2024. Május 14. - 23:43:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Testosteron enanthate  (Megtekintve 130821 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Április 30. - 12:22:17
Válasz #45
Nem elérhető

God Vazzeg


ha például napi 1-2omnát betolnak és esetleg emellett menne heti 5000hcg sztem édes kevés lenne a heréknek. Esetleg ha "szünet"idején a heti egy depo-hoz menne 5000E HCG

Szerintem meg egy idő után a receptorok telítődnek.. Heti 5000NE hcg felesleges is lenne, heti 500 elég szerintem. Napi 1 omna mellé is. A lényege hogy ne álljon le a here, és azt pontosan a hcg tudja megcsinálni, nem más. A tesztótól függetlenül. Szerintem  8-)

2010. Április 30. - 12:39:20
Válasz #46
Nem elérhető

Koxi


na azt nem kérdeztem ,hogy impotensek e,majd legközelebb, csak nehogy kapjak pofont vmelyiktől...
Nekem volt aki kerek-perec megmondta, hogy nem is áll már fel neki évek óta, de nem is érdekli csak az, hogy nagyobb legyen meg erősebb ****)

Ha választanom kéne a között hogy nagy és erős legyek,vagy kisebb,de működjön rendesen a cerka;hát az utóbbit választanám!  :-)(-:
 :-)-
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Április 30. - 12:40:38
Válasz #47
Nem elérhető

God Vazzeg


na azt nem kérdeztem ,hogy impotensek e,majd legközelebb, csak nehogy kapjak pofont vmelyiktől...
Nekem volt aki kerek-perec megmondta, hogy nem is áll már fel neki évek óta, de nem is érdekli csak az, hogy nagyobb legyen meg erősebb ****)

Ha választanom kéne a között hogy nagy és erős legyek,vagy kisebb,de működjön rendesen a cerka;hát az utóbbit választanám!  :-)(-:
 :-)-

Én is  8-)

2010. Április 30. - 13:02:45
Válasz #48
Nem elérhető

Milo


De ha például tegyük fel 15hétig nyom napi 1depot és ez idő alatt hcg-t egyáltalán nem, és a szünet alatt tolja a heti egy omnát+500E hcg-t annak lenne értelme? a 15hét alatt elvileg teljesen leállna a saját termelés, a szünet alatt ennyike hcg képes valamelyest beindítani a heréket? úgy hogy még a heti 1omna is ott van?
Riceman

2010. Április 30. - 13:07:19
Válasz #49
Nem elérhető

God Vazzeg


De ha például tegyük fel 15hétig nyom napi 1depot és ez idő alatt hcg-t egyáltalán nem, és a szünet alatt tolja a heti egy omnát+500E hcg-t annak lenne értelme? a 15hét alatt elvileg teljesen leállna a saját termelés, a szünet alatt ennyike hcg képes valamelyest beindítani a heréket? úgy hogy még a heti 1omna is ott van?

Nem, ebben a felállásban nem lenne jó.. De ha a depo kezdete utáni 2. héten elkezdene 500NE hcg nyomni heti 1x, akkor akár jó is lehetne.. De szerintem a visszacsatolás miatt akkor is kellene pihenő idő a szervezetnek  ::) Ezek nagyon hipotetikus dolgok, szerintem nem sok olyan ember van aki erre pontos választ tudna adni.. A bevált dolgokat célszerű erőltetni, mint amilyen a rövid (8-10 hetes) kúra, és utána a helyreállítás + pihenő idő. Vagy a közbeni hcg, és a végén kisebb a kár.. De a nagyon hosszú kúrákhoz és a közbeni dolgokhoz nem értek, csak találgatni tudok, ha nekem kellene bevállalnom, a heti 500ne hcg mellette lenne, illetve a herék méretétől függően lehetne akár emelni is a dózison.

2010. Április 30. - 13:34:28
Válasz #50
Nem elérhető

Milo


Jó, nyilván nem vártam pontos egyértelmű választ ,csak véleményre voltam kíváncsi. Régen Arnoldról is olvastam olyanokat,hogy nem tart szünetet, nála is a szünet mérsékelt adagokat jelent, de mondjuk Arnold egy más dimenzió. 
Riceman

2010. Április 30. - 16:28:25
Válasz #51
Nem elérhető

George


De ha például tegyük fel 15hétig nyom napi 1depot és ez idő alatt hcg-t egyáltalán nem, és a szünet alatt tolja a heti egy omnát+500E hcg-t annak lenne értelme? a 15hét alatt elvileg teljesen leállna a saját termelés, a szünet alatt ennyike hcg képes valamelyest beindítani a heréket? úgy hogy még a heti 1omna is ott van?
Ez 105 ampulla, 26.250 mg tesztoszteron összesen ;D Ez az animal életérzés ;D

2010. Április 30. - 16:59:39
Válasz #52
Nem elérhető

miki_nrg


Na nekem ebből van elegem. Lenne inkább 3szoros áron, de lenne 100% jó. Most bevásárol az ember nyomja mint állat, tápkieg, mellé ez meg az kemény edzés zaba... és a motyó meg szemét.... Nehogy azt gondoljátok már hogy hatalmas okosság ez az ampulla gyártás. Nem kell hozzá nagy beruházás, és csak egy jó ismerős és utána dől a lé. ÁÁÁÁÁÁ. Vicces kategóriába sorolom ezt az egészet, és vele magamat is. De gondoljátok át ti is. És miért? Most őszintén, ha nem versenyzik valaki miért? 40es karból legyen 42. hmmmmm. Nem kritizálom!  És sem vagyok más. Beadnám a kutyaszart is. De amúgy annyira vicces hogy megy az agyalás hogy jó-e vagy sem.  Hallottatok már olyan embert akinek tesztoszteront írt fel az orvos..... Akkor meg honnan ez a millió igazi cucc.

Én hallottam  :D
Nekem írt már fel, de azt nem szúrni hanem kenni kellett    ;D

2010. Április 30. - 21:51:48
Válasz #53
Nem elérhető

Milo


Ez az adag nem vicc ,tényleg van hogy ennyit tolnak
Riceman

2010. Április 30. - 21:53:21
Válasz #54
Nem elérhető

God Vazzeg


Ez az adag nem vicc ,tényleg van hogy ennyit tolnak

Felénk is van ilyen..  ***)))

2010. Május 01. - 04:47:45
Válasz #55
Nem elérhető

kemi


Ez az adag nem vicc ,tényleg van hogy ennyit tolnak

Felénk is van ilyen..  ***)))

ja, azok a 160kgs bojlerek akkora hassal, h meglátod a hasát, mielőtt befordulna a sarkon

2010. Május 01. - 08:09:31
Válasz #56
Nem elérhető

God Vazzeg


Ez az adag nem vicc ,tényleg van hogy ennyit tolnak

Felénk is van ilyen..  ***)))

ja, azok a 160kgs bojlerek akkora hassal, h meglátod a hasát, mielőtt befordulna a sarkon

Kinek mi a fontos.. Ha az éjszakában dolgozol, muszáj nagynak lenni..  /:-)

2010. Május 01. - 08:11:14
Válasz #57
Nem elérhető

sulcer21


egyszer beszéltem egy palival aki egyébként 88kg és 52 es a karja  :-O azt mondta versenyfelkészülés alatt napi 4-5 depo is bemegy meg 4 szem dianabol!!És neki is a pihenő időszak az mikor napi 1 szuri +2 szem dianabol!elég komoly a csávó szerintem!

2010. Május 01. - 10:44:24
Válasz #58
Nem elérhető

Milo


és ezek sztem már abba se hagyhatják mert ,olyan szinten összeesnének ,hogy úgy néznének ki mint aki sose edzett, akár hogy vezetik le a kúrát.
Riceman

2010. Május 01. - 10:46:06
Válasz #59
Nem elérhető

God Vazzeg


és ezek sztem már abba se hagyhatják mert ,olyan szinten összeesnének ,hogy úgy néznének ki mint aki sose edzett, akár hogy vezetik le a kúrát.

Ezt mire alapozod? Nyilván összébb menne, de azért a "sose edzett" az erős..