2024. Április 27. - 16:18:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Ki lesz a Mr. Olympia 2007-ben?

Jay Cutler
33 (44.6%)
Ronnie Coleman
27 (36.5%)
Victor Martinez
12 (16.2%)
Dexter Jackson
0 (0%)
Melvin Anthony
1 (1.4%)
Valaki más...
1 (1.4%)

Összes szavazó: 73

Szerző Téma: 2007. szeptember 29. - Mr. Olympia, Las Vegas  (Megtekintve 93172 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. Július 10. - 18:04:01
Válasz #15
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ezt a yamagishit viszont én sem értem, miért van az Olympián. ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Július 10. - 18:04:55
Válasz #16
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ja bocs, ez az apja vagy az anyja volt.... ;D

Itt az igazi :D

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Július 10. - 18:08:10
Válasz #17
Nem elérhető

szv


Mert szép a szeme! ;D Az apja/anyja se kutya  :D

2007. Július 10. - 18:31:28
Válasz #18
Nem elérhető

tomi


Jóvan yamagasi kell a Jápán piac miatt. Dugadale  jól néz ugyan ki, de eléggé rá kell zoomolni hogy látszódjon a színpadon. A képek is kb. 1:1 arányúak a valósághoz. ;)
Up the dose, lift the most!

2007. Július 10. - 18:59:39
Válasz #19
Nem elérhető

God Vazzeg


Izéka.. Ha csak az a bajotok, hogy alacsony, akkor nem értek egyet, a magasság egy adottság, attól még lehet elismerésre méltó egy versenyző. Ha a feje nem tetszik, akkor se értek egyet, mindenkinek szíve joga olyan fejet növeszteni amilyet akar :D Persze nekünk meg jogunk van nem tetszésünket kifejezni ;D

Mellesleg nekem is a nagyobb tömegű versenyzők tetszenek, de én is törpe vagyok, nameg próbálok a saját szintemig kritizálni, tehát kuss a nevem  ;D  8)

2007. Július 10. - 19:33:57
Válasz #20
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Izéka.. Ha csak az a bajotok, hogy alacsony, akkor nem értek egyet, a magasság egy adottság, attól még lehet elismerésre méltó egy versenyző. Ha a feje nem tetszik, akkor se értek egyet, mindenkinek szíve joga olyan fejet növeszteni amilyet akar :D Persze nekünk meg jogunk van nem tetszésünket kifejezni ;D

Mellesleg nekem is a nagyobb tömegű versenyzők tetszenek, de én is törpe vagyok, nameg próbálok a saját szintemig kritizálni, tehát kuss a nevem  ;D  8)

egyetértünk.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Július 10. - 21:48:14
Válasz #21
Nem elérhető

tomi


Persze, tudom, hogy nincs jogom a kritikára, csak lehetőségem, amit kihasználtam. :) Nehéz lehet neki: amikor csinálja más a felülést az már neki felállás. De legalább a felgélezett haj dob rajta. Én a helyébe elkérném tőle Stalone magassarkúját, amiben a Sharon-t pesztrálta a zuhany alatt. ehhe Az alacsony emberekkel semmi bajom, csak olimpián ne legyenek túl sokan. Mondjuk 2 már sok. :)
Up the dose, lift the most!

2007. Július 10. - 22:20:57
Válasz #22
Nem elérhető

BrianB



2007. Július 10. - 23:03:57
Válasz #23
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Na Pityu, ezt jól megkaptad ;) ;D
:D

Akkor soroljatok fel optimális izomtömegű, arányos, szimmetrikus, jól pózoló...és 180 cm feletti testépítő bajnokokat (aktív vagy akár már visszavonult versenyzőket...bármelyik évtizedből)!

Aztán soroljatok fel ugyanilyen adottságokkal rendelkező 180 cm alatti testépítő bajnokokat.

Kíváncsi vagyok melyik csoportban lesznek többen...de simán lehetne 175-nél is a határ...akkor is kíváncsi vagyok az eredményre... ::) ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 10. - 23:15:06
Válasz #24
Nem elérhető

fLeSs


Na Pityu, ezt jól megkaptad ;) ;D
:D

Akkor soroljatok fel optimális izomtömegű, arányos, szimmetrikus, jól pózoló...és 180 cm feletti testépítő bajnokokat (aktív vagy akár már visszavonult versenyzőket...bármelyik évtizedből)!

Aztán soroljatok fel ugyanilyen adottságokkal rendelkező 180 cm alatti testépítő bajnokokat.

Kíváncsi vagyok melyik csoportban lesznek többen...de simán lehetne 175-nél is a határ...akkor is kíváncsi vagyok az eredményre... ::) ;D

Günter Schlierkamp?  ;D ;D ;D ;D

2007. Július 10. - 23:50:51
Válasz #25
Nem elérhető

tomi


Szerintem Pisti nem tartozik az alacsonyak közé, de ezt nem is írtam, sőt meg se fordult a fejemben. Sztem neki ideális a magassága, de a dugványdél nála is vagy 10cm-vel kisebb. (ha jól tudom)
Up the dose, lift the most!

2007. Július 11. - 00:17:30
Válasz #26
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Günter optimális izomtömegű (a magasságához képest) és arányos?  ??? Vagy csak vicc volt?  :P ;D

Én 170 cm vagyok. Igen, ez nem valami sok, de nekem épp elég. ;)

Mark Dugdale nagyon jó arc, már régóta email-ezek vele...ha szerencsém lesz ősszel együtt is indulhatok vele. Csakhogy nézzünk be néha a fizikum mögé: teljesen tisztában van a korlátaival, a testépítés mellett egy élelmiszerüzlet lánccal már jó ideje dollármilliomos, az elmúlt években már csak 2 cél hajtotta a testépítésben...szerepelni akart az Arnold Classic-on (ez már sikerült) és életében egyszer végre indulni akart a Mr. Olympia-n (idén ez is összejön)...elvileg ezek után visszavonul, van egy sikeres vállalkozása, egy gyönyörű felesége és 3 kislánya (lásd alul). Ezt csak azért írtam le, mert engem mindig is jobban érdekeltek maguk az EMBEREK, mint a fizikumuk...

A témánál maradva:

Mark Dugdale 167 cm
Shawn Ray 170 cm
Dexter Jackson 168 cm
Dennis James 173 cm
Jay Cutler 175 cm
Lee Priest 163 cm
Gustavo Badell 173 cm
Victor Martinez 175 cm
Darrem Charles 174 cm
Ahmad Haidar 170 cm
Branch Warren 170 cm
Johnnie Jackson 173 cm
Ronny Rockell 170 cm

Hirtelen ennyi jutott eszembe...szerintem kár is folytatnom... :D :-*

GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 11. - 07:10:59
Válasz #27
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Dugdale az egyik legjobb felépítésű versenyző.Abszoltút esztétikus..kirívó hibák nélkül. Még ebbe a sorba tudnám sorolni Jaru Horvath-ot bár tőle is inkább a jópár évvel ezelőtti formát.
A magas testépítők visszamenőleg mindig "hibás" fizikumot produkáltak...próbáltak sikert kovácsolni nagy testsúlyukkal de ebből soha nem kerültek ki győztesen. ( Ralf Moeller,Lou Ferrigno,Greg Kovacs...de ha jobban szétnéznénk még találnánk )

Asszem 10 évvel ezelőtt a Dorian Yateshez intéztek a flexben egy kérdést hogy van e ideális testépítő magasság. Ő erre azt mondta hogy a 175 cm alatti versenyzők tudnak legjobban érvényesülni.

A legjobb összehasonlítás amit valaha láttam az Paul Dilett és Flavio Baccianini. Pipiskedve ment ki Flavio az összehasonlításra. :-D Dilett meg csak kedvesen lenézett rá és megsímogatta a fejét. Nagy röhögés volt. 97' grand prix hungary.

2007. Július 12. - 18:56:16
Válasz #28
Nem elérhető

Bubee


A témánál maradva:

Mark Dugdale 167 cm
Shawn Ray 170 cm
Dexter Jackson 168 cm
Dennis James 173 cm
Jay Cutler 175 cm
Lee Priest 163 cm
Gustavo Badell 173 cm
Victor Martinez 175 cm
Darrem Charles 174 cm
Ahmad Haidar 170 cm
Branch Warren 170 cm
Johnnie Jackson 173 cm
Ronny Rockell 170 cm

Hirtelen ennyi jutott eszembe...szerintem kár is folytatnom... :D :-*


Ezt még kiegészíteném a következőre:

Bubee 163 cm  :o :o ::) ;D 8)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Július 12. - 19:06:15
Válasz #29
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member

Ezt még kiegészíteném a következőre:

Bubee 163 cm  :o :o ::) ;D 8)
Na ugye!  :)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."