2024. Április 28. - 20:54:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Efit Választása(Efit's Digest - Az én kedvenceim. :)  (Megtekintve 22349 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. November 07. - 20:33:22
Válasz #30
Nem elérhető

FirstLady


Lady: Azert befigyel a kepen egy doboz... :laugh: ;D
milyen doboz? ott nincs doboz... filc van, magazin és telefon... kérem jelentkezzen a szemészeten  8-) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 07. - 20:39:12
Válasz #31
Nem elérhető

hummerdikk


Lady: Azert befigyel a kepen egy doboz... :laugh: ;D
milyen doboz? ott nincs doboz... filc van, magazin és telefon... kérem jelentkezzen a szemészeten  8-) ****:))) ****:))) ****:)))

Ijjj, Lady, ezer bocsanat.... rosszra gondolok mar elbol ugylatszik ***))) (kolesz rossz hatasa, hogy mindent mar annak nezek, mivel utalom ::))

2008. November 07. - 20:40:11
Válasz #32
Nem elérhető

FirstLady


Lady: Azert befigyel a kepen egy doboz... :laugh: ;D
milyen doboz? ott nincs doboz... filc van, magazin és telefon... kérem jelentkezzen a szemészeten  8-) ****:))) ****:))) ****:)))

Ijjj, Lady, ezer bocsanat.... rosszra gondolok mar elbol ugylatszik ***))) (kolesz rossz hatasa, hogy mindent mar annak nezek, mivel utalom ::))
semmi gond ****) ezért nem te vagy a vizuális szakértő ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
 :-!!!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 08. - 12:17:03
Válasz #33
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Egy előző heti bodybuilding.hu Magazin fotózásból készült darab is idekerül 1001.-nek.  8)

EZ nagyon komoly!

EFIT! Kérünk még sok-sok-sok képet! Johnny-ról, Steve-ről,Lindáról és akik még fotózhatóak. Csak súgnék, hogy Berkes Eszti is elég jó fazonban van, így pár nappal verseny előtt (persze Laci meg mindig annyira eres, hogy az elképzelhetetlen), vagy Esztero Zsolti aki mindig jókedvre deríthet, de ne feledkezzünk el Yvettről, aki egész évben fotózható, és persze az eladókról, meg szerintem vannak még adukártyáid a zsebedben! :-< :-< :-< :-<
Dani bacsi, maga nem akar ott lenni? Nehogy mar mindig csak versenyformaban fotozzanak... **:))))* ****:))) ::) ;D

Lady: Azert befigyel a kepen egy doboz... :laugh: ;D

Én rám akik kíváncsiak azok a veled már megbeszélt tenderben úgy is látni fognak!

2008. November 08. - 12:22:25
Válasz #34
Nem elérhető

hummerdikk


Egy előző heti bodybuilding.hu Magazin fotózásból készült darab is idekerül 1001.-nek.  8)

EZ nagyon komoly!

EFIT! Kérünk még sok-sok-sok képet! Johnny-ról, Steve-ről,Lindáról és akik még fotózhatóak. Csak súgnék, hogy Berkes Eszti is elég jó fazonban van, így pár nappal verseny előtt (persze Laci meg mindig annyira eres, hogy az elképzelhetetlen), vagy Esztero Zsolti aki mindig jókedvre deríthet, de ne feledkezzünk el Yvettről, aki egész évben fotózható, és persze az eladókról, meg szerintem vannak még adukártyáid a zsebedben! :-< :-< :-< :-<
Dani bacsi, maga nem akar ott lenni? Nehogy mar mindig csak versenyformaban fotozzanak... **:))))* ****:))) ::) ;D

Lady: Azert befigyel a kepen egy doboz... :laugh: ;D

Én rám akik kíváncsiak azok a veled már megbeszélt tenderben úgy is látni fognak!
****:))))))

2008. November 10. - 08:56:35
Válasz #35
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. November 17. - 18:12:53
Válasz #36
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Ma én is ellátogattam arra a fotózásra,ahol Nándi Lindáékról készített a legújabb bodybuilding.hu magazinba egy fotó sorozatot.


1. Zita
2. Linda
3. Steve

2008. November 17. - 18:14:28
Válasz #37

Torony

Vendég

2008. November 17. - 18:15:42
Válasz #38
Nem elérhető

hopika


Steve hogy élvezte ;D

Nem látod a sapkáját???!!!
Bevette a ZMA-t és el is aludt tőle...
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. November 17. - 20:30:04
Válasz #39
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Steve hogy élvezte ;D
:D

Elnézést, de nem voltam túl fotózható állapotban...  ;D

Kicsit sok volt ez a hétvége...szombat egész nap Fitparádé, éjjel fellépés, vasárnap hajnalban edzés, vasárnap egész nap Fitparádé...és persze, hogy hétfőn még egy fotózás is lett... Bealudtam na!  ****:)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. November 17. - 21:54:02
Válasz #40

B1ll4

Vendég
Steve hogy élvezte ;D
:D

Elnézést, de nem voltam túl fotózható állapotban...  ;D

Kicsit sok volt ez a hétvége...szombat egész nap Fitparádé, éjjel fellépés, vasárnap hajnalban edzés, vasárnap egész nap Fitparádé...és persze, hogy hétfőn még egy fotózás is lett... Bealudtam na!  ****:)))

1-2 partyarc kécskei sráccal elmentem tegnap egy körre , megdumálni , mi történt a 2 hét távollétük alatt , aztán mondták , hogy láttak a Stúdióban fellépni .
Steve az a szemüveges gyerek aki a nyáron is a parton volt :D . Mondom igen ő az ... Tehát Steve látod milyen pici az ország :)

2008. November 17. - 23:05:27
Válasz #41
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Producer barátom új értékes képekkel bővitette gyűjteményemet, amíg nem voltam jelen.  :D

Mivel ő is ott volt a mai fotózáson és készített pár imidzst, ezért loptam egyet tőle a gyűjteményembe én is.

Képfelirat: Linda fura gyakorlatai sorozat - "...és nem mondtátok, hogy a fitnessben repülni is meg kell majd tanulnom."  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. November 17. - 23:11:20
Válasz #42
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Lindáról mégegy, a Fitparádén.

Képfelirat: ...Ne nevessetek már...Én akkor is hiszek a világbékében... :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. November 17. - 23:21:44
Válasz #43
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Egy gyöngyszem Berkes Esztinkről.  :o
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. November 17. - 23:30:44
Válasz #44
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Képfelirat: ...Nem baj, majd legközelebb drágám... ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"