2024. Május 11. - 06:59:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Popó topik!!!  (Megtekintve 215689 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Június 06. - 23:31:30
Válasz #420
Nem elérhető

fastor


Jók a képek.TTgirl szerintem egy úttörő itt,mert lányok nem nagyon szoktak ide képeket tenni,sőt ha jól emlékszem még lányok nem is tettek képet ezen topicba még úgyhogy respect TTgirl meg azért is mert az az első barnabőrű fekete hajú latinos beütésű tüzes menyecske nagyon ott van  <3!  <3!  <3!  <3!  <3!  <3!
Na szép! Látom mély nyomot hagytam mindenkiben. Pedig én ráadásul magamról raktam be. :'(  Nem is rakok fel többet. ))=/

Akó ezért lett egyel több minuszom ;D bevallom őszintén hogy a hozzászólásom előtt nem néztem végig a topic mind a 29 oldalát,szóval hiányosságom lelepleződött.Úgyhogy elnézést kérek AnitaH.
Hányadik oldalon van kép rólad AnitaH? A Hardcore testépítő/fitness-es csajok topicban láttam rólad képet ami tBrianB rakott fel.
A mínuszos nem én voltam. Még soha nem adtam senkinek mínuszt, én nem vagyok olyan. Én csak a plusszokat osztogatom ;D Hogy hol van? Nem mondom meg. ))=/  Annyit segítek itt, és az elején. ;)
Anita H képei nagyon jók, csak nem merjük modnani, mert BRian meg nagy ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 07. - 10:01:19
Válasz #421
Nem elérhető

JelcY=)


Huuu. . .milyen cirkusz van itt tegnap ota. . :mr.green: hahaha. . .Nemnemnemnem,nem en vagyok az ott a kepen,nekem valamenyivel tobb izmom van :mr.green: De en is fekete-h. barna-t. vagyok :twisted: :mr.green: Na,oke,crak viccelek. . .Vannak meg sok kepeim es felteszem oket 8)
"I do it because I can, I can because I want to, I want to because you said I couldn’t.”8)

http://www.milankresojevic.com/srpski/forum/index.php

2008. Június 07. - 10:25:06
Válasz #422
Nem elérhető

NaturalBoy


Annyira szégyeltem magamat AnitaH előtt,hofy felkutattam a képeket a 6. oldalon vannak ;D

2008. Június 07. - 10:26:24
Válasz #423
Nem elérhető

NaturalBoy


Többet nem mondok a képekről nehogy mán a végén konfrontálódjak Biran-el  ;D

2008. Június 07. - 10:52:36
Válasz #424
Nem elérhető

Jordan


Én nem kommentálhatok ilyen képeket :-X Éjjel tőrt kapnék a bordáim közé ;D

Én nem félek!  8-)
Bátran írok bármilyen dicsérő szavakat a csajokról!  ;)
Ha meg el akarja a barátnőm olvasni? Csak nyugodtan!!!  :)
Úgy sem érti.......... ;D ;D ;D !+"%
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Június 07. - 11:03:40
Válasz #425
Nem elérhető

NaturalBoy


Én nem kommentálhatok ilyen képeket :-X Éjjel tőrt kapnék a bordáim közé ;D

Én nem félek!  8-)
Bátran írok bármilyen dicsérő szavakat a csajokról!  ;)
Ha meg el akarja a barátnőm olvasni? Csak nyugodtan!!!  :)
Úgy sem érti.......... ;D ;D ;D !+"%


Csak nem análfabéka????? ;D

2008. Június 07. - 11:06:22
Válasz #426
Nem elérhető

NaturalBoy


Kedves TTgirl ha AnitaH példáján felbuzdulva te is szeretnél feltenni magadról képet szerintem senki nem fog visszatartani ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D
Nem lenne rosz oylan kicsi az  akép ami kint van  <3!

2008. Június 07. - 11:16:42
Válasz #427
Nem elérhető

Jordan


Én nem kommentálhatok ilyen képeket :-X Éjjel tőrt kapnék a bordáim közé ;D

Én nem félek!  8-)
Bátran írok bármilyen dicsérő szavakat a csajokról!  ;)
Ha meg el akarja a barátnőm olvasni? Csak nyugodtan!!!  :)
Úgy sem érti.......... ;D ;D ;D !+"%


Csak nem análfabéka????? ;D

Lengyel.....
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Június 07. - 11:28:13
Válasz #428
Nem elérhető

NaturalBoy


Én nem kommentálhatok ilyen képeket :-X Éjjel tőrt kapnék a bordáim közé ;D

Én nem félek!  8-)
Bátran írok bármilyen dicsérő szavakat a csajokról!  ;)
Ha meg el akarja a barátnőm olvasni? Csak nyugodtan!!!  :)
Úgy sem érti.......... ;D ;D ;D !+"%


Csak nem análfabéka????? ;D

Lengyel.....

Akinek a hazai nem jó...... ;D

2008. Június 07. - 11:48:24
Válasz #429
Nem elérhető

hopika


Én nem kommentálhatok ilyen képeket :-X Éjjel tőrt kapnék a bordáim közé ;D

Én nem félek!  8-)
Bátran írok bármilyen dicsérő szavakat a csajokról!  ;)
Ha meg el akarja a barátnőm olvasni? Csak nyugodtan!!!  :)
Úgy sem érti.......... ;D ;D ;D !+"%


Csak nem análfabéka????? ;D

Lengyel.....

VEDD FELESÉGÜL!!!
Az ex bőgősünk is Londonban találta meg élete párját és kint voltunk tavaly ősszel Gdanszktól még északabbra Asszem Puck-nban a tenger mellett egy lengyel lagziban...huhh...3 napos alapból a lagzi és a lengyel magyar barátság igenis létezik!Sőt én mint szabolcsi gyerők eddig azt hittem,hogy a szabolcsiaknál senki nem bírja jobban a piát(magyaroszágon nem is),de amit a lengyelek el bírnak fogyasztani :-O :-O :-O
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 07. - 12:05:30
Válasz #430
Nem elérhető

endre66


Akkor azért vágod a zsib-zsib-zsibi dumát, Jordan  ;D ;D ;D ;D

2008. Június 07. - 12:16:00
Válasz #431
Nem elérhető

Jordan


Akkor azért vágod a zsib-zsib-zsibi dumát, Jordan  ;D ;D ;D ;D

Ha bemegyek a lengyel boltba (mert hogy itt van olyan), simán elbeszélgetek mindenkivel!  ;D
A boltos csaj a mai napig azt hiszi hogy én is lengyel vagyok, állítólag még akcentusom sincs!  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Június 07. - 12:20:30
Válasz #432
Nem elérhető

Jordan


a lengyel magyar barátság igenis létezik!Sőt én mint szabolcsi gyerők eddig azt hittem,hogy a szabolcsiaknál senki nem bírja jobban a piát(magyaroszágon nem is),de amit a lengyelek el bírnak fogyasztani :-O :-O :-O

Na ezen én is csak ámulok-bámulok, és ami a legdúrvább hogy minden nap!!!   :-oD:-O
Ők nem tartanak "pihenőnapokat!  ;D :-oD @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Június 07. - 12:20:59
Válasz #433
Nem elérhető

George


Akkor azért vágod a zsib-zsib-zsibi dumát, Jordan  ;D ;D ;D ;D

Ha bemegyek a lengyel boltba (mert hogy itt van olyan), simán elbeszélgetek mindenkivel!  ;D
A boltos csaj a mai napig azt hiszi hogy én is lengyel vagyok, állítólag még akcentusom sincs!  :D
Gondolom állandóan megy a "kurva" ;D Aki volt már lengyelek között érti mire gondolok :D

2008. Június 07. - 12:23:42
Válasz #434
Nem elérhető

Jordan


Akkor azért vágod a zsib-zsib-zsibi dumát, Jordan  ;D ;D ;D ;D

Ha bemegyek a lengyel boltba (mert hogy itt van olyan), simán elbeszélgetek mindenkivel!  ;D
A boltos csaj a mai napig azt hiszi hogy én is lengyel vagyok, állítólag még akcentusom sincs!  :D
Gondolom állandóan megy a "kurva" ;D Aki volt már lengyelek között érti mire gondolok :D

Jaja!  :D :D
De úgyanúgy nyomatják a csehek, szlovákok is!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)