2024. Április 28. - 22:41:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Efit Választása(Efit's Digest - Az én kedvenceim. :)  (Megtekintve 22350 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Október 28. - 21:55:56
Megtekintve 22350 alkalommal
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Már emlitettem egy másik topikban, hogy a bodybuilding.hu egy új, fiatal és nagyon tehetséges fotóssal dolgozik. Nos, remélem Ti is így gondoljátok majd, miközben megnézitek a fotóit. Nándi, aki most lett a hétvégén pont 25 éves és születésnapjára kapott egy új területet, a bodybuildinget.  :D Ez a srác hihetetlen képekkel ajándékoz meg minket.  A következő hetekben a magazinjainkhoz sok kattintást csinál majd. Ebben a topikban az ő munkáiból válogatok majd mindig pár gyöngyszemet. Remélem, nektek is tetszenek majd ezek a választások.  ;)

Let's see the first(Lássuk az elsőt).  :D
Ma Johnny szuper edzését fotóztuk a következő Bodybuilding.hu magazinhoz. Nos valójában "firstlady" megtanitotta Johnny-t edzeni. Igy kezdőtött minden... :D Előzetesként ebből a sorozatból is felteszek egy párat... ****:))))))
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Október 28. - 22:05:30
Válasz #1
Nem elérhető

FirstLady


....Let's see the first(Lássuk az elsőt).  :D
...
Ez nem is a First, mer az én vagyok !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
És hát igen.... valakinek csak megkellett mutatni, hogy' is kell szabályosan végezni a gyakorlatokat !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:)))

De nagyon-nagyon jó kép ez Johnnyról! ****:)))))) :-)! Łł= Łł= Łł= Łł=
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 28. - 22:06:53
Válasz #2
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Uhhhh! A kép nem semmi!

Remélem jövő ősszel is nekünk fog dolgozni , s talán ő már ki tud hozni valamit az én csoffadt testemből is!  :-! ;D ;D ;D ;D :-! :-!

2008. Október 28. - 22:14:43
Válasz #3
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Október 28. - 22:50:38
Válasz #4
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A Johnny fitness-ben sok embert megtalálsz a testéptésben nap mint nap. Soha nem tudhatod holnap kivel fogsz ott találkozni. A fotozás közben találkoztunk Johnny edzőpartnerével(nagy embernek nagy ember, ez a lényeg.)...Na természetesen tudja mindenki, mi történt a hétvégén Barna Robival a Superbody-n. Legalábbis pontosan csak nagyon kevesen tudják, de a lényeg, hogy Robi elég rosszul lett és gyors ütemben elvesztett vagy 5 kilót. Ma reggel frissen egészségesen, már kb. 5 kilóval nehezebben találkoztunk vele Johnny-nál, és gyorsan le is pózoltak nekünk.

Na lássuk ki nyerte ezt a gyors versenyt. (A pontyozólapokat beszedem a végén, úgyhogy úgy tessék csak biráskodni.)  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Október 28. - 23:11:25
Válasz #5
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Október 28. - 23:16:49
Válasz #6
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Na azért hagyok a magazinhoz is párat és nem lövöm el az összeset, hé... :D

Képfelirat: Edzés végén Johnny: ...Na menjetek mostmá' ti a f.szba. Nem mondjátok, hogy most az egész edzést újra meg kell csinálnom, mert nem lettek jók ezek a képek. Na elmentek ti a tudjátok hova...Nincs több fotózás, kifelé!  :D  >:D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Október 28. - 23:18:34
Válasz #7
Nem elérhető

hopika


Jani ha hazalátogat véletlenül Záhonyba-nem hozza magával a Nándit-jól jönne egy jó fotós... ***))) ***))) ***)))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 28. - 23:20:55
Válasz #8
Nem elérhető

FirstLady


Jani ha hazalátogat véletlenül Záhonyba-nem hozza magával a Nándit-jól jönne egy jó fotós... ***))) ***))) ***)))
Azé Nándit nem adjuk olyan könnyen  8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Van egy kép, amit nagyon várok, de Efit csak nem akarja berakni, olyan izé  :'(  !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 28. - 23:23:35
Válasz #9
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Na lássuk ki nyerte ezt a gyors versenyt. (A pontyozólapokat beszedem a végén, úgyhogy úgy tessék csak biráskodni.)  :D
;D ;D ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 29. - 08:15:19
Válasz #10
Nem elérhető

mushroom


Na azért hagyok a magazinhoz is párat és nem lövöm el az összeset, hé... :D

Képfelirat: Edzés végén Johnny: ...Na menjetek mostmá' ti a f.szba. Nem mondjátok, hogy most az egész edzést újra meg kell csinálnom, mert nem lettek jók ezek a képek. Na elmentek ti a tudjátok hova...Nincs több fotózás, kifelé!  :D  >:D

Arc alapján először úgy tűnt, mintha Badell lenne a képen  ;D

2008. Október 29. - 12:49:29
Válasz #11
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A Nap képe:

Johnny kislánya is segiti aput a felkészülésben, jobban mint Charles Glass tudná segiteni...

Cím: The most powerful support
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Október 29. - 12:52:57
Válasz #12

Zsuzsi

Vendég

2008. Október 29. - 12:53:55
Válasz #13
Nem elérhető

FirstLady


A Nap képe:

Johnny kislánya is segiti aput a felkészülésben, jobban mint Charles Glass tudná segiteni...

Cím: The most powerful support
Erre a képre vártaaaam! Nagyon jó!!!! :-OO Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł=
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 29. - 13:02:54
Válasz #14
Nem elérhető

Raymond


A Nap képe:

Johnny kislánya is segiti aput a felkészülésben, jobban mint Charles Glass tudná segiteni...

Cím: The most powerful support

Ez a kép óriási..... Łł= Łł= Łł=