2024. Május 11. - 11:41:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Popó topik!!!  (Megtekintve 215694 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Február 04. - 14:16:50
Válasz #690
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member

2009. Február 04. - 14:18:21
Válasz #691
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member

2009. Február 04. - 14:19:52
Válasz #692
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Akkor le a textillel  :-O .....így talán jobban ki tudjátok mustrálni  ****)  :D
Hát nincs megszakadva azt látni, de nekem ez akkor is HATTALMAS, de a lábszerkezete sem semmi, az sem vékonyka.

2009. Február 04. - 14:25:00
Válasz #693
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Akkor le a textillel  :-O .....így talán jobban ki tudjátok mustrálni  ****)  :D
Hát nincs megszakadva azt látni, de nekem ez akkor is HATTALMAS, de a lábszerkezete sem semmi, az sem vékonyka.


ÁÁááá dehogy is nagy  ;) :D inkább te vagy még kicsi  ****:))).
Egy igazi "nagy" férfi számára ez nem lehet kihívás  ::) ;D ;D ;D.


2009. Február 04. - 14:34:53
Válasz #694
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Hát az enyém ehhez képest biztos kicsi. És gondolom nem is az a magas fajta, ugyh még az is rátesz egy lapáttal.
Ez most olyan mint -előre is elnézést durva hasonlat- Tom Platz annak is milyen lábai voltak alig bírta egyikkel kikerülni a másikat, de aránytalan volt a többi testrészéhez. Vagy a hülye gyerek a Greg Valentino < mondjuk ez már túlzás.

2009. Február 04. - 14:51:35
Válasz #695
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Akkor le a textillel  :-O .....így talán jobban ki tudjátok mustrálni  ****)  :D
Hát nincs megszakadva azt látni, de nekem ez akkor is HATTALMAS, de a lábszerkezete sem semmi, az sem vékonyka.

Mondjuk a szakadás nem biztos, hogy ezekből a valószinüleg retusált képekből fog kiderülni. Hallkan jegyzem meg...nem hiszem, hogy foglalkoznék pár repedéssel.  >:D

2009. Február 04. - 15:03:54
Válasz #696
Nem elérhető

Gabe


Jó az Alpi!

Maradjunk ennyiben.
Nekem bejön a csaj!  :-)-  :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 04. - 15:14:30
Válasz #697
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Jó az Alpi!

Maradjunk ennyiben.
Nekem bejön a csaj!  :-)-  :)
Én nem azt mondtam h nem vállalnám be h kúszva könyörögne értem  o:) o:) o:).

2009. Február 05. - 11:39:08
Válasz #698
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Hát az enyém ehhez képest biztos kicsi. És gondolom nem is az a magas fajta, ugyh még az is rátesz egy lapáttal.
Ez most olyan mint -előre is elnézést durva hasonlat- Tom Platz annak is milyen lábai voltak alig bírta egyikkel kikerülni a másikat, de aránytalan volt a többi testrészéhez. Vagy a hülye gyerek a Greg Valentino < mondjuk ez már túlzás.


Ok-ok nyugi Alpi csak ne olyan hevesen  :D ...én értem ám, hogy mire gondolsz....csak úgy látszik ez fordítva nem működik! ::)     :D ****) :D   

2009. Február 05. - 11:41:09
Válasz #699
Nem elérhető

Cressler


Hát az enyém ehhez képest biztos kicsi. És gondolom nem is az a magas fajta, ugyh még az is rátesz egy lapáttal.
Ez most olyan mint -előre is elnézést durva hasonlat- Tom Platz annak is milyen lábai voltak alig bírta egyikkel kikerülni a másikat, de aránytalan volt a többi testrészéhez. Vagy a hülye gyerek a Greg Valentino < mondjuk ez már túlzás.
Azért Platz-et meg Valentinot még egy szövegkörnyezetben se szabadna említeni...
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Február 05. - 11:55:17
Válasz #700
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Egyet értek  :-)!!

De "ízlések és pofonok"..... egyesek elméjén lehet hogy ez fut át egy ilyen sexdíva láttán :

1.Fel kell hozni a vállait a csípő szélességéhez képest. (esetleg meg lehetne szúrni egy kis winivel is  ;D:-/-(-:
2.Hát-ra sem ártana némi tömeget felpakolni . =/+'
3.Korán reggel 1óra éhgyomorra kardió minden nap . ***)) (ezért akár az éjszakába nyúló vad sexről is férfiasan lemondana)
4.12 hét zorall diéta a kiegyensúlyozott párkapcsolat érdekébe. Łł=

 ****:))) ****:))) ****:)))


2009. Február 05. - 12:01:01
Válasz #701
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
csak azért is  ))=/   

2009. Február 05. - 12:03:05
Válasz #702
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member

2009. Február 05. - 12:13:49
Válasz #703
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Pffffffuuujjjjjjjjjj  ;D

2009. Február 05. - 12:34:19
Válasz #704
Nem elérhető

Gabe


ez ízléstelen  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"