2024. Május 11. - 07:16:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Legjobb ízű fehérje  (Megtekintve 86916 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Február 20. - 22:35:53
Válasz #60
Nem elérhető

blade


Nekem a Dymatize toffifis nagyon bejön :-)!Csak vigyáznom kell a fiam mindik megpróbálja lenyúlni.
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Február 21. - 14:52:14
Válasz #61
Nem elérhető

miki_nrg


csokis MHP Simply Whey is király :-oD

2008. Február 21. - 15:17:07
Válasz #62
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem a Dymatize toffifis nagyon bejön :-)!Csak vigyáznom kell a fiam mindik megpróbálja lenyúlni.

Na, akkor ezt próbálom legközelebb, most rich chocolate van  :-oD  @:-)

2008. Február 21. - 15:40:01
Válasz #63
Nem elérhető

blade


Az is finom volt ez előtt azt használtam :-oD
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Február 21. - 15:40:58
Válasz #64
Nem elérhető

God Vazzeg


Az is finom volt ez előtt azt használtam :-oD

Nekem is ízlik, nem olyan édes  :-oD

2008. Március 02. - 23:46:10
Válasz #65
Nem elérhető

vaskó tamás


Nekem a BSN dessert Protein Banánpudingos a nyerő! :-oD Csak hamar elfogy... ;D
Egyébként tényleg puding jellege van,legalábbis tejjel  @-o
...jobb meg halni farkasként,mint kutyaként élni...

2008. Március 03. - 23:47:01
Válasz #66
Nem elérhető

Mongoose


Most vettem ON 100% vanilliásat és olyan mint egy gyümölcslé íz nélkül ez normális, nem romolhat meg a melegtől ? Nem nálam az üzletbe ?

2008. Március 05. - 09:43:09
Válasz #67
Nem elérhető

Cressler


 :-){ :-){ köszönöm a tippet: Elite whey -pina colada nagyon finom, egzotikus ízű  :-)! 
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 11. - 19:08:22
Válasz #68
Nem elérhető

Johnnyx


Igaz nem fehérje, hanem tömegnövelő, de a csokis Mass-Tech nekem nagyon megízlett. Amolyan csokifagyi ízű  :-oD :-oD :-oD
Egyetek zabot!

2008. Április 11. - 20:55:32
Válasz #69
Nem elérhető

miki_nrg


nekem is az volt a kedvencem

2008. Április 14. - 20:18:53
Válasz #70
Nem elérhető

Rencsi


 ?:-/
Egy kis tanácsot szeretnék kérni fehérje ügyileg, de nagyok az elvárásaim ám! ;D
Kissé furcsa az ízlésem...pl.:Nitro-Tech HC - Strawberry kifejezetten szörnyű ízű, egyszerűen nem bírtam leküzdeni, de a dicsért fahéjas desert sem jött be...sőt!...   :----  !+"%  Némelyik meg annyira édes, hogy kefírbe kell keverem, mert csak így birom megenni. (pl. csokis-mogyorós) @-o Tehát nem vagyok egy egyszerű eset. Most egy ......es vaníliás proteint eszem, mert ez nem édes! Remélem tudtok tippet adni, és bocsi h leszóltam a "fincsi" fehérjéket, de nem tetszhet mendenkinek ugyanaz.
Köszi! :-){ :-){ :-){   
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2008. Április 14. - 20:21:15
Válasz #71
Nem elérhető

parrre


?:-/
Egy kis tanácsot szeretnék kérni fehérje ügyileg, de nagyok az elvárásaim ám! ;D
Kissé furcsa az ízlésem...pl.:Nitro-Tech HC - Strawberry kifejezetten szörnyű ízű, egyszerűen nem bírtam leküzdeni, de a dicsért fahéjas desert sem jött be...sőt!...   :----  !+"%  Némelyik meg annyira édes, hogy kefírbe kell keverem, mert csak így birom megenni. (pl. csokis-mogyorós) @-o Tehát nem vagyok egy egyszerű eset. Most egy ......es vaníliás proteint eszem, mert ez nem édes! Remélem tudtok tippet adni, és bocsi h leszóltam a "fincsi" fehérjéket, de nem tetszhet mendenkinek ugyanaz.
Köszi! :-){ :-){ :-){   

Az ON csoki az pl. nem édes. (Nekem speciel ezért nem is jött be ...  ::))

2008. Április 14. - 20:25:51
Válasz #72
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
BSN Syntha-6 Vanilia Ice Cream, de az ON is nagyon jó :-oD
Az íz mellet a minőség is számít! /7%

2008. Április 14. - 21:42:11
Válasz #73
Nem elérhető

fastor


?:-/
Egy kis tanácsot szeretnék kérni fehérje ügyileg, de nagyok az elvárásaim ám! ;D
Kissé furcsa az ízlésem...pl.:Nitro-Tech HC - Strawberry kifejezetten szörnyű ízű, egyszerűen nem bírtam leküzdeni, de a dicsért fahéjas desert sem jött be...sőt!...   :----  !+"%  Némelyik meg annyira édes, hogy kefírbe kell keverem, mert csak így birom megenni. (pl. csokis-mogyorós) @-o Tehát nem vagyok egy egyszerű eset. Most egy ......es vaníliás proteint eszem, mert ez nem édes! Remélem tudtok tippet adni, és bocsi h leszóltam a "fincsi" fehérjéket, de nem tetszhet mendenkinek ugyanaz.
Köszi! :-){ :-){ :-){   
muscle asylium, csokis...tök étcsoki nekem nem is jött be de ha nem édesre vágysz ez jó lessz!
 am sztem ami nagyon finom az a syntha csokisa...mint a angymamám kakaója /7% <3!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 15. - 10:13:37
Válasz #74
Nem elérhető

Rencsi


 :-):-)::
Köszönöm a tippeket, majd szép sorjában próbálgatom őket, és majd alkotok is velük fincsiségeket.
 :-oD :-oD
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/