2024. Május 13. - 23:37:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Vércsopotok és étrendek  (Megtekintve 22856 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Április 05. - 19:47:10
Válasz #30
Nem elérhető

hopika


Bakk...de én nem az vagyok hé!
 8-}
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Április 05. - 19:57:03
Válasz #31
Nem elérhető

Seth


Én is A-s vagyok amúgy és bár nem igazán hiszek/hittem benne a benne a hiányos biokémiai háttér miatt, pont szinte minden passzol, még az extrém magas Ch is... és már akkor is sok tekintetben pont azokat ettem amikor nem  tudtam hogy létezik,  csak több tejtermék ment, amit viszont mostmár nem igazán tolerálok tehát ez is passzol...

2009. Április 05. - 20:05:33
Válasz #32
Nem elérhető

Gabe


Én B-s vagyok, az lenne a kérdés, hogy ami kerülendő a diétánál, az jó lehet tömegelésnél, vagy abszolút kerülendő?
A vércsoportdiéta alsó soraiban egy csomó cucchoz oda van írva, hogy hipoglikémiát okozhat, azért ez érdekes...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 06. - 01:58:07
Válasz #33
Nem elérhető

Xéna


Én B-s vagyok, az lenne a kérdés, hogy ami kerülendő a diétánál, az jó lehet tömegelésnél, vagy abszolút kerülendő?
A vércsoportdiéta alsó soraiban egy csomó cucchoz oda van írva, hogy hipoglikémiát okozhat, azért ez érdekes...



Ami kerülendő az egyes vércsoportoknál,az tömegelésnél is az,feltéve,ha zsírosodni akarsz.Ugyanis a nem megfelelő tápanyag olyan lektineket(étkezési fehérjék)tartalmaznak,amiket a szervezet nem tud megemészteni,méregként kezeli,ami ugye zsírraktárban landol.Az egyik versenyzőmnél pont ez történt,mert nagyon nehezen indult a tömegelés,megpróbáltuk a szar kajákat,hát gyorsan abbahagytuk,mert drámai hájréteg keletkezett rajta.A jótékony és semleges étrend azonban helyre hozta a hibát.Én kerülném-és kerülöm is a kerülendő ételeket-,a vércsoportnak megfelelő szénhidrátot viszont emelném,ha izmokat szeretnék magamon látni,nem pedig zsírmalacként döcögni.
Való igaz,hogy egy csomó ajánlott termék magas glikémiás indexxel rendelkezik,ha tömegelsz vagy csaló napot tartasz,bevállalhatod,mert akkor telítettek a szénhidrát raktárak,fogyasztáskor pedig merénylet,mert az elfogyasztása után kb.10 perccel még jobban leesik az ember vércukorszintje.
A vendégeim körében valóban 90 %-uk A-s,de a versenyzőknél,akikkel már beszéltem erről,a O-ás a domináns.(egyébként nem csoda,mert a O az ősi vércsoport,nekik az ősidőkben mindenért meg kellett küzdeniük,talán van összefüggés...Pszichológiailag pedig a O-ás a legagresszívabb,legdominánsabb,ami nem árt,ha valaki feszegeti a határait,főleg a bodyban!)

2009. Április 06. - 07:45:10
Válasz #34
Nem elérhető

izomboy


Kedves Xéna én 0- vagyok
Általános sémákat ismerem de te szerintem sportolói szemszögből tudnál nekem ujjat mondani.
Előre is köszönöm.

2009. Április 06. - 07:55:57
Válasz #35
Nem elérhető

Gabe


Én B-s vagyok, az lenne a kérdés, hogy ami kerülendő a diétánál, az jó lehet tömegelésnél, vagy abszolút kerülendő?
A vércsoportdiéta alsó soraiban egy csomó cucchoz oda van írva, hogy hipoglikémiát okozhat, azért ez érdekes...



Ami kerülendő az egyes vércsoportoknál,az tömegelésnél is az,feltéve,ha zsírosodni akarsz.Ugyanis a nem megfelelő tápanyag olyan lektineket(étkezési fehérjék)tartalmaznak,amiket a szervezet nem tud megemészteni,méregként kezeli,ami ugye zsírraktárban landol.Az egyik versenyzőmnél pont ez történt,mert nagyon nehezen indult a tömegelés,megpróbáltuk a szar kajákat,hát gyorsan abbahagytuk,mert drámai hájréteg keletkezett rajta.A jótékony és semleges étrend azonban helyre hozta a hibát.Én kerülném-és kerülöm is a kerülendő ételeket-,a vércsoportnak megfelelő szénhidrátot viszont emelném,ha izmokat szeretnék magamon látni,nem pedig zsírmalacként döcögni.
Való igaz,hogy egy csomó ajánlott termék magas glikémiás indexxel rendelkezik,ha tömegelsz vagy csaló napot tartasz,bevállalhatod,mert akkor telítettek a szénhidrát raktárak,fogyasztáskor pedig merénylet,mert az elfogyasztása után kb.10 perccel még jobban leesik az ember vércukorszintje.
A vendégeim körében valóban 90 %-uk A-s,de a versenyzőknél,akikkel már beszéltem erről,a O-ás a domináns.(egyébként nem csoda,mert a O az ősi vércsoport,nekik az ősidőkben mindenért meg kellett küzdeniük,talán van összefüggés...Pszichológiailag pedig a O-ás a legagresszívabb,legdominánsabb,ami nem árt,ha valaki feszegeti a határait,főleg a bodyban!)
köszi Xéna!  /:-) :-){
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 06. - 09:16:29
Válasz #36
Nem elérhető

madinorbi


Internetes link van-é ?
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Április 10. - 12:06:08
Válasz #37
Nem elérhető

4EverFit


Sziasztok !
B pozitiv hölgynek milyen étrendet javasolnátok ? Előre is köszike... :-OO

2009. Április 27. - 20:49:12
Válasz #38

SheHulk

Vendég

2009. Április 27. - 20:50:58
Válasz #39

SheHulk

Vendég

2009. Április 27. - 20:51:47
Válasz #40
Nem elérhető

Szandi


Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Április 27. - 20:55:58
Válasz #41

SheHulk

Vendég
Kissé hasznos.. Gondoltam utána járok... Én is eszerint ölöm meg magam..

2009. Április 27. - 20:57:34
Válasz #42
Nem elérhető

Szandi


Kissé hasznos.. Gondoltam utána járok... Én is eszerint ölöm meg magam..
Nekem az a szerencsém, hogy a "káros"-ak kb 95 %-át nem szeretem. 8) :) Bár a zabot nagyon sajnálom. :'( :'(
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Április 27. - 20:58:37
Válasz #43
Nem elérhető

Cressler


már csak a vércsoportom kellene +tudnom  ****:)))
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 27. - 21:00:01
Válasz #44

SheHulk

Vendég
már csak a vércsoportom kellene +tudnom  ****:)))

na azt nem tudom meg mondani innen 8-)