2024. Május 14. - 02:32:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Testosteron enanthate  (Megtekintve 130796 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Május 09. - 13:03:34
Válasz #90
Nem elérhető

kemi


Jaaa,végülis aki nem így hetekbe gondolkozik akkor ja! Vágom.
3naponta jó az,szigorú!!!
Annyinál már nemigen kellene nudista strandra járnom...    :D ;D <3!

az biztos :D

szerintem is jobban járnál ha 1enletesen osztanád el. Mondjuk minden 3. napon. Így 6naponta van 500mg. 



egyéb okok miatt jött ki ilyen szarul a beadás időzítése
sajna ez a legjobb amit tehetek
ha rajtam múlna 4 naponta adnám, vagy hétfő-csütörtök elosztásban

2010. Május 09. - 13:05:21
Válasz #91
Nem elérhető

Maszat


vajon milyen okok jöhettek azon kívül,h fosol magadnak beadni és más csak ekkor ér rá?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 09. - 13:07:40
Válasz #92
Nem elérhető

atleeta


vajon milyen okok jöhettek azon kívül,h fosol magadnak beadni és más csak ekkor ér rá?  ;D
szerintem a Hold és a Mars állása sem mind1  :-}  ;D  ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Május 09. - 13:10:04
Válasz #93
Nem elérhető

kemi


vajon milyen okok jöhettek azon kívül,h fosol magadnak beadni és más csak ekkor ér rá?  ;D

az egyiket magamnak adom, mondjuk úgy, h nem vagyok otthon hétfő-péntek intervallumban és ahol akkor tartózkodom nemkellene ilyet vinni :)

2010. Május 09. - 16:24:20
Válasz #94
Nem elérhető

Beda


Én is a napokban vettem neves strongmantől ilyen fekete(barna-lila...) enantatot.Nekem csak annyi a bajom vele hogy kézzel le lehet nyomni róla a feliratot és ezért tartok tőle **:))))* ne tegyem? ????...
Az vagy,ami felszívódik abból,amit megeszel.

2010. Május 09. - 17:42:36
Válasz #95
Nem elérhető

Koxi


van valaki aki épp most kúrában van?

Heti 4-et nyomok(plusz egyéb).
 :-)->
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Május 09. - 18:31:37
Válasz #96
Nem elérhető

mangela87


Heti 4 ???????
Úúúú,az már egyenesen gatyában durranós...  !+"% @:-)

2010. Május 09. - 19:19:52
Válasz #97
Nem elérhető

dino


van valaki aki épp most kúrában van?

Heti 4-et nyomok(plusz egyéb).
 :-)->

nekem heti 2 bőven elég belőle  :) nemvágom kezdő szinten mindek 1000 mg-okat nyomkodni
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Május 09. - 19:24:24
Válasz #98
Nem elérhető

Maszat


van valaki aki épp most kúrában van?

Heti 4-et nyomok(plusz egyéb).
 :-)->

nekem heti 2 bőven elég belőle  :) nemvágom kezdő szinten mindek 1000 mg-okat nyomkodni

van aki még csak álmában sem gondol a versenyzésre de ilyen 10omnákat szúr hetente. Sztem 500-1000 még kezdő szint.
Aki eleve "könnyebben" fejlődik, az 500mg tol is jól fog, aki nehezebben az 500tol sem fog úgy mint más.

Sztem az 1000még nem vészes mennyiség, az,h Te,h fejlődsz 500tól, magánügy. Más máshogy reagál rá, mert más. érted ugye?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 09. - 19:32:38
Válasz #99
Nem elérhető

dino


van valaki aki épp most kúrában van?

Heti 4-et nyomok(plusz egyéb).
 :-)->

nekem heti 2 bőven elég belőle  :) nemvágom kezdő szinten mindek 1000 mg-okat nyomkodni

van aki még csak álmában sem gondol a versenyzésre de ilyen 10omnákat szúr hetente. Sztem 500-1000 még kezdő szint.
Aki eleve "könnyebben" fejlődik, az 500mg tol is jól fog, aki nehezebben az 500tol sem fog úgy mint más.

Sztem az 1000még nem vészes mennyiség, az,h Te,h fejlődsz 500tól, magánügy. Más máshogy reagál rá, mert más. érted ugye?  ;D

nyílván, csak ha vki 70 80 kilósan nem fejlődik 500 mg enanthatetol, akkor talán nem az a számára megfelelő szteroid, vagy szart kap, vagy úgy tele van, hogy ha 10 másik cuccal kombinálja se ér el semmit.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Május 09. - 19:38:39
Válasz #100
Nem elérhető

George



nyílván, csak ha vki 70 80 kilósan nem fejlődik 500 mg enanthatetol, akkor talán nem az a számára megfelelő szteroid, vagy szart kap, vagy úgy tele van, hogy ha 10 másik cuccal kombinálja se ér el semmit.
Azért ez nagy igazság 8-}

2010. Május 09. - 20:00:56
Válasz #101
Nem elérhető

dino


még annyit, h aki 10 omnát nyom az aberrált, és az, hogy vki képes ennyit használni, az egyáltalán nem jelenti azt h az 1000 mg nem nagy dózis.. gondolkodjal mar, h mennyi az annyi! a könnyen fejlődésnek ehhez semmi köze, én sem fejlődök könnyen, csak tisztában vagyok azzal, h mi az ami még belefér az épeszűség kereteibe
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Május 09. - 20:06:18
Válasz #102
Nem elérhető

dino



nyílván, csak ha vki 70 80 kilósan nem fejlődik 500 mg enanthatetol, akkor talán nem az a számára megfelelő szteroid, vagy szart kap, vagy úgy tele van, hogy ha 10 másik cuccal kombinálja se ér el semmit.
Azért ez nagy igazság 8-}
;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Május 09. - 20:07:48
Válasz #103
Nem elérhető

Maszat


és Neked heti 500tól hullott ki a hajad?  ::) ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 09. - 20:10:59
Válasz #104
Nem elérhető

dino


és Neked heti 500tól hullott ki a hajad?  ::) ;D
örökletes. te a speedtöl vagy ilyen fogyatékos? ::) ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!