2024. Május 15. - 22:31:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Muscletech -Musclebuilding Stack Teszt-Varga Linda  (Megtekintve 9690 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Július 16. - 19:02:24
Megtekintve 9690 alkalommal
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Sziasztok!

Varga Linda vagyok 22 éves .
2002-óta foglalkozok testépítéssel és Fitness forma kategóriában versenyzek .
Jelenleg ezeket a termékeket használom : -MHP glutamine-SR 20 gramm/nap
                                                        -Universal Animal-Pak
                                                        -Vitamin C-2000mg
                                                        -ON.Pro complex fehérje
                                                        -Anabolic Xtreme Rampage (edzés előtt ,de ezt csak alkalmanként)

A Musclebuilding Stack-et már régóta ki szerettem volna próbálni ,mert rengeteg pozitív visszajelzést hallottam már róla. Elsősorban amit várok tőle és valószínű 1-2 nap után már érzékelhető lesz a hatása az a Gakic erőszint növelése.
Kreatin tartalmú táplálékkiegészítőt is már rég használtam ezért kíváncsian várom az eredményt ,hogy a 15 nap alatt lesz-e valamilyen hatása pl. erőnövekedés esetleg vizesedés   ;D.
A táplálkozásomra nagy figyelmet fordítok így a napi fehérje bevitelem 2-2.5 gramm/testsúlykg ezért a Leukick dolga már csak az ,hogy ebből minél többet beépítsen  ;).

Heti 6 edzésnapom van ami a következőképpen alakul :

1.nap Láb
2.nap Kar
3.nap Hát
4.nap Váll
5.nap Láb
6.nap Pihenő
7.nap Hát-Váll
Heti legalább 5 napon szoktam 30-60 percet kardiózni.

A napot Pro Complex protein turmix (Rockys) fogyasztásával szoktam kezdeni + 5 gramm MHP glutamin ehhez ma már bevettem az első adag Leukic és Creakic adagomat  :).
Természetesen egész nap 3 óránként kajcsi  ;)és hozzá Animal Pack , este pedig edzés ami előtt ma már bedobom a csökkentett Gakic adagomat ,mert én csak 5 db-ot fogok szedni .
Eddig  a BSN NO-Xplode volt nálam a nyerő ami hihetetlenül bejött ,de most kíváncsian várom a Gakic eredményét is.

Sok sikert minden tesztelőnek!

2007. Július 16. - 20:38:05
Válasz #1
Nem elérhető

Woodslave


egy kis protekció szagot érzek ::) ;D ;D Csak viccelek (nem is jelenkeztem) örülök hogy  egy hölgy is tesztel végre ilyen dolgokat.

2007. Július 16. - 21:24:29
Válasz #2
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
egy kis protekció szagot érzek ::) ;D ;D Csak viccelek (nem is jelenkeztem) örülök hogy  egy hölgy is tesztel végre ilyen dolgokat.
Mindenképpen akartunk lányt is...nem jelentkezett senki...hát megtette Ő...szabályosan email-ben jelentkezett nálam!  o:) :D

Emellett a tesztelők közül egy ember visszamondta, egy pedig nem is jelzett vissza...

GIRLPOWER!  ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 18. - 01:24:55
Válasz #3
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
A hétfői napon egy nap szedése után én még nem tudtam véleményt alkotni a Gakic-ről.
A mai váll edzésem viszont nagyon jól ment .
Energikusabb voltam az egész edzés alatt kevesebb pihenésre volt szükségem a szériák között és egyes gyakorlatoknál pl. oldalemelés több ismétlés ment mint a múlt héten ugyanazzal a súlyal szóval kezd bejönni nálam a dolog!
Ja bocsi azt elfelejtettem említeni,hogy az adagoz is megemeltem 6-ra  ;D......

2007. Július 19. - 08:24:47
Válasz #4
Nem elérhető

drake


egy kis protekció szagot érzek ::) ;D ;D Csak viccelek (nem is jelenkeztem) örülök hogy  egy hölgy is tesztel végre ilyen dolgokat.
Mindenképpen akartunk lányt is...nem jelentkezett senki...hát megtette Ő...szabályosan email-ben jelentkezett nálam!  o:) :D

Emellett a tesztelők közül egy ember visszamondta, egy pedig nem is jelzett vissza...

GIRLPOWER!  ;D

Szia Linda, István, sziasztok!

Nos az egyik ember (aki vissza is jelzett) én voltam akit kiválasztottatok a tesztre, marha jó lett volna, de a meló miatt az egész heti edzésem tönkre ment, így jó szívvel nem tudtam volna résztvenni a tesztben. Tehát ha a Linda kapta meg a cuccot, akkor annak csak örülök, inkább Ő mint vki más.  ;D

Szóval Linda, hajrá, olvasom a teszted, mindent bele.

Üdv.: drake

ui.: Linda, a működik már a pénztárgép?  :D :o
Isten a világot idővel teremtette és nem időben.
Minden dolog időben nyer értelmet. Az idő maga az Isten.
/Szent Ágoston/

2007. Július 19. - 11:16:03
Válasz #5
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
egy kis protekció szagot érzek ::) ;D ;D Csak viccelek (nem is jelenkeztem) örülök hogy  egy hölgy is tesztel végre ilyen dolgokat.
Mindenképpen akartunk lányt is...nem jelentkezett senki...hát megtette Ő...szabályosan email-ben jelentkezett nálam!  o:) :D

Emellett a tesztelők közül egy ember visszamondta, egy pedig nem is jelzett vissza...

GIRLPOWER!  ;D

Szia Linda, István, sziasztok!

Nos az egyik ember (aki vissza is jelzett) én voltam akit kiválasztottatok a tesztre, marha jó lett volna, de a meló miatt az egész heti edzésem tönkre ment, így jó szívvel nem tudtam volna résztvenni a tesztben. Tehát ha a Linda kapta meg a cuccot, akkor annak csak örülök, inkább Ő mint vki más.  ;D

Szóval Linda, hajrá, olvasom a teszted, mindent bele.

Üdv.: drake

ui.: Linda, a működik már a pénztárgép?  :D :o

Hellóka!

aha működik,csak egy szalag cserén kellett átesnie és már minden ok is volt  ;).

2007. Július 20. - 17:16:36
Válasz #6
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Egy tegnap készült kép...   :D ;D

2007. Július 20. - 17:32:41
Válasz #7
Nem elérhető

szv


Aranyos 8) Csak így tovább Linda!! Łł=

2007. Július 20. - 17:38:55
Válasz #8
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Egy tegnap készült kép...   :D ;D
Hékás! Nem is tudtam, hogy ilyen vastag vagy!  :o  Łł= Bele kell húznom!  =/+'


 :-* :-* :-*
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 21. - 02:49:33
Válasz #9
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member

2007. Július 21. - 02:59:43
Válasz #10
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Ma már nem apróztam el a dolgot és 8 Gakic-el indultam neki a kar edzésnek  ;) !
Tele voltam energiával és úgy gondoltam megpróbálkozok a húzódzkodással amit már kb 1 éve nem csináltam.
Nagyon jól ment !!!! ;)  Szériánként 7,6,5 ami nem rossz tekintve ,hogy 65-66 kg körül vagyok  ;D.

Egyébként 4-4 gyakorlatot csináltam bicepszre és tricepszre szuperszettben ,gyakorlatonként 3 szériát (hogy miket az titok  :D ;D ) és végig nagyon pörgősen ment az edzés.



2007. Július 22. - 10:52:24
Válasz #11
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Kíváncsi vagyok a többieknek mi a véleménye a Nitro-Tech-ről mert nekem nagyon bejön !
Imádom a gyümölcsöket szinte majdnem mindegyiket és töménytelen mennyiségben meg tunék belőlük enni  ;D azonban ebben határt szab a gyümölcscukor allergiám ,ami sajnos az eperre reagál a legdrasztikusabban és azonnal  :o.
Valahogy azonban azt soha nem tudtam volna elképzelni,hogy protein turmixot gyümölcs ízűt fogyasszak.Most viszont epres Nitro-Techre esett a választás és nagyon tetszik ! Végre egy protein ami nem csak könnyen oldódik ,gyorsan szívódik hanem fincsi is  ;) ! Edzés után jéggel összeturmixolva a legtutibb !

Egyébként még mielőtt beszednék bármit is mindig alaposan utána szoktam olvasni az összetevőknek és a megfelelő pontos használatnak majd jobban szemügyre szoktam venni a termékeket is .
Úgyhogy a Musclebuilding stake darabjait is tanulmányoztam kicsit amikor kinyitottam  ::) :D .
Illatra semmi extra ,de pl. a Leukic nekem nagyon hasonlít ízre a gyógyszertárban kapható cukorkás vitaminra amit gyerekkoromba etettek velem .
A Creakic-al meg muris kék nyelvet tudsz varázsolni magadnak.
Sőt még rajzoni is tusz vele  ;D egész jó kis képeket sikerült egy ilyen mázolás után csinálnom .......Na de ezek TITKOSAK  ))=/ !!!
Akinek a stake végére sikerül ugyanolyan testzsírszázalék és szárazság mellett 1 kg izmot felszedni annak elküldöm emailben  ;D ;D ;D  úgyhogy hajrá tessék keményen edzni !

2007. Július 22. - 11:32:37
Válasz #12
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 22. - 17:05:36
Válasz #13
Nem elérhető

tomi


Nekem is nagyon ízlik a nitro tech a tropical fruit. Azért választottam, mert szeretem ha jó extrém szar íze van a proteinnek, de ez olyan finom, hogy feláll a szőr tőle a hátamon. Veri a natures-best-et, ami nem semmi. Legalábbis ízre.  :-)!
u.i.: jók  a szmájlik Pisti  o:)
Up the dose, lift the most!

2007. Július 23. - 23:16:37
Válasz #14
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Ma egy nagyon pörgős lábedzésben volt részem  :) .
Persze mint minden napi edzésemet ezt is némi bemelegítés után hasazással kezdtem.

5 gyakorlatot csináltam lábra:

- guggolás
-sétálva kitörés
-felhúzás
piramisban csináltam még súlycsökkentéssel kifulladásig :
-fekvő combhajlítót
-hátra rúgás alsó csigán

Levezetésnek pedig 30 perc elipszis. ;D

Most kortyolgatom a dupla epres Nitrotech turmixomat hideg vízzel ,jéggel és szívószállal nyam-nyam  <:-) .