2024. Április 27. - 22:59:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Minden ami pörgés ........  (Megtekintve 24136 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Augusztus 30. - 03:12:15
Megtekintve 24136 alkalommal
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Ahány termék annyiféle hatás ...............és ahány ember ,annyiféle verziót hallottam már egyes pörgetőkről kinek mi és hogyan hatótt.
Írjátok le ti is mi az amit már kipróbáltatok és kinek mi a kedvence ...stb .

Én már próbáltam  : Stimulant-X
                           Rampage
                           Venom Hyperdryve
                           Redlinde

Ami a legjobban bejön nálam : BSN ENDORUSH   :-)!
Vigyázat a piramis ragályos   ;D ;D ;D     :-):-)::

2007. Augusztus 30. - 08:56:26
Válasz #1
Nem elérhető

tomi


Én is próbáltam már pár dolgot, a múltkor a hydroxycut hardcore-tól voltam elájulva.
Na azóta kipróbáltam az endorush-t és nem hittem el, hogy létezhet ilyen erőszint és bedurranás növekedés legális szerrel. Nekem még a 118ml-es adag is bőven elég edzés előtt, azt szoktam egy kis vízzel felhigítani (nekem így jobban ízlik). Itt tényleg megvan az a 10% plussz, amit én a GAKIC-nál nem tapasztaltam. Erőszint növelés mellett, nőtt tőle a kardiovuszkuláris kitartásom is, az kb 20%-al. Én annak a híve vagyk, hogy tápkiegből csak a protein és esetleg a creatin az, ami hasznos, de ennek a hatása megkérdőjelezhetetlen.  :-)!
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 02. - 23:17:11
Válasz #2
Nem elérhető

ViCtor


Tsóókolom!
Endorush viszi a datoját (pálmát)   @:-) Ha pedig szó szerint, pörögni akarsz akkor stimulant-x ajánlható. Stim-x kell még az éjszakát áttanuló vizsgázóknak is. Endo kell..edo kell? jah endo sztem mindenkinek kell. Andro, a bolt behjáratánál clear víz helyett endo folyadék kellene! Úgye, nem rossz ötlet...  :-!
Endorushról még annyit, h ízben a legjobb a gyümi puncs, utána az átlagos orange íz, majd a különlegesen ízű lime citromos...
a végén már mindegyik íz bejött, de tényleg!

Barátom fogyni akart és tanácsot kért. Javasonltam, h menjen be a store-ba stimulantért. Sajnos a boltban kifogyott,mert a drogosok már elvitték az összeset,  így sztivijék a venomot ajánlották neki. Szegény pára meg is vette. Én pedig fogtam a fejem, h félrenyúlt. 3 héttel később közli, h kurvára bejött a venom hyperdrájv és kellemesen le is adott a súlyából. A pörgésről nem adott információkat. Mindenesetre jó termék, ahogy ismerem a srác diétáját,csoda,h hatot a szer,de hatott, nagyon hatott  :-){

Igazából a pörgés deffiniciója kb az,hogy mit sztekkelünk mivel. Hehe :-)(-:
Stimulant x endorushal már egész jó.
na haleeeee /:-)

Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Szeptember 25. - 10:09:46
Válasz #3
Nem elérhető

Kola


én nem tudom hisz még az Endorush-hoz nem volt szerencsém de 1szer majd mindenképpen magambanyomatom :-oD @-o
jövőhéttől lesz az edzés előtte "kombóm" a :gakic,aplodan,nanox9 nem mondom sokat várok tőle na de majd kiderül hogy széttépek mindent vagy a kórházba kelek  :-)! :-):-)::
viccet félretéve írjatok hogy mégis mire számítsak illetve hoyg milyen tapasztalataitok vannak ezen termékekről?
a választ előre is köszönöm ?:-/ @:-)
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Szeptember 25. - 10:26:59
Válasz #4
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hi Zoli,

A Jay Cutler Mass Kit-et teganp volt szencsém a kezembe fogni. Mit mondjak, jól néz ki és szépen össze van rakva. Ez a külsejéről. 5 db 100 oldalas könyv, életnagyságú Jay Poszter benne; mondjuk a magyaroknak nehéz lesz olvasni a könyvecskéket, de képekkel van illusztrálva. Minden kiegészítőről csomó leírás.

A tartalma sem rossz. A benne lévő termékekről jók a tapasztalatok, de így együtt nem láttam még visszajelzést én sem. Mindenképpen egy jó kis csomagnak tűnik. Kiváncsi vagyok a te tapasztalatodra a stack-el.
Ma délután postázzák, ha jól tudom...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 25. - 10:39:41
Válasz #5
Nem elérhető

Kola


megmondom őszintén ha erre a kombinációra gondolok ami valjuk meg nem 1 mlo+biotech Łł=
akkor úgyérzem elég jót fogok dobbantani tömegben vagyis remélem maximum én ronthatom el mert ezek a kiegek ténleg nem foják szétbarmolni a tömegelésemet (:-)
sőt körülbelül 500milliószorosára növelik majd :-)!
csak be ne fossak a súlyok alatt :-/] @-o @:-)
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Szeptember 25. - 11:09:20
Válasz #6
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Jó jó, de azért nem szteroidok vannak a csomagban! ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 25. - 11:12:21
Válasz #7
Nem elérhető

Bubee


Jó jó, de azért nem szteroidok vannak a csomagban! ;D

Ki tudja mit kevernek bele az MT gyárba  ::) ;D  --)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Szeptember 25. - 11:29:24
Válasz #8
Nem elérhető

Kola


tudom csak így pörgettem magam 1 kicsit :-)-> ;-oo-; :-):-):: @:-)
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Szeptember 25. - 14:33:36
Válasz #9
Nem elérhető

izomboy


Én most egy egyszerűbb márkanevet mondanék, de mivel kimondottan hatásos volt így talán nem harapjátok le a fejem.
Ez a power guarana.
Ez pontosan 600mg guaranát és 60mg coffeint tartalmaz ami egymás hatását erősíti.
Én két kapszulával indítottam és nem bírtam magam lelőni:)
Annyit azért tudni kell hogy zsinórban az 6-7 használat után azért már közelsem volt olyan hatásos így ciklizálni érdemes, de ez talán az összes termékkel így van.

És az ára sem ördöngős.

2007. Szeptember 25. - 20:34:20
Válasz #10
Nem elérhető

Kola


sajna a cucc még nem jött meg :-Đ tehát úgyérzem lesz még 1 álmatlan éjszakám a nagy várakozás miatt... :-):-):: :-!
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Szeptember 27. - 14:19:19
Válasz #11
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
én nem tudom hisz még az Endorush-hoz nem volt szerencsém de 1szer majd mindenképpen magambanyomatom :-oD @-o
jövőhéttől lesz az edzés előtte "kombóm" a :gakic,aplodan,nanox9 nem mondom sokat várok tőle na de majd kiderül hogy széttépek mindent vagy a kórházba kelek  :-)! :-):-)::
viccet félretéve írjatok hogy mégis mire számítsak illetve hoyg milyen tapasztalataitok vannak ezen termékekről?
a választ előre is köszönöm ?:-/ @:-)


A Gakic az egy nagyszerű erőfokozó! Már 2 nap után teljesen más vele az edzés mint előtte!
Az Aplodant még nem próbáltam .
A NanoX9-nek az elődjét használtam a Pump-Tech-et ami nekem csökkentett adagban is nagyon hatásos volt! Iszonyatosan durransz töle és kieresedsz! A NanoX9 pedig még ennél is erősebb egyszer kipróbáltam a Steve-ét :D ......... VIGYÁZAT annyira jó ,hogy függőséget okoz  ;) ;D !

2007. Október 02. - 20:13:18
Válasz #12
Nem elérhető

Ricsi


A NanOX9-ről tudtok még valamit? Én is tervezem, hogy kipróbálom, mert nagyon sok jót hallottam róla. Ha valakinek van tapasztalata az írjon róla, mert érdekelne. Én sajna még abszolút nem próbáltam nitrogén-monoxidos kiegészítőt, úgyhogy nagyon kíváncsi lennék rá!

2007. Október 11. - 15:20:35
Válasz #13
Nem elérhető

Ricsi


Tudom nem nagy márka de én edzés előtt ezt iszom:

Pro nutrition - Cell FX

Ez egy pezsgőporos energizáló. A tartalma pedig:

1360mg Creatine
350mg Arginine
680 mg Glutamine
1360mg Taurine
210mg Carnitine
390mg Coffeine

Nekem bejött és az ára is jó.


2007. Október 16. - 18:33:46
Válasz #14
Nem elérhető

Kola


na ezt próbáljátok ki!
edzés előtt:-5caplets naNOx9
                -8caplets Gakic
                -2caplets Aplodan
azt tutti hoyg eldobjátok az agyatokat vagyis én azt csináltam... @-o
figyuzzatok...
ki mit szedett/szed kreatin illetve NO-fokozó megvonáskor edzés előtt és mi a véleménye a termékről?
A lehetetlen méltatlan az emberhez...