2024. Április 27. - 21:49:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Táplálékkiegészítő cégek ranglistája 2008  (Megtekintve 43425 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 30. - 16:57:01
Válasz #60
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Erre én még egy ilyen  !+"% se tudtam csinálni.  ;D
Megdöbbentem.

2009. Augusztus 30. - 18:35:40
Válasz #61
Nem elérhető

hummerdikk


Azért szeretik annyira a flytec cuccokat mert hamar felpuffaszt és azt hiszik a kezdők, hogy az mind izom és húú de nagy vagyok pár hét alatt... én is azokat szedtem az elején utánna kipróbáltam a muscletechet meg a bsn-t ,az elején kissé elkeseredtem mert nem kaptam azt a hirtelen puffadást amit megszoktam, de a végén rájöttem, hogy ez sokkal tisztább izomtömeget hoz 1-2 kg, plusz lepucolta a flytec puffasztását ,teljesen más...
hm..hm.... te, ebből a hozzászólásból sugárzik az inteligencia, és a hozzáértés.. tiszta tömeg, meg fellpuffasztás? hát létezne ilyen, nem kurva mindegy lenne, hogy tiszta izom, vagy nem tom milyen izom létezhetne még, jönne fel rád, ha nagy akarsz lenni? ilyern nincs, h valami felpuffaszt te idióta, tartogasd szerintem magadnak a bölcsességed

RÖFF leültem :-}
Lehet nem lehetett otthon figani es azert puffadt  ;D

2011. December 16. - 09:24:23
Válasz #62
Nem elérhető

Breaker


Sziasztok!
 nem tudom hol tegyem fel a kérdést, hozzájutottam AMINOSTAR gyártmányú VITARGO-hoz .
csak később tudtam meg, h ez  egy cseh cég. Érdemes foglalkozni vele, v nagyon gagyi?? esetleg vkinek tapasztalat???

2011. December 16. - 11:16:46
Válasz #63
Nem elérhető

musclelife


Sziasztok!
 nem tudom hol tegyem fel a kérdést, hozzájutottam AMINOSTAR gyártmányú VITARGO-hoz .
csak később tudtam meg, h ez  egy cseh cég. Érdemes foglalkozni vele, v nagyon gagyi?? esetleg vkinek tapasztalat???

Én nagyon meg voltam elégedve az AminoStar termékeivel. Otthon még rendszeresen is vásároltam tőlük. Szerintem kurvajók. Mondjuk a Vitargóját kimondottan még nem próbáltam, de a fehérjéje meg a tömegnövelője nagyon jó. Nem kell félni a cseh termékektől, én nálam most egy Lengyel cég a nyerő, a Trec Nutrition.
Egyébként valamiért Magyarországon nagyon félnek mindentől ami nem ...... vagy BioTech. Külföldön meg nagyon nem is ismerik ezeket a cégeket. Én pl. nem is tudok hozzájutni ezek közül egyik gyártó termékéhez sem.

2011. December 16. - 20:28:32
Válasz #64
Nem elérhető

Pretorian


Sziasztok!
 nem tudom hol tegyem fel a kérdést, hozzájutottam AMINOSTAR gyártmányú VITARGO-hoz .
csak később tudtam meg, h ez  egy cseh cég. Érdemes foglalkozni vele, v nagyon gagyi?? esetleg vkinek tapasztalat???

Én elég jónak ismerem, sőt eddig csak dicséretet hallottam róla.
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2011. December 16. - 21:24:45
Válasz #65
Nem elérhető

try2bebig


Sziasztok!
 nem tudom hol tegyem fel a kérdést, hozzájutottam AMINOSTAR gyártmányú VITARGO-hoz .
csak később tudtam meg, h ez  egy cseh cég. Érdemes foglalkozni vele, v nagyon gagyi?? esetleg vkinek tapasztalat???


Szerintem az olyan termékekben mint kreatin mono, glutamin, stb(szóval az alap dolgok), nem nagyon van különbség gyártó és gyártó között, vagyis nem annyi, hogy az átlag sportoló megérezze(élsportról most ne beszéljünk).

De pl tömegnövelőnél vagy kreatin mátrixoknál, edzés előtti formuláknál, szóval az összetett termékeknél összességében, maradnék a nagy márkáknál...

2011. December 16. - 22:17:13
Válasz #66
Nem elérhető

Breaker



2011. December 17. - 20:20:28
Válasz #67
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok!
 nem tudom hol tegyem fel a kérdést, hozzájutottam AMINOSTAR gyártmányú VITARGO-hoz .
csak később tudtam meg, h ez  egy cseh cég. Érdemes foglalkozni vele, v nagyon gagyi?? esetleg vkinek tapasztalat???

Én nagyon meg voltam elégedve az AminoStar termékeivel. Otthon még rendszeresen is vásároltam tőlük. Szerintem kurvajók. Mondjuk a Vitargóját kimondottan még nem próbáltam, de a fehérjéje meg a tömegnövelője nagyon jó. Nem kell félni a cseh termékektől, én nálam most egy Lengyel cég a nyerő, a Trec Nutrition.
Egyébként valamiért Magyarországon nagyon félnek mindentől ami nem ...... vagy BioTech. Külföldön meg nagyon nem is ismerik ezeket a cégeket. Én pl. nem is tudok hozzájutni ezek közül egyik gyártó termékéhez sem.
Aminostar kivonult Magyarországról, mert egy-két "korrekt" kereskedő jól átbaszta őket, és van aki 10 millió Ft-al tartozik nekik, természetesen nem akarom megnevezni az illetőt, de nem véletlenül volt akkora akcióban ez a márka bizonyos cégeknél.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).