparnak, ami az orvostudományt, az állambácsi mellett finanszírozza, semmi üzlet nincs. Ebben az érdekes mostani H1N1 oltás mizériában viszont az a nagyon fura, hogy több millió egészséges!!! embert próbálnak behúzni a businessbe. Tehát, más szavakkal olyan bizniszből akarnak pénzt csinálni, amihez nekik bizonyítottan semmi közük nincs.

Egy pár példa, hogy megnézzünk néhány elég nyilvánvaló információt arról, amiben vakon bíznak, hiszen erről fog szólni ez a topik(a puding próbája az evés):

Létezik olyan, hogy cukorbetegség, az orvostudomány szerint(már jó régen felfedezte, maga az orvos "tudomány"), de érdekes módon még mindig nem sikerült meggyógyítania a cukorbetegséget az orvos "tudománynak". Viszont több 10 milliárd ampulla inzulint sikerült eladniuk már az egész világon. És folytatják serényen az eladást...Dollár trilliárdokat keresve világszerte...emellett a cukorbetegek száma nem hogy csökkenne, de rohamosan növekszik a világon valami egészen fura okból.
Létezik olyan hogy rákbetegség, jó régóta tud róla az "orvostudomány", de még semmilyen valódi megoldást nem sikerült valahogy kitalálni, viszont több milliárd doboz kemoterápiás gyógyszert sikerül értékesíteniük évente, álllami finanszírozással az egész világon megtámogatva...(az adófizető, egészséges emberek pénzéből természetesen.)

Most idő hiányában nem folytatom a sort, de szerintem te is tudnál felhozni elég sok példát, ami elgondolkoztathat kicsit azon, hogy mi nevezi magát tudománynak és milyen alapon.

A lényeges kérdés az, hogy ha egy tudománynak a végterméke "ismét egészséges, valóban meggyógyult emberek" lennének, de a tudomány ezt nem tudja produkálni láthatóan évtizedek óta, akkor valójában milyen tudományról beszélünk? Az olyan autószerelőt, aki nem lenne képes megjavítani a kocsidat, de azt állítaná magáról, hogy ő a mechanikai tudományok mestere, valószínüleg elüldöznél a világból, de semmiképpen nem vinnéd a jól működö autódat hozzá, hogy hókusz-pókusz oltásokat adjon be tömegkarambol ellen, nem igaz?

Nos, innen folytatjuk.  ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. November 17. - 22:34:56
Válasz #34
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Véleményem szerint a h1n1 védőoltás pontosan azok számára lett "kifejlesztve" akiknek a mónika show...


Maszat,

Te egy mondatban leírtad, amit nekem csak kb. 500 mondatban sikerült. Very good my friend!  ;)
****:))) Efit, lehetnél kicsit figyelmesebb, vannak itt többen a fórumon, akik beadatták maguknak!

Ohh elnézést, legalább azt is tudjuk, hogy Mőnikának van jövője... ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. November 17. - 22:37:38
Válasz #35
Nem elérhető

Gabe


Igen, sajnos ezek nyilvánvaló dolgok, mégsem akarják felfogni az emberek, mert egyszerűbb azt gondolni,
hogy kísérleteznek, meg keresik az ellenszereket, csak még nem találták meg!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. November 17. - 22:58:51
Válasz #36
Nem elérhető

Cressler


Véleményem szerint a h1n1 védőoltás pontosan azok számára lett "kifejlesztve" akiknek a mónika show...


Maszat,

Te egy mondatban leírtad, amit nekem csak kb. 500 mondatban sikerült. Very good my friend!  ;)
****:))) Efit, lehetnél kicsit figyelmesebb, vannak itt többen a fórumon, akik beadatták maguknak!

Ohh elnézést, legalább azt is tudjuk, hogy Mőnikának van jövője... ;)

Legalább a túlélők tudnak majd mit nézni :) ))=/
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. November 17. - 23:36:52
Válasz #37
Nem elérhető

fastor


Efit, van abban igazság, amit mondassz, nem állítom ellenkezőjét, csak azt tartom... túlzónak, és hiányosnak,hogy azok akik beoltatják magukat buta emberek...
sok valóban hatásos gyógymód, gyógyszer, oltás létezik, persze mégtöbb olyan betegség, vagy kor, amire csak tüneti kezelés van, ez tény!
szerintem.
Nem ellentmondani akarok neked szándékosan, csak arra próbálok utalni, hog ynem mindig végletekben kell keresni az igazságot.
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. November 17. - 23:38:12
Válasz #38
Nem elérhető

Cressler


Efit, van abban igazság, amit mondassz, nem állítom ellenkezőjét, csak azt tartom... túlzónak, és hiányosnak,hogy azok akik beoltatják magukat buta emberek...
sok valóban hatásos gyógymód, gyógyszer, oltás létezik, persze mégtöbb olyan betegség, vagy kor, amire csak tüneti kezelés van, ez tény!
szerintem.
Nem ellentmondani akarok neked szándékosan, csak arra próbálok utalni, hog ynem mindig végletekben kell keresni az igazságot.

;-oo-;
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. November 17. - 23:39:51
Válasz #39
Nem elérhető

Maszat


Efit, van abban igazság, amit mondassz, nem állítom ellenkezőjét, csak azt tartom... túlzónak, és hiányosnak,hogy azok akik beoltatják magukat buta emberek...
sok valóban hatásos gyógymód, gyógyszer, oltás létezik, persze mégtöbb olyan betegség, vagy kor, amire csak tüneti kezelés van, ez tény!
szerintem.
Nem ellentmondani akarok neked szándékosan, csak arra próbálok utalni, hog ynem mindig végletekben kell keresni az igazságot.


igazad van abban,h Én elég radikálisan fogalmazok ,soxor másnak ez támadásnak jön le(külön örültem,h Cressler jól reagálta le) pedig csak a magam nyers, bunkó stílusában próbálom kifejezni magam  :)

"patkány vagyok, de nem féreg" ez annyira találó Rám ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 17. - 23:42:05
Válasz #40
Nem elérhető

fastor


Efit, van abban igazság, amit mondassz, nem állítom ellenkezőjét, csak azt tartom... túlzónak, és hiányosnak,hogy azok akik beoltatják magukat buta emberek...
sok valóban hatásos gyógymód, gyógyszer, oltás létezik, persze mégtöbb olyan betegség, vagy kor, amire csak tüneti kezelés van, ez tény!
szerintem.
Nem ellentmondani akarok neked szándékosan, csak arra próbálok utalni, hog ynem mindig végletekben kell keresni az igazságot.


igazad van abban,h Én elég radikálisan fogalmazok ,soxor másnak ez támadásnak jön le(külön örültem,h Cressler jól reagálta le) pedig csak a magam nyers, bunkó stílusában próbálom kifejezni magam  :)

"patkány vagyok, de nem féreg" ez annyira találó Rám ;D
én is ilyen vagyok, ne aggódj, nem vettem támadásnak, csak gondoltam, belédkötök, úgyis szokásom ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. November 18. - 09:32:02
Válasz #41
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit, van abban igazság, amit mondassz, nem állítom ellenkezőjét, csak azt tartom... túlzónak, és hiányosnak,hogy azok akik beoltatják magukat buta emberek...
sok valóban hatásos gyógymód, gyógyszer, oltás létezik, persze mégtöbb olyan betegség, vagy kor, amire csak tüneti kezelés van, ez tény!
szerintem.
Nem ellentmondani akarok neked szándékosan, csak arra próbálok utalni, hog ynem mindig végletekben kell keresni az igazságot.


Fasti, abban is van igazság, amit te mondasz, mivel mindenben van valami igazság, de csak egy valóban buta ember venné szó szerint és magára azt a "fórumos frázist", hogy "csak a buta emberek oltatják be magukat, és hogy ez az oltás a mónika show nézőinek készült". Ez messze áll a tulzástól egyébként és nagyon találó, de egy intelligensebb ember nem veszi ezt túl komolyan, max. jót mosolyog rajta.
Ez a topik egyébként értelmesebb embereknek indult el és nem a joshi barát rajongók leoltására alapvetően.

Ha komolyan meg akarod érteni azt amiről ez a téma szól, akkor sorold fel nekem azt a sok hatásos gyógyszert és oltást, amiről azt írod, hogy hatásos és támaszd is alá valamivel. Legalább pár példát sorolj fel. Különben csak úgy hangzik, mintha azt mondanád, hogy "nem baj, boldogok a lelki szegények azért és ne bántsátok őket, igyunk mégtöbb vodkát tehát...", vagy úgy hangzol kb., hogy "nem baj, hogy meggyilkolta a férfit, a feleségét és a lányát, attól még tett pár jó dolgot is az életben kiskorában ez tény, tehát ne itéljétek már el nagyon és azt, hogy kegyetlen gyilkos, kicsit tulzásnak tartom és kikérem magamnak..."

Még itt a következő információ a H1N1-ről, ami Dr. Lenkei oldaláról származik és szintén nagyon elgondolkodtató:

"...Ugyanezen intézet hivatalos jelentése szerint május 18. és szeptember 13-a között, 17 hét, kb. négy hónap alatt összesen 206 ember betegedett meg H1N1 vírus által.

32 beteget ápoltak kórházban. A Járványügyi Központ jelentését idézve: „legtöbbjüknél elkülönítési/óvatossági intézkedésként, nem pedig a megbetegedés súlyossága miatt”.

Egy beteg halt meg. Más forrásból származó információ szerint az áldozat súlyos állapotban lévő, végstádiumú rákbeteg volt.

Csak összehasonlításképpen:

Naponta 3-4 magyar veszti életét közlekedési balesetben, tehát a jelentésben szereplő 17 hetes időszak alatt 357-476 fő halt meg ennek következtében.

Orvosi szakfolyóiratból származó információk alapján 17 hét alatt Magyarországon 2618 ember veszíti életét az elfogyasztott gyógyszerek mellékhatásai következtében. Minden egyes nap 22 ember."



Tehát egy ipar(gyógyszeripar és tudomány), amelynek a gyógyszerei(megoldásai) kb. 2000-szer annyi embert ölnek meg 4 hónap alatt, mint egy "rettenetes" vírus, elég kérdéses, még akkor is, ha esetleg balesetszerűen van pár jól sikerült terméke is. De természetesen túlzás lenne azt állítani, hogy ez egy "gyilkos ipar".
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. November 18. - 12:08:07
Válasz #42
Nem elérhető

Maszat


Van 1 kis történet amit el kell mesélnem, annyira nem is off...

Jól kezdődik a napom, 10perce tiltottak ki a várusunk 1ik patikájából ;D

Tegnap este edzés után konstatáltam, h elfogyott a zabom is meg a szőlőcukrom is, ez azért szomorú mert az első kajánál semmi mást nem tud befogadni a gyomrom csak turmixot.Ezt régen a rohanás miatt intéztem folyékonyra, és az évek alatt nagyon hozzászoktam.A szilárd kajára nem vesz rá a lélek  és hányingerem is szokott lenni.

Későn keltem 11kor, na mondom gyorsan felöltözök és elugrok a PATIKÁBA szőlőcukorért(mert a városunkban csak ott tudok venni).
Le kell szögeznem,h gyűlölök bemenni, hányingert kapok ahogy a sok dagadt disznó veszi magának a gyógyszereket, meg elve hányingerem van attol az egész ipartol.
Bemegyek 2 öreglány nyomorog a 2 patikussal.Dumálgatnak, szenvednek.Szinte hallottam ahogy az izmaim tápanyagért könyörögnek ezek meg eldumálgatnak, kezdett felmenni a pumpa.Az 1ik szegény férje emésztési problémáira szeretett volna "valamit", kérdezte a nőt,h tud rá  valamit(már majdnem odaszóltam,h egészséges táplálkozás) a másik a tv-ben láttot kézfertőtlenítőt akar az unokáinak venni,h nehogy elkapják ezt a vírust.De neki csak a reklámban látott jó.Mindkettő ki lett szolgálva, mondanom se a cumoikért mindkettő 5 és 10ezer ft közötti összeget fizetett...

Sorra kerülök mondom,h kérek fél kilős szőlőcukrot.Pár napja elfogyott a c vitaminom amit csak a Lenkeinél szoktam venni(mégha máshol olcsóbb is) mert ennyivel támogatom, de gondoltam valami 30db- ost veszek mert nem tom mikor megyek Lenkei bolt felé.Sorolja nekem milyenek vannak teljesen elborzadtam mert a 30db-os kiszereléseket akarta annyiért adni amit a Lenkei 60 vagy 90db ért kér el.Mondom a csajnak már csak azért is majd inkább megveszem a Lenkeinél mert ott 3x ennyit kapok ennyiért.

A kis anorexiás betanított kurv@nak 1böl kikerekedett a szeme, azt mondja ezt meg se hallotta.Vérnyomásom 150lett hirtelen kérdezem
-na mondja miért?
-Mert a lenkei mérgező koncentrátumban árulja a vitaminjait és még azt se tudja senki,h mit tesz bele.

pfffffffff

Kérdezem a csajtol,h ezt írásban is adná?
A kérdésére miszerint miért, azt válaszoltam,h fel tudjam jelenteni rágalmazásért.
Aztán már a tápanyaghiánytol felindultan elkezdtem neki modnani,h az összes idiota ismerősöm akik szívják a szar cigijüket és 2 havonta betegek szokták ezt mondani NEKEM, aki évek óta nem volt komolyabban beteg, és nem jár ide magukhoz a szart venni havi szionten 10ezrekért.Eléggé kiosztottam a tudálokos picsát, aztán kifizettem a szőlőcukrot ;D

Megyek ki a kocsihoz utánam szalad 1 trapista sajtos paphoz hasonló dagadt disznó,h nem szeretne még 1x a patika közelében látni...
Kinyitottam az ajtót kiemeltem az ülésem mellé direkt konfliktus helyzetekre odakészített hajlított kerékulcsot, és elmagyaráztam a pasinak mennyire nem szeretek a patikájuk közelébe járni ;D ;D
Nem ütöttem vele, de mivel kb 40kg mal több volt és 1 fejjel magasabb, az esélyek kiegyenlítése érdekében elő kellett vennem, annyira szánalmas volt a pali és úgy összeszarta magát, h inkább kiröhögtem...

ez a ma reggeli gyógyszeripari storym...kicsit felháborító sztem!!!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 18. - 12:25:03
Válasz #43
Nem elérhető

tockon2


Synthol hatás tényleg befigyel...mindkét vállba, este edzés...soha ilyen széles nem voltam!  ;D

2009. November 18. - 12:44:48
Válasz #44
Nem elérhető

Cressler


Synthol hatás tényleg befigyel...mindkét vállba, este edzés...soha ilyen széles nem voltam!  ;D
  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!