2024. Április 28. - 01:28:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Legjobb ízű fehérje  (Megtekintve 86806 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Június 18. - 18:44:25
Válasz #15
Nem elérhető

Bubee


Ha pórból vinném be az összes proteint az súllyos lessz szerintetek?

Nem tom komolyan gondoltad -e ezt, de kurva nagy baromság szvsz. Majd egy idő után jól elkezdesz fosni mint a liba meg hazavágod az emésztésed. Végülis csak ennyi. Arról nem is beszélve h csak hússal lehet jó minőségű izmot építeni...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Június 18. - 19:04:52
Válasz #16
Nem elérhető

tomi


hogy őszinte legyek kezdem úgy érezni hogy a porokból egy kib. gramm sem szívódik fel.
Up the dose, lift the most!

2007. Június 18. - 20:39:47
Válasz #17
Nem elérhető

parrre


hogy őszinte legyek kezdem úgy érezni hogy a porokból egy kib. gramm sem szívódik fel.

Ezt most hogy ? Nem hallod hogy glugy-glugy ?  ;D
Valahogy nem értem mit kéne érezni ....

2007. Június 18. - 21:17:47
Válasz #18
Nem elérhető

Eddie


Manapság már az intravénás grillcsirke a menő  ;D
Egyél hangyusznövit!

2007. Június 18. - 22:03:10
Válasz #19
Nem elérhető

parrre



Grillcsirke liquidkapszulában  ;D

2007. Június 18. - 23:20:34
Válasz #20
Nem elérhető

Eddie


Az már űrhajóstáp  ;D
Egyél hangyusznövit!

2007. Június 26. - 18:55:13
Válasz #21
Nem elérhető

T3quila


Sziasztok!

Fehérjék közül amelyik viszi a pálmát szerintem az a Cytogen Whey Pro. Nagyon régen próbáltam ...... Nutrition Anabolic Whey-t, de nekem nem jött be. Kicsit nehezen oldódott és keveset hozott, mint amit vártam tőle.

2007. Július 16. - 15:23:04
Válasz #22
Nem elérhető

Skorpió


Ha már kiegészítők: nem tudja valaki, mikor érkezik a ProAnabol az ExtremeFit üzletekbe?  ;)

2007. Augusztus 04. - 11:24:50
Válasz #23
Nem elérhető

ViCtor


1. BSN Dessert fresh cinnamon roll (fahéjas tekercs)........A LEGJOBB!!! :-oD Vinnéd mindenhova, csak úgy, annyira tuti.
2. BSN Dessert banana cream pudding...........................Állítólag Ronnie kedvence, beszarsz, annyira izlik majd.
3. BSN TRUE MASS epres............................................Csokit meg a vannilllia ízeket nyugdíjba küldi elég rendesen! Ha rendesen akarsz hízni és a legfinomabb tömegnövelőt akarod ,akkor erre voksolj (True mass)!  :-oD
4. MT Nitro-Tech HC - Strawberry (sima epres) ..............Finom,de az MT-nek mindig is volt egy tipikus íze, ami az összes termékére jellemző.
5. BSN Dessert chocolate fudge pudding........................(ezt iszom most) nugátos íze jobb, mint bármely sima csoki íz.
6. MT Nitro-Tech HC - Vanilla ..................................... finomabb, mint a desszertes vanilia.
7. BSN Dessert chocolate-coconut candy bar.................Vagy csoki vagy kókusz, de egyben túl sűrű, én ezt mondom. Így, hát rendesen telít. Aki szereti a töményebb ízvarázst vagy kizárólag vizzel akar iható extrafinom proteint fogyasztani (mert kényes), annak csak ezt ajánlom! Nekem is ízlett, csak sok volt.
8. BSN Dessert whipped vanilla cream............................Utolsó a desszertek között, sima, de krémes vanilia,semmi extra. Aki vaniliabuzi,az vegye ezt.:) Bár,a vanilla szerintem csak arra jó,h ízesítsük a csokis vagy az epres sékünket  :-oD Aki meg először próbál desszert proteint, az ne evvel nyisson, mert vannak ennél jobbak a családban.
9-10. Synta 6 & True Mass sima csoki egy az egyben ugyan az. Konzervatív csoki kedvelőknek jó választás. Semmi extra ízben. Léteznek jobb csoki izek is. Mint pl Nitro-tech csoki, desszert csoki stb.


íz szerint osztályozva :P  :-oD
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 04. - 14:18:24
Válasz #24
Nem elérhető

God Vazzeg


De jó neked hogy ennyi mindent ki tudsz próbálni  :-oD  @:-)

2007. Augusztus 06. - 10:29:47
Válasz #25
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Nálam is a BSN Dessertek a kedvencek!!!   :-):-)::
Szerintem a fahéjas és a kókuszos a legfincsibb .
Ja és még ami abszolút bejön ízre is és az egyik legjobb és legösszetettebb protein : ON. Pro Complex Rocky Road    :-)!

2007. Augusztus 06. - 11:27:55
Válasz #26
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ha már kiegészítők: nem tudja valaki, mikor érkezik a ProAnabol az ExtremeFit üzletekbe?  ;)

Par nap mulva megerkezik! O0
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Augusztus 06. - 14:34:58
Válasz #27
Nem elérhető

ViCtor


KInek volt szerencséje a NB Isopure proteinhez? És a boltban lehet még kapni kicsiben és vödörben is?


Dymatize fehérjéket ki próbált már? Elite Whey, Iso100?  Elite-ből létezik 10 Lbs-es kiszerelés,de én még nálatok nem láttam.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 06. - 14:38:03
Válasz #28
Nem elérhető

Bubee


KInek volt szerencséje a NB Isopure proteinhez? És a boltban lehet még kapni kicsiben és vödörben is?


Dymatize fehérjéket ki próbált már? Elite Whey, Iso100?  Elite-ből létezik 10 Lbs-es kiszerelés,de én még nálatok nem láttam.

Tomi próbált NB-t én pedig Dymatize-t (Elite Whey). Banánosat ne vegyél mert semmi köze a banánhoz, se közel se távolról. A csokis nem rossz, de olyan édes mint a bűn. Sokkal hígabb oldatot kell csinálni mint más proteinek esetén.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Augusztus 06. - 14:39:41
Válasz #29
Nem elérhető

ViCtor


Bubee, én ott tapiztam a dobozokat, az epresnek jó illatta volt meg a pinának. én pályáznék majd rájuk.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.