2024. Május 14. - 18:36:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ronnie Coleman visszatér 2009-ben?  (Megtekintve 11013 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Március 20. - 20:43:24
Válasz #15
Nem elérhető

NaturalBoy


Szerintem símán tud nyerni 2009-ben hisz egy igazi legenda.Schwarzeneggernek is siekrült nyernie amikor a 1975-ös abbahyagyása után 5 évvel késöbb visszatért.Ronnie azért mégsem 5 évet hagy majd ki.
Coleman mindig is nagy hassal nyert eddig.Az a növekedési hormontól van szóval azt nem tudja leadni,bár nem vagyok egy szakértő,de látszik hogy nem zsíros (szezon alatt legalábbis biztos nem,mindig is szálkásabb volt és eresebb mint például Cutler aki egy kicsit vizes) hanem a hasfala nagy.De szerintem Ronnie megcsinálja 2009-ben Łł=

2008. Március 20. - 21:13:22
Válasz #16
Nem elérhető

tas


sztem ilyen szinten már nem lehet első Olympián. Annyi feltörekvő van hogy csuda.
Meg elkezdődteka  sérülések, aszimmetria, tipikusan a kiöregedő testépítők védjegyei. Derék egyre szélesebb, hát sérült, stb. Sztem majd masters mr. olympián fog indulni, ha van még ilyen.

2008. Március 20. - 23:32:37
Válasz #17
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Én nem hiszek Ronnie sikeres visszatérésében... Minden idők legjobbja volt és az is marad, de a sérülések és az életkor az ő karrierjének is a végét jelentik. Sztem mostmár hiába van ott a küzdés és a genetika. A húst és a definíciót tudná még hozni, de ebből kiegyensúlyozott fizikum sztem már nem lesz.

Dennis James-szel és Cutler-rel is beszélgettem erről a témáról és mindkettőjük ugyanazt a mondatot használta konklúzióként: "Ronnie has nothing to prove..." (Ronnie-nak már nincs mit bizonyítania...). És ez így is van. Már csak rosszabb lehet. Sztem. (Meg Dennis és Jay szerint... ;D)

A sajnálatos asszimmetriával kapcsolatban meg...

Előbb egy jobb kar...aztán bal...egy kis baráti beszélgetés Silvio-val az Arnold Expo-n.

GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 20. - 23:34:37
Válasz #18
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 21. - 00:03:31
Válasz #19
Nem elérhető

Seth



2008. Március 21. - 10:32:22
Válasz #20
Nem elérhető

George




Dennis James-szel és Cutler-rel is beszélgettem erről a témáról és mindkettőjük ugyanazt a mondatot használta konklúzióként: "Ronnie has nothing to prove..." (Ronnie-nak már nincs mit bizonyítania...). És ez így is van. Már csak rosszabb lehet. Sztem. (Meg Dennis és Jay szerint... ;D)


Erről mi is beszélgettünk a Nutellás üveg szellemével, és arra a következtetésre jutottunk, hogy valszeg olyan dolgok vannak a háttérben, amik kötik Ronniet a színpadi szerepléshez. Anno mikor leszerződött a BSN céggel, csak úgy repültek a milliók a levegőben, hogy ki-mit hallott, hogy mennyiért szerződteték le Ronniet. A pontos összeg biztos nem került nyilvánosság elé, meg az esetleges többi(vagy épp ugyanez) szerződés, ami mindig kétoldalú, valamit adni is kell a pénzért. Nem számított rá senki, hogy ennyi év próbálkozás után Jay mégis nyerni fog vele szemben(ráadásul több versenyen is), de ettől függetlenül ezek a dolgok valószínűleg kötik őt.

2008. Március 21. - 12:24:39
Válasz #21
Nem elérhető

God Vazzeg


Én viszont biztos vagyok benne, ha színpadra lép Ronnie, akkor MINDENT meg fog tenni hogy nagyon jó formát hozzon, és fog is hozni! Mert megcsinálja. Nyilvánvaló hogy a sérüléseket nehéz lesz korrigálnia, de tuti látunk még tőle érdekes képeket/videókat. De lehet ezt csak én szeretném..  :-}

2008. Július 07. - 12:46:03
Válasz #22
Nem elérhető

Mr Green


Szerintem Ronnie már nem lesz 2009ben és máskor sem elsö!! Az már Cutler helye:)
Arnold meg legenda neki  persze hogy ment:)
Nincsenek véletlenek!!!! Irány a csúcs:)

2008. Július 07. - 13:07:18
Válasz #23
Nem elérhető

BrianB


Szerintem Ronnie már nem lesz 2009ben és máskor sem elsö!! Az már Cutler helye:)
Arnold meg legenda neki  persze hogy ment:)
Ha valaki látta a felvételt, akkor láthatta, hogy Arnoldnak se ment. És, hát attól a ténytől se tekintsünk el, hogy mikor 7. alkalommal nyert Arnold, annyi idős volt mint Ronnie, mikor az első Olympiáját nyerte. Tehát 34! Most Ronnie mennyi is? 44? ;)

2008. Július 07. - 14:15:42
Válasz #24
Nem elérhető

Mr Green


Ez is igaz!!
De attól se hogy már 20 évesen hogy nézet ki Arnold és akkor milyen lehetöségei voltak.
Nincsenek véletlenek!!!! Irány a csúcs:)