2024. Április 28. - 23:14:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Efit Választása(Efit's Digest - Az én kedvenceim. :)  (Megtekintve 22351 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. November 17. - 23:36:30
Válasz #45
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Képfelirat: ...Now check this out guys down there!  ;) ...Akkor most ide is skubizzatok ott lent... ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. November 17. - 23:39:35
Válasz #46
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. November 17. - 23:49:03
Válasz #47
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Na jó, még egy ráadásnak. Ezt fel kell tennem... :D

Johnny: 'cause I do it my way
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. November 18. - 18:46:59
Válasz #48
Nem elérhető

endre66



2008. November 18. - 19:33:12
Válasz #49
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Producer barátom új értékes képekkel bővitette gyűjteményemet, amíg nem voltam jelen.  :D

Mivel ő is ott volt a mai fotózáson és készített pár imidzst, ezért loptam egyet tőle a gyűjteményembe én is.

Képfelirat: Linda fura gyakorlatai sorozat - "...és nem mondtátok, hogy a fitnessben repülni is meg kell majd tanulnom."  :D

Ez ha jól nézem ez fitness nyelven egy magasülőtartás kezdő pozíciója. 8-) ;)