2024. Április 29. - 06:18:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3800529 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2015. Szeptember 12. - 19:03:28
Válasz #41865
Nem elérhető

Gabe


Sziasztok  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2015. Szeptember 16. - 16:26:11
Válasz #41866
Nem elérhető

Maszat


Mi van Gabe, jöttél koxtopikot olvasgatni?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. December 06. - 07:59:31
Válasz #41867
Nem elérhető

Maszat


Mr. Efit, az idő, élmény és tapasztalat milliomos vezetőnk egyszerűen itt hagyott minket a faszba, nagy ígérgetések közepette  ;D   Pedig "terve volt" a fórummal... 8-} :-}  :-/-(-:

 ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. December 06. - 08:25:29
Válasz #41868
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Mr. Efit, az idő, élmény és tapasztalat milliomos vezetőnk egyszerűen itt hagyott minket a faszba, nagy ígérgetések közepette  ;D   Pedig "terve volt" a fórummal... 8-} :-}  :-/-(-:

 ;D

Kellemes mikulásos reggelt azért csak lehet kívánni 😀 😁 A félbemaradt projektek mellett. 😀
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. December 06. - 09:01:18
Válasz #41869
Nem elérhető

Maszat


Szép mentés  ;D   Mindenkinek boldog Mikulást  ;)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2016. Január 13. - 13:04:18
Válasz #41870
Nem elérhető

Tom1ka


csáááá  @:-)  ::)

Mi a helyzet erre? Vannak dolgok, amik soha sem változnak, ezek közé tartozik az is, hogy Árpi bá' még mindig fáradhatatlanul tölti fel a képeit  ;D
"Aki szereti a guggolást, az megszállott, aki szeret guggolni...az beteg.."
"Az élet rövid. Nem engedheted meg magadnak azt a luxust, hogy ne úgy éld, ahogyan szeretnéd."
"...Ha férfi vagy, akkor emeld a kezedet, harcolj, és a játékot te nyered, mindig őrizd meg a büszkeségedet, akkor is, ha semmi más nem marad neked...."
"Aki a csorda után fog menni, az mindig szaros füvet fog legelni." © Kozi

2016. Január 13. - 21:30:07
Válasz #41871
Nem elérhető

dumbass


csáááá  @:-)  ::)

Mi a helyzet erre? Vannak dolgok, amik soha sem változnak, ezek közé tartozik az is, hogy Árpi bá' még mindig fáradhatatlanul tölti fel a képeit  ;D

Meg hogy hiába lett Tom1ka a neved, te már csak Pamelácska maradsz. Bár kislányból nagylány..... :-)-

2016. Január 13. - 21:40:12
Válasz #41872
Nem elérhető

Tom1ka


csáááá  @:-)  ::)

Mi a helyzet erre? Vannak dolgok, amik soha sem változnak, ezek közé tartozik az is, hogy Árpi bá' még mindig fáradhatatlanul tölti fel a képeit  ;D

Meg hogy hiába lett Tom1ka a neved, te már csak Pamelácska maradsz. Bár kislányból nagylány..... :-)-
;D :-}
"Aki szereti a guggolást, az megszállott, aki szeret guggolni...az beteg.."
"Az élet rövid. Nem engedheted meg magadnak azt a luxust, hogy ne úgy éld, ahogyan szeretnéd."
"...Ha férfi vagy, akkor emeld a kezedet, harcolj, és a játékot te nyered, mindig őrizd meg a büszkeségedet, akkor is, ha semmi más nem marad neked...."
"Aki a csorda után fog menni, az mindig szaros füvet fog legelni." © Kozi

2016. Január 13. - 21:59:20
Válasz #41873
Nem elérhető

dumbass


csáááá  @:-)  ::)

Mi a helyzet erre? Vannak dolgok, amik soha sem változnak, ezek közé tartozik az is, hogy Árpi bá' még mindig fáradhatatlanul tölti fel a képeit  ;D

Meg hogy hiába lett Tom1ka a neved, te már csak Pamelácska maradsz. Bár kislányból nagylány..... :-)-
;D :-}

Ezen már túl sok a tömeg &5*

2016. Január 14. - 19:32:11
Válasz #41874
Nem elérhető

Tom1ka


csáááá  @:-)  ::)

Mi a helyzet erre? Vannak dolgok, amik soha sem változnak, ezek közé tartozik az is, hogy Árpi bá' még mindig fáradhatatlanul tölti fel a képeit  ;D

Meg hogy hiába lett Tom1ka a neved, te már csak Pamelácska maradsz. Bár kislányból nagylány..... :-)-
;D :-}

Ezen már túl sok a tömeg &5*
a lényegen semmit sem változtat  ))=/
"Aki szereti a guggolást, az megszállott, aki szeret guggolni...az beteg.."
"Az élet rövid. Nem engedheted meg magadnak azt a luxust, hogy ne úgy éld, ahogyan szeretnéd."
"...Ha férfi vagy, akkor emeld a kezedet, harcolj, és a játékot te nyered, mindig őrizd meg a büszkeségedet, akkor is, ha semmi más nem marad neked...."
"Aki a csorda után fog menni, az mindig szaros füvet fog legelni." © Kozi

2016. Január 25. - 22:53:21
Válasz #41875
Nem elérhető

Maszat


Árpi'bá azóta tölti fel a képeket?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2016. Február 01. - 23:35:06
Válasz #41876
Nem elérhető

Maszat


Kivel mi a helyzet? Mi van a régebbi tagokkal?? Nézegettem profilokat, van aki már 1-2 éve nem járt erre :(  Arról már letettem,h újra beindul ez a fórum. Nincs pénz beletéve, nincsenek versenyzők akik életben tartanák. Én nyomtam volna utána is, sőt én azután éreztem jól magam,h 1-2 nagyképű fasz lelépett innen ;D  Na mind1, ha valaki erre jár, írhatna pár sort, Én szívesen olvasnám :)

Lehet nem jön válasz, de azért elkezdem :)

Én jelenleg sokat melózom, van egy vállalkozásom, iszonyatosan motivál és iszonyatosan szeretem csinálni, jelenleg ez köti le a motivációm 90%át. Barátnők jöttek-mentek, jelenleg van is, meg nincs is :D meguntam már,h péntektől vasárnapig minden nap más van. No azért dugni szeretek, de már nem játszok lányok lelki világával annyira. Van egy perverz aranyos kislány, aki nem ijed meg ha megszorítják a nyakát szex közben, sőt... ;D  ;D Végig kúrtam én már az összes társkeresős csajozós oldalt, iwiw, facebook(huhúúú ;D ) badoo, tinder, lovebox. A kis Dumbass gyerek szállított hozzám párat:D :D Hehe ;D  Az edzés félgőzzel megy, sokszor nincs rá időm a 14óra rohangálás után és, hogy őszinte legyek, annyira nem is motivál,de azért nyomom. Ha a haverjaim nem koxolnának be nyárra, talán már nem is érdekelne engem se. De hát a faszom fog lelki sérült lenni ahogy látom,h ők nőnek. Nagyjából ugyan ez van a hétvégi bulizással ;D Ha átmegyek pénteken tuti,h vasárnap kerülök haza, ha nem megyek át, akkor értelmes és értékes programokat csinálok.

Továbbra is imádom ezt a fórumot, régen sokat nevettem itt, jó kis csapat volt, sok jó embert ismertem meg akikkel személyesen is tartom mai napig a kapcsolatot. No meg egy zsák pénzt is hozott  ;D

Szóval ezek vannak. Veletek mi a pálya???
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2016. Február 06. - 05:38:29
Válasz #41877
Nem elérhető

Maszat


Mit is írhatnék ebben a késői, vagy éppen korai órában...BASSZÁTOK MEG!  :laugh:  Kivéve Efitet, őt bírom :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2016. Március 08. - 05:47:54
Válasz #41878
Nem elérhető

Alex46


Teljesen meghalt ez a fórum is. Mindenki a faszbúkon lóg.

2016. Március 10. - 19:14:28
Válasz #41879
Nem elérhető

Maszat


Én sajnos, vagy nem sajnos a megszokások embere vagyok. Így már ösztönösen felnézek ide néha :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26