2024. Május 12. - 12:35:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Legjobb ízű fehérje  (Megtekintve 86960 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. Augusztus 11. - 13:26:05
Válasz #45
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
nah akkoh, majd leteszteljük az izolátumokat nb és d.-t. Nem akarom el off-olnii a kollega proteines fórumát ch-ra. De a Dymatize zabkásáját próbálta már vki?



Szia Viktor!

Én próbáltam a banánosat és a fahéjasat is nekem nagyon bejött!
Fincsi és 1 perc alatt el lehet készíteni és laktató illetve 36 gramm proteinhez és 25 gramm lassú felszívódású ch-hoz jutsz hozzá ,szóval pl a reggelni edzés előtt tök jó energiát biztosít  @:-).
Inyenceknek lehet akár + gyümölcsel (pl a banánosat banán karikák ) vagy olajos magvakkal tuningolni  /7%.

2007. Augusztus 11. - 16:33:52
Válasz #46
Nem elérhető

kukacomone


Hát egyébként se kéne 50%ot "porbol" bevinni szvsz..

2007. Augusztus 11. - 21:43:25
Válasz #47
Nem elérhető

ViCtor


Linda, ez a whey vagy az izolátum? De sejtem,h a d whey lehet...
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 11. - 23:05:50
Válasz #48
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Linda, ez a whey vagy az izolátum? De sejtem,h a d whey lehet...


whey  ;)

2007. Augusztus 12. - 09:57:56
Válasz #49
Nem elérhető

tomi


Viktor, tanácsodra vettem egy fahéjas desszertet.............Isteni  :-oD  Mostmár nekem is ez a legjobb. Még egy banánosat akarok kipróbálni.
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 13. - 02:47:07
Válasz #50
Nem elérhető

ViCtor


Fahéjas rulez! Én a második doboz fahéjat kevertem-kavartam az epres nitroval, csak, h fokozzam a hatást, nem bírtam magammal ;D . Ízben ,átlag jött ki.
Szóval a fahéjas desszertet bűűűn keverni. Tisztán jó, mint a skót viszki.
A banana az meg nagyon krémes, tehát finom. Ne hagyd ki. Ennél jobb ízeket sztem sehol sem találsz.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 20. - 14:18:25
Válasz #51
Nem elérhető

The Rock


cookie cream syntha 6!!! Ez a legfinomabb fehérje szerintem  @:-)
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. December 06. - 02:02:28
Válasz #52
Nem elérhető

sixooshu


Sziasztok! csak lazán kapcsolódik a témához, de van egy felmérésem a proteinekkel kapcsolatban. örülnék, ha kitöltenétek, az eredményeket természetesen megosztom veletek! Előre is köszi!

a link:

http://www.surveymonkey.com/s.aspx?sm=qwiwEJjlZriVgiT237DDKQ_3d_3d

2008. Január 18. - 17:53:14
Válasz #53
Nem elérhető

ViCtor


Sikákáááá

Ha vanillia, akkor probolic-sr!
rate: 1-10 = 10*****!!!!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Január 18. - 20:52:21
Válasz #54
Nem elérhető

parrre


Csokisból most nekem a Dymatize Elite Whey Rich Chocolate a legbejövősebb. Irtó finom!!! Olyan íze van mint a régi sportszeletnek !mm /7% /7%  Łł= :-){

2008. Január 18. - 22:49:37
Válasz #55
Nem elérhető

Johnnyx


Én most a csokipudingos Lean Dessert-re vagyok rákattanva. Nagyon finom.  :-oD
Egyetek zabot!

2008. Január 19. - 15:31:13
Válasz #56
Nem elérhető

God Vazzeg


Csokisból most nekem a Dymatize Elite Whey Rich Chocolate a legbejövősebb. Irtó finom!!! Olyan íze van mint a régi sportszeletnek !mm /7% /7%  Łł= :-){

Én is ezt tolom, és végre egy fehérje ami nem édes!  :-)!

2008. Január 19. - 23:14:37
Válasz #57
Nem elérhető

shp


Sportszelet, hm.....azt hiszem ezt ki fogom próbálni! Köszi!  :-oD

2008. Január 24. - 22:59:17
Válasz #58
Nem elérhető

Cressler


Csokisból most nekem a Dymatize Elite Whey Rich Chocolate a legbejövősebb. Irtó finom!!! Olyan íze van mint a régi sportszeletnek !mm /7% /7%  Łł= :-){
azt hiszem megvan a következő íz amit kipróbálok az Elite whey-ből  :-oD
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 20. - 20:24:24
Válasz #59
Nem elérhető

Johnnyx


Legújabb kedvencem: csokis Syntha-6. A legfinomabb csokis protein amit eddig ittam.  :-oD
Egyetek zabot!