2024. Május 18. - 14:25:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Christian Boeving-et dobta a Muscletech az "őszintesége miatt"  (Megtekintve 11189 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 10. - 01:46:09
Megtekintve 11189 alkalommal
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Christian Boeving egy video interjúban az nyilatkozta, hogy 16 éves kora óta szedett szteroidokat. Az interjú 2 évvel ezelőtt volt, Christopher Bell készítette Christian-nal a ”Bigger, Stronger, Faster” című film forgatásán. A film az amerikai nemzet (és gondolom más nemzetek) szteroid felhasználóiról szól és május 30-án mutatták be.

Christian azt is elmondta (igaz, nem értem miért kellett feltétlenül), hogy ő a Muscletech által szponzorált atléta és korábban táplálékkiegészítő tesztben is részt vett. A cégtől kapott Hydroxycut Hardcore és Nitro-Tech táplálékkiegészítőkkel teljesen átalakult és visszanyerte régi fizikumát 3-4 hónap alatt. Majd hozzátette, hogy természetesen szteroidokat is használt az átalakulásához..

Ezt az interjút meglátva a Muscletech (Iovate) megszüntette Christian szponzorációját. Mondván az emberek azzal az érzettel mennek majd haza a moziból, hogy a szteroidoktól lesz vki jó testű, nem pedig a Muscletech termékektől… Christian el is repült Ontario-ba az Iovate főhadiszállásra tisztázni magát, de a Muscletech nem hosszabbította meg a szerződését. Azt nem tudni mennyi pénztől esett el Christian az őszintesége miatt, de annyi bizonyos, hogy a nagyobb cégek szponzorált atlétái általában évi 6,300,000 és 52,500,000 Ft közötti juttatást kapnak. Ronnie és Jay pedig kb. évi 87,500,000 és 105,000,000 Ft között.

Így most Christian ”megfizetett” az őszintesége miatt.


Eredeti hír:

http://www.nytimes.com/2008/06/09/business/media/09steroids.html?_r=2&ref=business&oref=slogin&oref=slogin




Egyébként Christian volt az egyik sztárvendég a 2006-os Fitparádén Debrecenben. Neki és Dennis James-nek nyomtam akkor az elhíresült éttermi lepózolásomat... ;D

Pár Boeving-fotó a Fitparádéról
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 10. - 07:51:43
Válasz #1
Nem elérhető

FirstLady


Christian Boeving egy video interjúban az nyilatkozta, hogy 16 éves kora óta szedett szteroidokat. Az interjú 2 évvel ezelőtt volt, Christopher Bell készítette Christian-nal a ”Bigger, Stronger, Faster” című film forgatásán. A film az amerikai nemzet (és gondolom más nemzetek) szteroid felhasználóiról szól és május 30-án mutatták be.

Christian azt is elmondta (igaz, nem értem miért kellett feltétlenül), hogy ő a Muscletech által szponzorált atléta és korábban táplálékkiegészítő tesztben is részt vett. A cégtől kapott Hydroxycut Hardcore és Nitro-Tech táplálékkiegészítőkkel teljesen átalakult és visszanyerte régi fizikumát 3-4 hónap alatt. Majd hozzátette, hogy természetesen szteroidokat is használt az átalakulásához..

Ezt az interjút meglátva a Muscletech (Iovate) megszüntette Christian szponzorációját. Mondván az emberek azzal az érzettel mennek majd haza a moziból, hogy a szteroidoktól lesz vki jó testű, nem pedig a Muscletech termékektől… Christian el is repült Ontario-ba az Iovate főhadiszállásra tisztázni magát, de a Muscletech nem hosszabbította meg a szerződését. Azt nem tudni mennyi pénztől esett el Christian az őszintesége miatt, de annyi bizonyos, hogy a nagyobb cégek szponzorált atlétái általában évi 6,300,000 és 52,500,000 Ft közötti juttatást kapnak. Ronnie és Jay pedig kb. évi 87,500,000 és 105,000,000 Ft között.

Így most Christian ”megfizetett” az őszintesége miatt.


Eredeti hír:

http://www.nytimes.com/2008/06/09/business/media/09steroids.html?_r=2&ref=business&oref=slogin&oref=slogin




Egyébként Christian volt az egyik sztárvendég a 2006-os Fitparádén Debrecenben. Neki és Dennis James-nek nyomtam akkor az elhíresült éttermi lepózolásomat... ;D

Pár Boeving-fotó a Fitparádéról

Egyébként teljesen egyetértek Muscletechhel, "A cégtől kapott Hydroxycut Hardcore és Nitro-Tech táplálékkiegészítőkkel teljesen átalakult és visszanyerte régi fizikumát 3-4 hónap alatt. Majd hozzátette, hogy természetesen szteroidokat is használt az átalakulásához.." - erről a mondatról arra lehet asszoszociálni, hogy idézzem a laikus gondolkodást, "doppingszer van benne", pedig arra törekszik a sok szóbeszéd miatt minden tápkieggyártó és forgalmazó, hogy minél nagyobb felületen kiírja a sok egyszerű embernek, hogy doppingmentes a terméke... a másik meg amit le is írtak.

Én értem, hogy ő pénzt kapott, nyilván nem is úgy értette, ahogy lejön (gondolom...), mert nem hinném, hogy meg akart válni a szponzorától, tehát ő nem akart nyilván rosszat nekik, meg gonodlom a lóvé is jól jött a filmesektől, de nem szabadott volna... Főleg, mert nem lehet tudni, hogy ezt tényleg így mondta, vagy kicsit bele is vágtak...

Ezek a pénzek... kár, hogy itthon nem divat 8-)

(És éljen, hogy van egy ilyen topic!!! Már nagyon vártam 8-) ;D :-)! )
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 10. - 08:55:56
Válasz #2
Nem elérhető

madinorbi


Christian Boeving egy video interjúban az nyilatkozta, hogy 16 éves kora óta szedett szteroidokat. Az interjú 2 évvel ezelőtt volt, Christopher Bell készítette Christian-nal a ”Bigger, Stronger, Faster” című film forgatásán. A film az amerikai nemzet (és gondolom más nemzetek) szteroid felhasználóiról szól és május 30-án mutatták be.

Christian azt is elmondta (igaz, nem értem miért kellett feltétlenül), hogy ő a Muscletech által szponzorált atléta és korábban táplálékkiegészítő tesztben is részt vett. A cégtől kapott Hydroxycut Hardcore és Nitro-Tech táplálékkiegészítőkkel teljesen átalakult és visszanyerte régi fizikumát 3-4 hónap alatt. Majd hozzátette, hogy természetesen szteroidokat is használt az átalakulásához..

Ezt az interjút meglátva a Muscletech (Iovate) megszüntette Christian szponzorációját. Mondván az emberek azzal az érzettel mennek majd haza a moziból, hogy a szteroidoktól lesz vki jó testű, nem pedig a Muscletech termékektől… Christian el is repült Ontario-ba az Iovate főhadiszállásra tisztázni magát, de a Muscletech nem hosszabbította meg a szerződését. Azt nem tudni mennyi pénztől esett el Christian az őszintesége miatt, de annyi bizonyos, hogy a nagyobb cégek szponzorált atlétái általában évi 6,300,000 és 52,500,000 Ft közötti juttatást kapnak. Ronnie és Jay pedig kb. évi 87,500,000 és 105,000,000 Ft között.

Így most Christian ”megfizetett” az őszintesége miatt.


Eredeti hír:

http://www.nytimes.com/2008/06/09/business/media/09steroids.html?_r=2&ref=business&oref=slogin&oref=slogin




Egyébként Christian volt az egyik sztárvendég a 2006-os Fitparádén Debrecenben. Neki és Dennis James-nek nyomtam akkor az elhíresült éttermi lepózolásomat... ;D

Pár Boeving-fotó a Fitparádéról

Egyébként teljesen egyetértek Muscletechhel, "A cégtől kapott Hydroxycut Hardcore és Nitro-Tech táplálékkiegészítőkkel teljesen átalakult és visszanyerte régi fizikumát 3-4 hónap alatt. Majd hozzátette, hogy természetesen szteroidokat is használt az átalakulásához.." - erről a mondatról arra lehet asszoszociálni, hogy idézzem a laikus gondolkodást, "doppingszer van benne", pedig arra törekszik a sok szóbeszéd miatt minden tápkieggyártó és forgalmazó, hogy minél nagyobb felületen kiírja a sok egyszerű embernek, hogy doppingmentes a terméke... a másik meg amit le is írtak.

Én értem, hogy ő pénzt kapott, nyilván nem is úgy értette, ahogy lejön (gondolom...), mert nem hinném, hogy meg akart válni a szponzorától, tehát ő nem akart nyilván rosszat nekik, meg gonodlom a lóvé is jól jött a filmesektől, de nem szabadott volna... Főleg, mert nem lehet tudni, hogy ezt tényleg így mondta, vagy kicsit bele is vágtak...

Ezek a pénzek... kár, hogy itthon nem divat 8-)

(És éljen, hogy van egy ilyen topic!!! Már nagyon vártam 8-) ;D :-)! )
Sztem totál félreérted sőt ...
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 10. - 10:18:11
Válasz #3
Nem elérhető

George


Szerintem sem azért kellett mennie, mert így azt hiszik az emberek, hogy doppingszer van a Muscletech kiegekben. Arról van szó inkább, hogy ezután nem lehet hiteles eredményként felhozni az alanyt, illetve hatékonyként a terméket, mert hogyan dönti el a kedves vásárló, hogy akkor most mi működött jobban:a zsírégető meg a fehérje, vagy a kox?
Ne legyünk képmutatóak, azért tudjuk, hogy a legtöbb profi, vagy nagy cégek által szerződtetett reklámarc hihetetlen átalakulása mögött, igenis van "egyéb kiegészítő". Ugyanez vonatkozik a színészekre, akik egy izmosabb karaktert játszanak el egy filmben - emlékszik mindenki Brad Pittre a Trójával kapcsolatban.
A kérdés inkább az, hogy mi lett volna, ha az adott ember más, gyengébb minőségű kiegészítőt használ, ahhoz képest milyen lett a végeredmény. Mert könnyen elképzelhető az, hogy naturálon egy csúcsminőségű termékeket gyártó cég kiegészítőit használva, jobb eredmény lehet elérni, mint egy silányabb minőségű termékkel, anyag mellett! És ez a nem mindegy!
Christiannak szerintem azért kellett mennie, mert innentől kezdve nem hiteles. És nem azért mert doppingol, hanem azért, mert beismerte, hogy abban az időben, amikor az átalakuló-teszt ment, doppingszert használt.

2008. Június 10. - 10:23:58
Válasz #4
Nem elérhető

darknight


Szerintem sem azért kellett mennie, mert így azt hiszik az emberek, hogy doppingszer van a Muscletech kiegekben. Arról van szó inkább, hogy ezután nem lehet hiteles eredményként felhozni az alanyt, illetve hatékonyként a terméket, mert hogyan dönti el a kedves vásárló, hogy akkor most mi működött jobban:a zsíréget meg a fehérje, vagy a kox?
Ne legyünk képmutatóak, azért tudjuk, hogy a legtöbb profi, vagy nagy cégek által szerződtetett reklámarc hihetetlen átalakulása mögött, igenis van "egyéb kiegészítő". Ugyanez vonatkozik a színészekre, akik egy izmosabb karaktert játszanak el egy filmben - emlékszik mindenki Brad Pittre a Trójával kapcsolatban.
A kérdés inkább az, hogy mi lett volna, ha az adott ember más, gyengébb minőségű kiegészítőt használ, ahhoz képest milyen lett a végeredmény. Mert könnyen elképzelhető az, hogy naturálon egy csúcsminőségű termékeket gyártó cég kiegészítőit használva, jobb eredmény lehet elérni, mint egy silányabb minőségű termékkel, anyag mellett! És ez a nem mindegy!
Christiannak szerintem azért kellett mennie, mert innentől kezdve nem hiteles. És nem azért mert doppingol, hanem azért, mert beismerte, hogy abban az időben, amikor az átalakuló-teszt ment, doppingszert használt.

Madinorbi-nak és George-nak szerintem igaza van, nagyjából erről szól ez a történet...

               >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Június 10. - 10:25:57
Válasz #5
Nem elérhető

madinorbi


Szerintem sem azért kellett mennie, mert így azt hiszik az emberek, hogy doppingszer van a Muscletech kiegekben. Arról van szó inkább, hogy ezután nem lehet hiteles eredményként felhozni az alanyt, illetve hatékonyként a terméket, mert hogyan dönti el a kedves vásárló, hogy akkor most mi működött jobban:a zsíréget meg a fehérje, vagy a kox?
Ne legyünk képmutatóak, azért tudjuk, hogy a legtöbb profi, vagy nagy cégek által szerződtetett reklámarc hihetetlen átalakulása mögött, igenis van "egyéb kiegészítő". Ugyanez vonatkozik a színészekre, akik egy izmosabb karaktert játszanak el egy filmben - emlékszik mindenki Brad Pittre a Trójával kapcsolatban.
A kérdés inkább az, hogy mi lett volna, ha az adott ember más, gyengébb minőségű kiegészítőt használ, ahhoz képest milyen lett a végeredmény. Mert könnyen elképzelhető az, hogy naturálon egy csúcsminőségű termékeket gyártó cég kiegészítőit használva, jobb eredmény lehet elérni, mint egy silányabb minőségű termékkel, anyag mellett! És ez a nem mindegy!
Christiannak szerintem azért kellett mennie, mert innentől kezdve nem hiteles. És nem azért mert doppingol, hanem azért, mert beismerte, hogy abban az időben, amikor az átalakuló-teszt ment, doppingszert használt.
Jól beszéltél !
A maszültek egyébként sem arról híres hogy 3ad ket meg 4ad ket meg prohormonokat gyártson ami esetleg okozhat bibit egy-egy vevőnél egyike a legártalmatlanabb profilú cégeknek szénhidrát fehérje amino nagyvonalakban a palettája persze felspécizve. Másrészt arról van szó hogy egy cég ami dollár milliókat költ fejlesztésre igenis érzékenyen veszi azt hogy az egyik emberük "lebecsmérli" azzal a céget hogy persze-persze szedtem nitro meg hidroxicutot de melette keményen kellett koxolnom hogy meg legyen az az átalakulás ...
A másik dolog meg : nem ismerem a srácot de ehhez a fizikumhoz bőven elég a nitrotech nem egy jay cutlerről van szó ...
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 10. - 10:51:48
Válasz #6
Nem elérhető

George



2008. Június 10. - 11:37:08
Válasz #7
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Régebbi címlapfotója...
Azért ehhez nem elég egy jó fehérje,nem a Muscletechet akarom ezáltal becsmérelni,mert nagyon jó a Nitrotech,de önmagában ehhez kevés lenne,mindenki tudja aki valamit is konyít a sporthoz.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Június 10. - 11:41:18
Válasz #8
Nem elérhető

George


Ez 1997-es, akkor még nem volt ennyire fejlett a Nitro-Tech ;D :-oD

2008. Június 10. - 12:04:06
Válasz #9
Nem elérhető

God Vazzeg


Régebbi címlapfotója...
Azért ehhez nem elég egy jó fehérje,nem a Muscletechet akarom ezáltal becsmérelni,mert nagyon jó a Nitrotech,de önmagában ehhez kevés lenne,mindenki tudja aki valamit is konyít a sporthoz.

Egy világ dőlt össze bennem  ;D  --)

2008. Június 10. - 12:14:29
Válasz #10
Nem elérhető

Jordan


Régebbi címlapfotója...
Azért ehhez nem elég egy jó fehérje,nem a Muscletechet akarom ezáltal becsmérelni,mert nagyon jó a Nitrotech,de önmagában ehhez kevés lenne,mindenki tudja aki valamit is konyít a sporthoz.

Egy világ dőlt össze bennem  ;D  --)

Szerintem meg csak irigyek vagytok!  ;D
Ez genetika........... !+"%
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Június 10. - 12:59:12
Válasz #11
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Na, úgy látom ezek a topikok is jók lesznek...  ;D

 :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 10. - 13:01:14
Válasz #12
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Június 10. - 14:09:54
Válasz #13
Nem elérhető

madinorbi


Okosan azért szőttem bele a mondanivalómba hogy NEM ISMEREM  a srácot hehe
Elég érdekes ez az 50 kiló differencia így valóban kíváncsi vagyok hogy a kox vagy a nitrotekk a jobb  @-o @-o @-o
 :-)(-: :-)(-: :-)(-:
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 10. - 18:27:43
Válasz #14
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Na, úgy látom ezek a topikok is jók lesznek...  ;D

 :-}

Mindig a kox a téma  ;D  >:D
Mindig a kox a téma,mert irigyek vagyunk ;D :-)-> ;D,hüde nagyon irigek vagyunk ;D
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).