2024. Május 14. - 17:14:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mit jelent neked a testépítés, mi motivál, mik a céljaid?  (Megtekintve 22847 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. December 27. - 00:03:41
Megtekintve 22847 alkalommal
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ebben a topikban tessék letölteni az őszinteségi rohamokat edzés előtt vagy edzés után!


 #:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. December 27. - 01:34:07
Válasz #1
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hé! A nők buknak az izmokra?!  :-O

Szólhattál volna előbb is baszki!  !+"% --)
 
 
@:-) O0 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. December 27. - 10:15:20
Válasz #2
Nem elérhető

madinorbi


Egy professzionális keretet ad az életnek, a mindennapoknak. Abszolúte kiegyensúlyozottá tesz, mind testileg mind lelkileg, az élet bármely területén jobban tudsz teljesíteni, mint az az embertársad, aki hasonló képességekkel bír, de nem edz, nem sportol.
Fegyelemre nevel, be kell tarts szabályokat különben, elmaradnak az eredmények, türelmet követel, semmit sem kapsz meg ingyen, áldozni, fizetni, szenvedni kell érte, szívóssá tesz, amíg emberek tucatjai megtörnek és lemorzsolódnak, te ugyanúgy ott vagy a teremben, mint bármikor máskor.
A fejlődés a mozgatórugó, egyre jobb, nagyobb, erősebb akarsz lenni, ezt átvetíted az élet más területeire is ezért nem állsz meg soha, nem elégedsz meg soha, egy egészséges becsvágy dolgozik benned, és ezért törsz egyre feljebb és feljebb.

 ::) ;) ;D >:D
szekönd editör mentes felhasználó

2008. December 27. - 10:23:44
Válasz #3
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Egy professzionális keretet ad az életnek, a mindennapoknak. Abszolúte kiegyensúlyozottá tesz, mind testileg mind lelkileg, az élet bármely területén jobban tudsz teljesíteni, mint az az embertársad, aki hasonló képességekkel bír, de nem edz, nem sportol.
Fegyelemre nevel, be kell tarts szabályokat különben, elmaradnak az eredmények, türelmet követel, semmit sem kapsz meg ingyen, áldozni, fizetni, szenvedni kell érte, szívóssá tesz, amíg emberek tucatjai megtörnek és lemorzsolódnak, te ugyanúgy ott vagy a teremben, mint bármikor máskor.
A fejlődés a mozgatórugó, egyre jobb, nagyobb, erősebb akarsz lenni, ezt átvetíted az élet más területeire is ezért nem állsz meg soha, nem elégedsz meg soha, egy egészséges becsvágy dolgozik benned, és ezért törsz egyre feljebb és feljebb.

 ::) ;) ;D >:D
****:))))))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. December 27. - 10:25:17
Válasz #4
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2008. December 27. - 17:06:59
Válasz #5
Nem elérhető

Gabe


Egészséges életmód, még ha ez a tudatlan fehér kenyér zabálók számára hihetetlen is.
Ad egy olyan pluszt, amit azok akik nem edzenek sosem fognak átélni.
10-11éve kezdtem el a kondizással foglalkozni, voltak kisebb-nagyobb kihagyások, fél-1év.
4-en haverokkal kezdtük el, azóta már csak én edzek, és látom mi lett a többiekből.
Az egyik kb.61 kiló, mint a chupa chups nyalóka, a másik, mint valami metroszexuális hímringyó, szintén 60 kiló,
a harmadik pedig elhízott eléggé.
Egészségtelen életmódot élnek, lezüllöttek.
A testépítés fegyelemre nevel, kitartást és erőt ad a mindennapokhoz, ha hideg van, ha esik az eső,ha 50fok meleg van,
ha összevesztél a csajoddal, ha gond van a melóban,
akkor is lemész a terembe, mert ott kizárod a külvilágot.
Megnyugtat, levezeti a feszültséget, céltudatossá tesz.
Az átlagember nem azért fikáz, mert tényleg elhiszi, hogy te egészségtelenül élsz, hanem mert irigy rád.
Mert neki nincs kitartása mindahhoz, amihez nekünk van!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. December 27. - 17:48:12
Válasz #6
Nem elérhető

Raymond


Egy professzionális keretet ad az életnek, a mindennapoknak. Abszolúte kiegyensúlyozottá tesz, mind testileg mind lelkileg, az élet bármely területén jobban tudsz teljesíteni, mint az az embertársad, aki hasonló képességekkel bír, de nem edz, nem sportol.
Fegyelemre nevel, be kell tarts szabályokat különben, elmaradnak az eredmények, türelmet követel, semmit sem kapsz meg ingyen, áldozni, fizetni, szenvedni kell érte, szívóssá tesz, amíg emberek tucatjai megtörnek és lemorzsolódnak, te ugyanúgy ott vagy a teremben, mint bármikor máskor.
A fejlődés a mozgatórugó, egyre jobb, nagyobb, erősebb akarsz lenni, ezt átvetíted az élet más területeire is ezért nem állsz meg soha, nem elégedsz meg soha, egy egészséges becsvágy dolgozik benned, és ezért törsz egyre feljebb és feljebb.

 ::) ;) ;D >:D

A szívemből szóltál madinorbi.......... /:-) ;-oo-;

2008. December 28. - 20:20:26
Válasz #7
Nem elérhető

Gababoy


Egy professzionális keretet ad az életnek, a mindennapoknak. Abszolúte kiegyensúlyozottá tesz, mind testileg mind lelkileg, az élet bármely területén jobban tudsz teljesíteni, mint az az embertársad, aki hasonló képességekkel bír, de nem edz, nem sportol.
Fegyelemre nevel, be kell tarts szabályokat különben, elmaradnak az eredmények, türelmet követel, semmit sem kapsz meg ingyen, áldozni, fizetni, szenvedni kell érte, szívóssá tesz, amíg emberek tucatjai megtörnek és lemorzsolódnak, te ugyanúgy ott vagy a teremben, mint bármikor máskor.
A fejlődés a mozgatórugó, egyre jobb, nagyobb, erősebb akarsz lenni, ezt átvetíted az élet más területeire is ezért nem állsz meg soha, nem elégedsz meg soha, egy egészséges becsvágy dolgozik benned, és ezért törsz egyre feljebb és feljebb.

 ::) ;) ;D >:D

Igen ez igy van! ****:))))))
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2008. December 29. - 08:29:35
Válasz #8
Nem elérhető

madinorbi


Na örülök srácok, hogy ennyire tetszik és hogy ti is ezt valljátok.
 @:-) @:-) @:-)
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 31. - 18:41:25
Válasz #9
Nem elérhető

H. Laci


nekem a céljaim hogy legalább akkora legyek mint Steve  @:-) ;-oo-;
komolyabban csak a maximum annál többet nem akarok  @:-) @-o
motiváció?hmmmm mikor látok egy dexter képet vagy valamit az nagyon tud motiválni mert tudom hogy ilyen szeretnék lenni
de sajnos azt is tom hogy az nagyon sok munka és nem mindenkinek sikerülhet

2009. Február 01. - 00:49:55
Válasz #10
Nem elérhető

bender


Egy professzionális keretet ad az életnek, a mindennapoknak. Abszolúte kiegyensúlyozottá tesz, mind testileg mind lelkileg, az élet bármely területén jobban tudsz teljesíteni, mint az az embertársad, aki hasonló képességekkel bír, de nem edz, nem sportol.
Fegyelemre nevel, be kell tarts szabályokat különben, elmaradnak az eredmények, türelmet követel, semmit sem kapsz meg ingyen, áldozni, fizetni, szenvedni kell érte, szívóssá tesz, amíg emberek tucatjai megtörnek és lemorzsolódnak, te ugyanúgy ott vagy a teremben, mint bármikor máskor.
A fejlődés a mozgatórugó, egyre jobb, nagyobb, erősebb akarsz lenni, ezt átvetíted az élet más területeire is ezért nem állsz meg soha, nem elégedsz meg soha, egy egészséges becsvágy dolgozik benned, és ezért törsz egyre feljebb és feljebb.

 ::) ;) ;D >:D


Szerintem ennél jobban nem is lehetne megfogalmazni!

(Szerettem volna valami okosat írni még , de egyszerűen nem megy....!)

2009. Február 08. - 17:50:41
Válasz #11
Nem elérhető

bimmerman


Amiért belevágtam:
1.Kemény környéken élek (Kelet Mo. Borsod megye) és mint más szegény helyen itt is "farkastörvények" uralkodnak az éjszakában.A gyenge elbukik az erős megmarad. /:-)Sok barátot de mégtöbb ellenséget szerezhet az ember, ha "hurkabél" vagy megtalál a keménymag és csicska leszel, ha jódarab vagy haver leszel. =/+'És hát mellékkereset, jövedelemkiegészítés céljából nemárt a sok, üzletben jártas emberrel jóban lenni. ***))) 8-)Nemtudom már kitől hallotam:"Csak ez a két dolog számít:mennyit nyomsz fekve és mekkora a karod!"Na ez tényleg igaz bizonyos esetekben.
2.Látom körülöttem az emberek miket csinálnak.Minden hétvégén full KO a 85-90%-uk.Pia, kábszer, spangli, nyomják ezerrel mintha kötelező lenne.15 évestől a 30 évesig emberileg roncs az összes.Életcél nulla, tenniakarás, szorgalom ismeretlen fogalom náluk.Én sosem voltam ilyen, nem is akarok.Többen kinéznek, mert kilógok a sorból:"Izomagyú 110kilós majom má' azt se tudja kicsoda, assziszi ez az élet!".Általában ez az első benyomás rólam.Nem mondom, hogy nem járok szórakozni, de nem iszok sohasem egy kortyot se, nem tépek be,.Szerintem jó társaságban józanul is jólérezheti magát az ember.
Nekem a sport az életem, 17 évesen kis hülyegyerekként kezdtem(19 vagyok most) és sokat tanultam általa.Hogy mit?Kitartást, akaratot, fegyelmet.Ez hiányzik leginkább a mai fiatalságból és nem érdekel a többi hülyegyerek, mert tudom hogy a jó utat járom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-!

2009. Március 12. - 19:29:12
Válasz #12

csery

Vendég
 Ténfergő, céltalan, munkakerülő tróger voltam, igazi gyökér, megtanított rá, hogy megbecsüljem, amim van, arra hogy legyenek hosszabb távú céljaim, mint a hétvégén elbaszni egy rakás lóvét faszrészegen, és minden átkozott nap megtanít arra, hogy próbáljka segíteni másoknal megatlálni ugyanezt, legyen ez nekik a sakk vagy bármi más.Kicsinyes paranoiás,sötét ügyes hülyegyerekből egyszerű és egyenes, kedves ember lettem, aki nagyon szívesen segít, és elfogad mindent, akkor is ha nem tökéletes.Ha pedig valami nem tetszik, vagy kultúráltan igyekszem megoldani aproblémát, vagy nyugodt szívvel odébbállok.

2009. Április 04. - 11:41:51
Válasz #13

csery

Vendég
Jé de szimpatikus gyerek ez a cserygyerek.

2009. Április 04. - 12:28:41
Válasz #14

SheHulk

Vendég
A zsírfék alatt egy remek csaj van... Na engem ez indított el 3éve.. Még tartásom sem volt.. Kriplinek hívtak a teremben ****:))))))
Szedtem fel szépen az izmot. Hasonlítottam michelin gumiemberére, csak 12kgval több izomvizzsír keverékkel mint annak előtte... Tavaly tavasszal mikor már néztem is ki valahogy...Kiderült hogy nem is vagyok én annyira kripli csak rosszul voltam tartva...Rutin vizsgálat végett ellátogattam dokihoz..   
A szervezetem jelezte hogy valahol baj van..
Kétszerszer műtöttek egymás után.. Kis rák. Nem is folyami nem is tengeri(azért viccelek mert én megtehetem a sajátommal)
Mióta "meggyógyultam" erőt gyűjtök testben és lélekben is hogy folytassam abból ami maradt.. Mert a zsírfék alatt egy remek csaj van... ;D

úgyhogy... ***)) ***)) ***)) /7% =/+' /7% =/+' ***)) ***)) ***)) /7%

az edzőtársam egy majom...