2024. Május 14. - 04:33:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Diétás kaják!  (Megtekintve 48353 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Május 14. - 19:56:04
Válasz #15
Nem elérhető

George


Nem tudom mit görcsöltök...
Ha igazán elszánt vagyok(sajnos annyira már csak voltam):sima vízben főtt halfilé...se fűszer,se semmi.Köret:nyers uborka.Naponta 6x...

Ez nem görcsölés...

Balu nem ezt vártam tőled :'( Azt hittem te tényleg hc diétát nyomsz, mert te igazi animal vagy ::) Erre jössz a reform fornetti receptekkel 8-} ;D

2009. Május 14. - 19:58:37
Válasz #16

SheHulk

Vendég
16évesen 73kg ról 39re "diétáztam" mandarinnal és párizsival... ne számoljatok, rengeteg... az egyhangúság gyönyörűsége az eredmény...
akkor még nem vágtam hogy megy ez szépen....

2009. Május 14. - 20:00:19
Válasz #17
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
73kg? az szép  ;D

2009. Május 14. - 20:01:03
Válasz #18

SheHulk

Vendég
sokat voltam ideges.. meghíztam.. többet voltam ideges.. lefogytam... most is ez van ;D

2009. Május 14. - 20:01:38
Válasz #19
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nem tudom mit görcsöltök...
Ha igazán elszánt vagyok(sajnos annyira már csak voltam):sima vízben főtt halfilé...se fűszer,se semmi.Köret:nyers uborka.Naponta 6x...

Ez nem görcsölés...

Balu nem ezt vártam tőled :'( Azt hittem te tényleg hc diétát nyomsz, mert te igazi animal vagy ::) Erre jössz a reform fornetti receptekkel 8-} ;D

 &5*  ;D

Amúgy nálam az első naptól kivéve minden szemét, csak a fűszerek vannak meg, de azok maradnak is, mert nem látom értelmét elvenni.
Te pizza és palacsinta zabálo!  ;D

 :-!!!

2009. Május 14. - 20:02:21
Válasz #20
Nem elérhető

FirstLady


Pulykamell, vagy csirkemell vékony csíkokra, petrezselyem, fokhagyma, vékony csíkra répusz,,hagyma,és akedvenc gombám összesütve serpenyőben, finom hamar megvan és a petrezselyem roppantul egészséges, ugy hallani.Köretet ízlésnek megfelelően.szójaszósszal bűnözöknek.
Melyik a kedvenc gombád?
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 14. - 20:03:20
Válasz #21
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
sokat voltam ideges.. meghíztam.. többet voltam ideges.. lefogytam... most is ez van ;D

Ch hintáztatás, mint a profik  ;D

2009. Május 14. - 20:04:12
Válasz #22

SheHulk

Vendég
sokat voltam ideges.. meghíztam.. többet voltam ideges.. lefogytam... most is ez van ;D

Ch hintáztatás, mint a profik  ;D


mindig tudtam hogy valamiben profi vagyok..
na nincsen több off.. szeretünk balu!

2009. Május 14. - 20:06:31
Válasz #23
Nem elérhető

FirstLady


16évesen 73kg ról 39re "diétáztam" mandarinnal és párizsival... ne számoljatok, rengeteg... az egyhangúság gyönyörűsége az eredmény...
akkor még nem vágtam hogy megy ez szépen....
én csak paradicsom-paprikával "diétával" fogytam 39-re, de bazi ronda lettem tőle... minden csontom kiállt :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 14. - 20:07:20
Válasz #24
Nem elérhető

George


Nem tudom mit görcsöltök...
Ha igazán elszánt vagyok(sajnos annyira már csak voltam):sima vízben főtt halfilé...se fűszer,se semmi.Köret:nyers uborka.Naponta 6x...

Ez nem görcsölés...

Balu nem ezt vártam tőled :'( Azt hittem te tényleg hc diétát nyomsz, mert te igazi animal vagy ::) Erre jössz a reform fornetti receptekkel 8-} ;D

 &5*  ;D

Amúgy nálam az első naptól kivéve minden szemét, csak a fűszerek vannak meg, de azok maradnak is, mert nem látom értelmét elvenni.
Te pizza és palacsinta zabálo!  ;D

 :-!!!
Na majd megnézlek én téged tömegelés alatt :laugh:
ON - nekem a kontaktgrilles sütögetés nagyon bejött, fóliában szépen betakarva a hús, és mindegy milyen fűszert kap, nem szárad ki ****:)))))) Tudom, nem diétás, de egy kis fetával megtöltve a csirkemell @-o kis bazsalikom, csipetnyi só /7%

2009. Május 14. - 20:07:47
Válasz #25

SheHulk

Vendég
16évesen 73kg ról 39re "diétáztam" mandarinnal és párizsival... ne számoljatok, rengeteg... az egyhangúság gyönyörűsége az eredmény...
akkor még nem vágtam hogy megy ez szépen....
én csak paradicsom-paprikával "diétával" fogytam 39-re, de bazi ronda lettem tőle... minden csontom kiállt :D

én nem vettem észre hogy lefogytam.. volt némi testképzavarom.... a derekamon kilátszott a csípőcsont :----

2009. Május 14. - 20:09:51
Válasz #26
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nem tudom mit görcsöltök...
Ha igazán elszánt vagyok(sajnos annyira már csak voltam):sima vízben főtt halfilé...se fűszer,se semmi.Köret:nyers uborka.Naponta 6x...

Ez nem görcsölés...

Balu nem ezt vártam tőled :'( Azt hittem te tényleg hc diétát nyomsz, mert te igazi animal vagy ::) Erre jössz a reform fornetti receptekkel 8-} ;D

 &5*  ;D

Amúgy nálam az első naptól kivéve minden szemét, csak a fűszerek vannak meg, de azok maradnak is, mert nem látom értelmét elvenni.
Te pizza és palacsinta zabálo!  ;D

 :-!!!
Na majd megnézlek én téged tömegelés alatt :laugh:
ON - nekem a kontaktgrilles sütögetés nagyon bejött, fóliában szépen betakarva a hús, és mindegy milyen fűszert kap, nem szárad ki ****:)))))) Tudom, nem diétás, de egy kis fetával megtöltve a csirkemell @-o kis bazsalikom, csipetnyi só /7%

Én is éppen most tervezek befektetni egy kontakt grillbe!  ;-oo-;
Amúgy tömegelés...néha pizza...heti 3-4*...mind mellé somlói...dupla adag!  :D Meg is van az eredménye, most érzem!  !+"%

2009. Május 14. - 20:12:18
Válasz #27
Nem elérhető

George



Én is éppen most tervezek befektetni egy kontakt grillbe!  ;-oo-;
Ezen ne gondolkozz, a kontakt grill a testépítők legjobb barátja a konyhában :laugh: 5 perc alatt kész a hús benne ****:))))))

2009. Május 15. - 10:45:47
Válasz #28
Nem elérhető

God Vazzeg



Én is éppen most tervezek befektetni egy kontakt grillbe!  ;-oo-;
Ezen ne gondolkozz, a kontakt grill a testépítők legjobb barátja a konyhában :laugh: 5 perc alatt kész a hús benne ****:))))))

Egyetértek! Az itt olvasottak alapján vettem én is, és nem bántam meg  ****:))))))

2009. Május 15. - 10:48:34
Válasz #29
Nem elérhető

hopika


Belinkeltek egy pár típust,hogy pontosan melyikre is gondoltok?
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!