2024. Április 27. - 16:00:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ÍZ KRITIKA  (Megtekintve 67039 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Március 30. - 14:25:16
Válasz #30
Nem elérhető

FirstLady


Dumb-bal abban egyet értek, hogy ne fogyatékosozzunk már... (máshol lehet, hogy divat ***))) ****:))) )


Hagyjuk már Lédi ezt a magasröptű dumát! Mindenki tudja, hogy ennek a beszólásnak, semmi köze nincs a sárga oldalon lévő emlőshöz! Mellesleg az is írhattam volna, hogy " idióta, bolond, tudatlan stb." De ha gondolod köss bele ebbe is!
Mellesleg ha már a mass-nál tartunk, akkor emberünk vehetett volna mondjuk mass 20at, vagy vm20at 200 ft-tal többért! Mert ugye 10gr fehérje az már vmi  :D
Na látod, hogy máshogy is le lehet írni ****) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 30. - 15:42:53
Válasz #31

Torony

Vendég
Dumb-bal abban egyet értek, hogy ne fogyatékosozzunk már... (máshol lehet, hogy divat ***))) ****:))) )


Hagyjuk már Lédi ezt a magasröptű dumát! Mindenki tudja, hogy ennek a beszólásnak, semmi köze nincs a sárga oldalon lévő emlőshöz! Mellesleg az is írhattam volna, hogy " idióta, bolond, tudatlan stb." De ha gondolod köss bele ebbe is!
Mellesleg ha már a mass-nál tartunk, akkor emberünk vehetett volna mondjuk mass 20at, vagy vm20at 200 ft-tal többért! Mert ugye 10gr fehérje az már vmi  :D
Na látod, hogy máshogy is le lehet írni ****) ;D

maradjunk annyiban, hogy mentális téren kihívásokkal küzdő. ennél finomabban nem lehet lehülyézni senkit :)

2009. Március 30. - 16:28:43
Válasz #32
Nem elérhető

dumbass


Dumb-bal abban egyet értek, hogy ne fogyatékosozzunk már... (máshol lehet, hogy divat ***))) ****:))) )


Hagyjuk már Lédi ezt a magasröptű dumát! Mindenki tudja, hogy ennek a beszólásnak, semmi köze nincs a sárga oldalon lévő emlőshöz! Mellesleg az is írhattam volna, hogy " idióta, bolond, tudatlan stb." De ha gondolod köss bele ebbe is!
Mellesleg ha már a mass-nál tartunk, akkor emberünk vehetett volna mondjuk mass 20at, vagy vm20at 200 ft-tal többért! Mert ugye 10gr fehérje az már vmi  :D

Nyugodtan le lehet hülyézni, nem zavar, suliban már megszoktam :D. De mint írtam a kieg.-et nem vettem, hanem kaptam!

2009. Március 30. - 17:26:29
Válasz #33
Nem elérhető

L


Valaki ivott már Dym.- Elite Whey narancsosat? Ma vettem egy dobozzal de majd csak holnap debütál.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2009. Március 30. - 17:38:30
Válasz #34
Nem elérhető

God Vazzeg


Valaki ivott már Dym.- Elite Whey narancsosat? Ma vettem egy dobozzal de majd csak holnap debütál.

Már írták itt, hogy nem sok köze van a narancshoz, de finom  ;)

2009. Március 30. - 17:41:33
Válasz #35
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Valaki ivott már Dym.- Elite Whey narancsosat? Ma vettem egy dobozzal de majd csak holnap debütál.

Nem olvasol látod-látod...pedig már Hopival is kitárgyaltuk hogy az egyik legjobb íz. Inkább krémes vaníliára hasonlít némi narancs beütéssel. Selymes,nem túl édes. Szerintem tuti!  ****:))))))

2009. Március 30. - 17:47:42
Válasz #36
Nem elérhető

L


Köszi az infót srácok! Van mit behoznom olvasásban (is)  ;D ;D ;D
A pécsieknek üzenem hogy 10500 az eite whey narancsos a shopban 8-)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2009. Március 30. - 19:14:15
Válasz #37
Nem elérhető

Johnnyx


Ha már Dymatize, akkor az ISO-100 vanília nagyon finom. Teljesen egyedi íze van a többi vaníliához képest  :-oD
Egyetek zabot!

2009. Március 30. - 21:03:01
Válasz #38
Nem elérhető

Gabe


Ha már Dymatize, akkor az ISO-100 vanília nagyon finom. Teljesen egyedi íze van a többi vaníliához képest  :-oD
Gondoltam ránézek...NEM olcsó! :-\
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 31. - 08:30:50
Válasz #39
Nem elérhető

madinorbi


Ha már Dymatize, akkor az ISO-100 vanília nagyon finom. Teljesen egyedi íze van a többi vaníliához képest  :-oD
Gondoltam ránézek...NEM olcsó! :-\
Ch mentes azért  ;)
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 31. - 19:21:35
Válasz #40
Nem elérhető

Gabe


Ha már Dymatize, akkor az ISO-100 vanília nagyon finom. Teljesen egyedi íze van a többi vaníliához képest  :-oD
Gondoltam ránézek...NEM olcsó! :-\
Ch mentes azért  ;)
Tök mindegy miért!  :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 20. - 15:23:12
Válasz #41
Nem elérhető

Boresz


 Dymatize Hi Protein Mega Gainer - sütikrém

Hát őőőőő, 2/5. Látni benne a kis csokiféleformaságokat,mint a sztracsatellában,de a sütinek az íze igen el van veszve. Mint a kollégisták üdítője, színes víz.  :-\
BSN a nyerő ebben az ízben.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Május 12. - 14:05:02
Válasz #42

Torony

Vendég
Twinlab vanília - tőkéletesen ízetlen, mintha tejet innék :)

2009. Május 12. - 14:05:48
Válasz #43
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Twinlab vanília - tőkéletesen ízetlen, mintha tejet innék :)
No akkor legalább nem rossz ;).

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 12. - 14:09:21
Válasz #44
Nem elérhető

Cressler


Twinlab vanília - tőkéletesen ízetlen, mintha tejet innék :)
jajaja valóban ilyen
tejjel viszont meglepően finom
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!