2024. Május 30. - 20:08:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: NAGY KARÁCSONYI MUSCLETECH TESZT  (Megtekintve 52601 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. November 30. - 23:21:39
Válasz #75
Nem elérhető

hopika



Ejnye srácok, ennyi nyafogást... :-Đ :-/-(-: :-)-> ;D


Jóvanna-megódjuk a dolgot.
Majd hazaúton a kocsiba már megbonjuk a dobozt sé lakmározunk hazáig... @:-) :-oD @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 30. - 23:26:54
Válasz #76
Nem elérhető

ViCtor


Esetleg Steve-éknél meg lehet szállni egy-két napra, aki messziről jön. Konzultáljatok vele! Jóindulatú.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. November 30. - 23:32:22
Válasz #77
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Esetleg Steve-éknél meg lehet szállni egy-két napra, aki messziről jön. Konzultáljatok vele! Jóindulatú.
ViCtor Te vagy a legjobb barátom!!!  :-Đ ;D :-*
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 30. - 23:36:26
Válasz #78
Nem elérhető

ViCtor


Köszönöm! Ajánlom magamat! :) CSak nem kaptál priviket?:) Sok a rokon?:) Na ma jót fogok aludni és jó lesz a hétvégém, erőt adtál!

Linda, mos, főz, vasal , takarít. Stivesz érte megy mindenkiért. Andro meg betoppan egy bonbonnal. Hull a pelyhes.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. November 30. - 23:44:58
Válasz #79
Nem elérhető

fastor


Steve: egy kérdésem lenne bár tom hogy enm ebbe a topikba tartozik, de említettted szal megkérdezem....
láttam a felkészülési képeidet myvippen(kommentáltam is ;D) és utánna a versenyképeid meg nem voltak oylan szálkásak... mért történt ez????
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2007. November 30. - 23:58:24
Válasz #80
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Steve: egy kérdésem lenne bár tom hogy enm ebbe a topikba tartozik, de említettted szal megkérdezem....
láttam a felkészülési képeidet myvippen(kommentáltam is ;D) és utánna a versenyképeid meg nem voltak oylan szálkásak... mért történt ez????

Hűha!  ;D

Akkor most kommentáld ezt is... :-*


4 héttel verseny előtt kontra Montreal Pro.


Kérdés:

MELYIK FOTÓ KÉSZÜLT A VERSENYEN?


 ::)



 :-!!!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 01. - 00:03:46
Válasz #81
Nem elérhető

Jordan


Nem tudom ki hogy van vele, de szerintem az edzotermes képed vagányabb.  :-){ De én nem is versenyzek, nem tudom hogy neked ilyenkor mi jár a fejedben!  Azért nincs miért szegyenkezned!  :-)!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2007. December 01. - 00:09:13
Válasz #82
Nem elérhető

Yanou


Lehet, hogy most ezzel a hozzászólásommal nem leszek valami népszerű, de azért csak leírom...

Én asszem kedden küldtem a jelentkezésemet Steve-nek a tesztre. Igaz, még sokmindent nem tettem az asztalra a fórumon, meg a tesztre való jelentkezésem is valószínűleg hagyott kívánnivalót maga után, mivel ez volt az első "tesztelhetnékem" és lehet, hogy nem igazán úgy és annyit fogalmaztam meg benne, mint amit és amennyit kellett volna, de az első dolgom az volt, hogy szabaddá tegyem magam a hétvégére és hétfőre... Való igaz, nem kerültem be a keretbe sok emberrel egyetemben, de nem verem az asztalt miatta, nem húzom a számat, sőt, úgyhiszem lesz még a jövőben hasonló lehetőség...még a megvariált hétvégét/hétfőt sem bánom. Így úgy néz ki nem kell csinálnom semmit...pihenhetek, amire már nagyon rég nem volt példa sajnos. Félreértés ne essék, ezzel nem azt akarom mondani, hogy én vagyok a fasza gyerek, de ha már emberek voltak olyan szívesek, hogy felajánljanak idézőjelesen harmincakárhányezer jó magyar forintot a két szép szememért, akkor visszafelé tiszteljem már meg Őket azzal, hogy nem nyavajgom szét magam, hogy az összeget ötszázas és kétszázas címletekben, valamint lehetőleg szemszonájtbőröndben, fekete limuzinnal kézbesítsék az általam meghatározott időpontban...
Ha valakinek zűrösek mostanában a napjai, vagy tisztában van vele, hogy bizonyos dolgokhoz a munkájából (barátnőjéből/családjából/egészségügyi okokból/közlekedési nehézségeiből) kifolyólag nem tud alkalmazkodni, akkor az miért jelentkezett a tesztre? Ha már most a teszt megkezdése előtt nem tud kompromisszumokat kötni, akkor hogy lesz képes a tesztet normálisan végrehajtani mind edzésmennyiség, mind étkezés, mind pedig az esetleges Steve-ék által előrít egyéb utasítások szempontjából?

Ez egy kicsit piszkálta a csőrömet... Of kórsz akinek nem inge, az ne vegye magára, valamint természetesen hirtelen közbejövő nyomós okok is előfordulhatnak, amik esetén nyilvánvalóan körültekintően kell eljárni, úgyhogy tessenek ezeket figyelembe venni eme betűrengetegre való reagálás esetén!

Köszönöm...

2007. December 01. - 00:39:01
Válasz #83
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nem tudom ki hogy van vele, de szerintem az edzotermes képed vagányabb.  :-){ De én nem is versenyzek, nem tudom hogy neked ilyenkor mi jár a fejedben!  Azért nincs miért szegyenkezned!  :-)!
Nézd a versenyre VERSENYFORMA kell! Ez van.
 
És amint látod még mindig nem elég szálkás a versenyforma...fastor is megmondta!  :'( :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 01. - 00:41:13
Válasz #84
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Lehet, hogy most ezzel a hozzászólásommal nem leszek valami népszerű, de azért csak leírom...

Én asszem kedden küldtem a jelentkezésemet Steve-nek a tesztre. Igaz, még sokmindent nem tettem az asztalra a fórumon, meg a tesztre való jelentkezésem is valószínűleg hagyott kívánnivalót maga után, mivel ez volt az első "tesztelhetnékem" és lehet, hogy nem igazán úgy és annyit fogalmaztam meg benne, mint amit és amennyit kellett volna, de az első dolgom az volt, hogy szabaddá tegyem magam a hétvégére és hétfőre... Való igaz, nem kerültem be a keretbe sok emberrel egyetemben, de nem verem az asztalt miatta, nem húzom a számat, sőt, úgyhiszem lesz még a jövőben hasonló lehetőség...még a megvariált hétvégét/hétfőt sem bánom. Így úgy néz ki nem kell csinálnom semmit...pihenhetek, amire már nagyon rég nem volt példa sajnos. Félreértés ne essék, ezzel nem azt akarom mondani, hogy én vagyok a fasza gyerek, de ha már emberek voltak olyan szívesek, hogy felajánljanak idézőjelesen harmincakárhányezer jó magyar forintot a két szép szememért, akkor visszafelé tiszteljem már meg Őket azzal, hogy nem nyavajgom szét magam, hogy az összeget ötszázas és kétszázas címletekben, valamint lehetőleg szemszonájtbőröndben, fekete limuzinnal kézbesítsék az általam meghatározott időpontban...
Ha valakinek zűrösek mostanában a napjai, vagy tisztában van vele, hogy bizonyos dolgokhoz a munkájából (barátnőjéből/családjából/egészségügyi okokból/közlekedési nehézségeiből) kifolyólag nem tud alkalmazkodni, akkor az miért jelentkezett a tesztre? Ha már most a teszt megkezdése előtt nem tud kompromisszumokat kötni, akkor hogy lesz képes a tesztet normálisan végrehajtani mind edzésmennyiség, mind étkezés, mind pedig az esetleges Steve-ék által előrít egyéb utasítások szempontjából?

Ez egy kicsit piszkálta a csőrömet... Of kórsz akinek nem inge, az ne vegye magára, valamint természetesen hirtelen közbejövő nyomós okok is előfordulhatnak, amik esetén nyilvánvalóan körültekintően kell eljárni, úgyhogy tessenek ezeket figyelembe venni eme betűrengetegre való reagálás esetén!

Köszönöm...
Köszönjük!  :-)!

Na, ezért is lesz Yanou a legközelebbi tesztemberünk!

De persze fastor is...viszont Ő csakis szálkásító tesztbe jöhet!  =/+' @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 01. - 00:54:19
Válasz #85
Nem elérhető

fastor


Lehet, hogy most ezzel a hozzászólásommal nem leszek valami népszerű, de azért csak leírom...

Én asszem kedden küldtem a jelentkezésemet Steve-nek a tesztre. Igaz, még sokmindent nem tettem az asztalra a fórumon, meg a tesztre való jelentkezésem is valószínűleg hagyott kívánnivalót maga után, mivel ez volt az első "tesztelhetnékem" és lehet, hogy nem igazán úgy és annyit fogalmaztam meg benne, mint amit és amennyit kellett volna, de az első dolgom az volt, hogy szabaddá tegyem magam a hétvégére és hétfőre... Való igaz, nem kerültem be a keretbe sok emberrel egyetemben, de nem verem az asztalt miatta, nem húzom a számat, sőt, úgyhiszem lesz még a jövőben hasonló lehetőség...még a megvariált hétvégét/hétfőt sem bánom. Így úgy néz ki nem kell csinálnom semmit...pihenhetek, amire már nagyon rég nem volt példa sajnos. Félreértés ne essék, ezzel nem azt akarom mondani, hogy én vagyok a fasza gyerek, de ha már emberek voltak olyan szívesek, hogy felajánljanak idézőjelesen harmincakárhányezer jó magyar forintot a két szép szememért, akkor visszafelé tiszteljem már meg Őket azzal, hogy nem nyavajgom szét magam, hogy az összeget ötszázas és kétszázas címletekben, valamint lehetőleg szemszonájtbőröndben, fekete limuzinnal kézbesítsék az általam meghatározott időpontban...
Ha valakinek zűrösek mostanában a napjai, vagy tisztában van vele, hogy bizonyos dolgokhoz a munkájából (barátnőjéből/családjából/egészségügyi okokból/közlekedési nehézségeiből) kifolyólag nem tud alkalmazkodni, akkor az miért jelentkezett a tesztre? Ha már most a teszt megkezdése előtt nem tud kompromisszumokat kötni, akkor hogy lesz képes a tesztet normálisan végrehajtani mind edzésmennyiség, mind étkezés, mind pedig az esetleges Steve-ék által előrít egyéb utasítások szempontjából?

Ez egy kicsit piszkálta a csőrömet... Of kórsz akinek nem inge, az ne vegye magára, valamint természetesen hirtelen közbejövő nyomós okok is előfordulhatnak, amik esetén nyilvánvalóan körültekintően kell eljárni, úgyhogy tessenek ezeket figyelembe venni eme betűrengetegre való reagálás esetén!

Köszönöm...
Köszönjük!  :-)!

Na, ezért is lesz Yanou a legközelebbi tesztemberünk!

De persze fastor is...viszont Ő csakis szálkásító tesztbe jöhet!  =/+' @:-)

....
asszem ennél jobban enm akarok száarz lenniXD
de am nem kritizálásból írtam.. csak vágom hogy ennél voltál és tudsz is jobb formát mutatni PIsti(mármint a montrálosnál)


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2007. December 01. - 00:57:04
Válasz #86
Nem elérhető

ViCtor


Yanou,
          Akarod vagy nem akarod, a többi csak magyarázat!

Magunkat az alapján ítéljük meg, hogy mire vagyunk képesek, másokat viszont csak az elért eredményeik alapján minősítünk. A végső elszámolásnál nem az számít, h mire lettünk volna képesek, hanem csak az, amit megtettünk magunkért és másokért. "Egy ember a tettei összessége, semmi egyéb." (Mathama Gandhi)
Nem a cselekvés, hanem a határozott cselekvés indíthat el bennünket a helyes irányba. Csak a cselekvés és a munka önmagában nem hoz sikert. Ha ugyanazt csináljuk újra és újra, de nem érjük el vele a kívánt eredményt, akkor bátorságot kell venni magunkon és határozottan változtatnunk kell a módszerünkön.
Napról-napra újabb lehetőségekkel találkozunk. Nem csak azt kell tudnunk pontosan, h mit is akarunk, de bátran kell hozzáfognunk, és határozottan döntenünk.

Akarod vagy nem akarod, a többi csak magyarázat

Nincs semmi gond, én teljesen megértelek, sajnálom, h nem leszel ott vasárnap. Hali. Legközelebb ugye ott leszel?
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. December 01. - 07:55:11
Válasz #87
Nem elérhető

Lalika85


Kiváncsian várom,hogy hányan leszünk ott vasárnap!!!!

Természetesen én ott leszek  8-)

Egy ilyen lehetőséget nem lehet kihagyni!

Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. December 01. - 09:28:38
Válasz #88
Nem elérhető

tomi


Igen Steve, csak amikor szorult helyzetben voltál és ezt közölted a fórumon, többen is azonnal a segítségedre siettünk-termékvásárlás útján. Most rajtad a sor hogy méltányold a mi helyzetünket, hogy hétfőn is átvehessük a csomagot. Másrészről pedig a Montreal Pro-t is azon a napon rendezték, amit előzőleg megadtak, nem 1 napppal előtte. Ha így lett volna talán oda sem tudsz menni, mert nem lett volna hely a járatokra... Főleg ha hétfő helyett vasárnapról van szó...
Up the dose, lift the most!

2007. December 01. - 10:11:24
Válasz #89
Nem elérhető

Cressler


Steve: egy kérdésem lenne bár tom hogy enm ebbe a topikba tartozik, de említettted szal megkérdezem....
láttam a felkészülési képeidet myvippen(kommentáltam is ;D) és utánna a versenyképeid meg nem voltak oylan szálkásak... mért történt ez????

Hűha!  ;D

Akkor most kommentáld ezt is... :-*


4 héttel verseny előtt kontra Montreal Pro.


Kérdés:

MELYIK FOTÓ KÉSZÜLT A VERSENYEN?


 ::)



 :-!!!
basszus edzőterem volt a verseny háttere  ;D ;D jah a lábad is kifejezetten szárazabb, meg szeparáltabb a verseny előtti képen  !+"% :D meg is mondták a nagy szövi honlapján , hogy nem voltál eléggé felkészült , Miss 5-ös genetika Vargha Violát látva ezt el is hiszem  @-o
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!