2024. Április 27. - 15:45:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A világ legfinomabb és az egyik legjobb proteinje  (Megtekintve 19478 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Január 21. - 00:08:08
Megtekintve 19478 alkalommal
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Muscle Milk (Cytosport)



 :-):-):: :-):-):: :-):-)::


Én is sokáig elmentem emellett a termék mellett, mindig maradtam a jól beváltaknál. De tettem egy próbát és meglepődve tapasztaltam, hogy a Muscle Milk az egyik legjobb proteinpor az egész világon. Nagyon kedvező az összetétele is:

-a fehérjekeveréke az anyatej összetételét másolja le
-speciális, egészséges zsírokat tartalmaz
-kis mennyiségű maltodextrint is tartalmaz és persze a szokásos vitaminokat

Ezek ugyebár tények, amik máris feljogosítanának arra, hogy használjam...de van még vmi amit nem gondoltam, hogy még valaha elő fog velem fordulni az életemben: ESZMÉLETLENÜL JÓ ÍZE VAN, EGÉSZ NAP AZT VÁROM, HOGY MIKOR FOGOM MÁR MEGINNI!!! Ittam már jó ízű proteineket, de ez mindet veri!!!

Nemhiába lett a 2007-es év legjobb táplálékkiegészítői közül az abszolút 3. legjobb a világon!!!


Eredetileg 29 (!) féle ízben gyártják:

   Banana Creme
   Blueberries 'n Creme
   Chocolate Banana Crunch
   Chocolate Caramel Pecan
   Chocolate Caramel Swirl
   Chocolate Malt
   Chocolate Milk
   Chocolate Mint Chip
   Cinnamon Bun
   Cookies 'n Creme
   Creme Brulee
   Dark Chocolate
   Dulce De Leche
   Egg Nog (Seasonal Flavor)
   Horchata
   Mocha Joe
   Natural Fresh Strawberry
   Natural Real Chocolate
   Natural Vanilla Creme
   Orange Creme
   Peach Mango
   Peanut Butter Chocolate
   Pina Colada
   Pineapple Banana
   Rocky Road
   Root Beer Float
   Strawberry Banana
   Strawberry Milkshake
   Vanilla Creme


Az Extremefit áruházban azt hiszem 21 féle íz volt, szinte már mindet elkapkodták..de nemsokára új szállítmány érkezik!!!  :-oD @:-)

A kedvencem a Chocolate Caramel Swirl valamint a Créme Brulee/Chocolate Malt keveréke!  @-o @-o @-o




És még vmi aminek pont az ellenkezőjét próbálja állítani sok nagyon okos és tapasztalt ember...


Tejjel iszom!!!


És csodák csodájára:

-IFBB profi vagyok
-izmos vagyok
-nem éppen vagyok fedett, pedig épp tömeget növelek
-nincs hasmenésem
-nem vagyok rosszul
-nem vagyok csecsemő
-nem vagyok kiscica


Mit ne csinálj a tejjel:

-ne fogyassz túl nagy mennyiséget (de ez mindenre igaz)...ergo ne próbáld rá alapozni a fehérje beviteledet
-fogyaszd ésszerű időpontokban...egyértelmű, hogy pl. nem edzés közben  :D
-ha versenyző vagy (már látom is ahogy jelentkezik sok millió magyar... ;D) a verseny előtti diétában iktasd ki a használatát


Egy szó mint száz:

Bajod soha nem lesz tőle (ha csak nem vagy rá érzékeny...de akkor meg minek innád), de izmosabb még lehetsz. Mert nekem ugyan nem oszt nem szoroz az a napi + 20-25 g fehérje (a napi 350-450-hez képest) de azért aki alacsonyabb szinten űzi ezt a sportot és a táplálkozása sem túl fényes, annak még ez is jól jöhet.


Ne azért idd (a tejet) mert égető szükséged van rá...hanem csak úgy ha kedved tartja!!! Így kellene hozzáállni a dolgokhoz, akkor egyszer még talán népszerűbb lesz ez a sport... ?:-/


És akkor a receptem:

-kb. 500 ml zsírszegény tej
-4 adagoló kanál Muscle Milk
-jég

Ezt összeturmixolom és szívószállal iszom.


Mit viszek ezzel be a szervezetembe:


Kb. 80 g protein

Kb. 47 g szénhidrát

Kb. 44 g zsír


Fenomenális íze van és minden alkotóelemére szüksége van a szervezetemnek!!!


Akkor hol a probléma? Túl egyszerűen hangzik? Mert az is!


Ez bodybuilding, nem atomfizika...  :-}







Igyatok tejet!!!


@:-) @:-) :-oD @:-) @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 21. - 00:16:46
Válasz #1
Nem elérhető

Bubee


Respekt Mr. Séró  !+"% !+"% Łł= ;D  --)  :-){ (Behaltam a szövegen  Łł= )

Remélem eccer én is megízlelhetem  /7%  :-oD
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 21. - 00:26:49
Válasz #2
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Tényleg jól hangzik  @-o de sajnos az ára sem gyenge  ;D
Árban és összetételben a Syntha-6-hoz (BSN) hasonló, de én a Muscle Milk-et jobbnak tartom...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 21. - 00:49:44
Válasz #3
Nem elérhető

Lalika85


Árban jobban kijössz ha a világelső On 100% whey-t veszed.
Ha ebből nincsen nagyobb kiszerelés.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Január 21. - 10:01:24
Válasz #4
Nem elérhető

Johnnyx


Örülök, hogy leírtad Steve, hogy tejjel iszod. Sok fehérjét én is szívesebben iszok tejjel (ez adja meg az igazi ízét), de sokan megszóltak eddig érte. Remélem a te hatásodra máshogy lesz.  ;)
Egyetek zabot!

2008. Január 21. - 10:17:26
Válasz #5
Nem elérhető

parrre


TEJJJEEEEEL ????  :-O :-O :-O   Atya Úr Isten !!!!!   :-Đ :-/-- ˝=/ :-/- :--: :-Đ @-o

ŐŐŐŐ Nem kapcsolódik szorosan, de azért megkérdem, CytoGainert nem terveztek a jövőben árusítani ?   



2008. Január 21. - 10:40:11
Válasz #6
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Árban jobban kijössz ha a világelső On 100% whey-t veszed.
Ha ebből nincsen nagyobb kiszerelés.

Árban lehet, hogy jobb az ON 100% Whey, de összetételben(és így minőségben) jobb a MuscleMilk.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 21. - 10:40:28
Válasz #7
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
....ez a tejtéma látom mindenkit izgat még mindig. Kisgyerek korom óta tejen nőttem fel napi 3-4 liter. Semmi gondom nem volt soha,nem vagyok laktózérzékeny,nem is hiszem hogy félni kellene tőle...a badi különben is a túlélők sportja.

Természetesen a diéta alatt teljesen hanyagolom én is.

Én pl még soha nem jártam orvosnál,nem voltam beteg sem,sőt egyetlen rossz fogam sincs! Mert a tej:Élet,erő,egészség!  !+"% ;D





2008. Január 21. - 10:42:08
Válasz #8
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
TEJJJEEEEEL ????  :-O :-O :-O   Atya Úr Isten !!!!!   :-Đ :-/-- ˝=/ :-/- :--: :-Đ @-o

ŐŐŐŐ Nem kapcsolódik szorosan, de azért megkérdem, CytoGainert nem terveztek a jövőben árusítani ?   




Cytogainer hónapok óta van az áruházban szintén, csak a weben nincs fenn sajnos. Nagyon jó tömegnövelő!!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 21. - 10:44:44
Válasz #9
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Én már jó idelye tesztelgetem a a Muscle Milk proteinek ízvilágának széles palettáját és függő lettem  :-oD  ;D ;D ;D !!!
Az abszolút kedvenc a Horchata (leginkább a tejberizshez tudnám az ízét hasonlítani) Łł= ,de igazából nem tudnék olyan ízt mondani ami csalódást okozott volna.

Nálam a topp ízek :
-Dulce De Leche
-Chocolate Caramel Pecan
-Cookies 'n Creme
-Mocha Joe
-Pina Colada
-Vanilla Creme

- Créme Brulee/Chocolate Malt keveréke föleg ha Steve mixeli és ágyba hozza nekem ....... ;D ;D ;D

2008. Január 21. - 10:48:58
Válasz #10
Nem elérhető

Lalika85


Árban jobban kijössz ha a világelső On 100% whey-t veszed.
Ha ebből nincsen nagyobb kiszerelés.

Árban lehet, hogy jobb az ON 100% Whey, de összetételben(és így minőségben) jobb a MuscleMilk.

Minden tiszteletem a tiéd!!!
De miért lett akkor az ON az első?? ÉS a muscle milk a harmadik??

Én ezt nem értem,de te biztosan elmondod  :-){
 ?:-/
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Január 21. - 10:54:30
Válasz #11
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Létezik nagyobb kiszerelésben is?

igen létezik 2,250kg -os kiszerelében akciósan most csak 16200 ft

2008. Január 21. - 13:33:13
Válasz #12
Nem elérhető

Yanou


Lindanéni!

Aszongyahogyazúgy két és egynegyed tonna! Egy Zilplatónyit beboríthatna Efit szállítóbrigádja mamám kertjébe, majd belapátolom a garázsba...
(Tudom, hogy csak elírás, ne vedd kötözködésnek, csak jót mosolyogtam...) :-* o:) :D

2008. Január 21. - 13:45:28
Válasz #13
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Árban jobban kijössz ha a világelső On 100% whey-t veszed.
Ha ebből nincsen nagyobb kiszerelés.

Árban lehet, hogy jobb az ON 100% Whey, de összetételben(és így minőségben) jobb a MuscleMilk.

Minden tiszteletem a tiéd!!!
De miért lett akkor az ON az első?? ÉS a muscle milk a harmadik??

Én ezt nem értem,de te biztosan elmondod  :-){
 ?:-/

Az eladási és népszerűségi listák nem elsősorban az összetétel egyediségét mutatják. De főleg nem mutatják a finom minőségkülönbségeket. Főleg az első 5-10 helyezésnél már nem nagyon számít a sorrend. Akik benne vannak mind kitűnő termékeket raknak a piacra.

Természetesen amerikában is nagyon árérzékenyek a vásárlók és ebben az ON győzött a musclemilk-el szemben az eladásoknál mindenképpen és így népszerűségben is. A MuscleMilk viszont egy jobban használható multifunkciós fehérje-kieg, amit nem fog megmutatni neked egy népszerűségi lista.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 21. - 14:30:25
Válasz #14
Nem elérhető

parrre


Lindanéni!

Aszongyahogyazúgy két és egynegyed tonna! Egy Zilplatónyit beboríthatna Efit szállítóbrigádja mamám kertjébe, majd belapátolom a garázsba...
(Tudom, hogy csak elírás, ne vedd kötözködésnek, csak jót mosolyogtam...) :-* o:) :D

 !+"%   Łł=

Józsibácsi !  Meghoztuk a citogénertet ! Hova boriccsuk ?  :-<