2024. Május 13. - 23:29:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Testosteron enanthate  (Megtekintve 130792 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Május 11. - 15:03:22
Válasz #135
Nem elérhető

Gabe


Norbert, te kokszolsz?  :o
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Május 11. - 15:04:07
Válasz #136
Nem elérhető

hopika


Ne koxoljatok,mert elvisz a rendőrség!
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Május 11. - 15:05:39
Válasz #137
Nem elérhető

George


Norbert, te kokszolsz?  :o
Itt mindenki natur, nem tudtad?! ;D

2010. Május 11. - 15:07:40
Válasz #138
Nem elérhető

Gabe


Norbert, te kokszolsz?  :o
Itt mindenki natur, nem tudtad?! ;D
Ja, ez ilyen vitamininjekció?  !+"%

Csak meglepődtem az ifjú titánon, meg eddig nem nagyon írt ilyesmiről, bár lehet az első kúrája.
Igaz elég erős volt eddig is, na de más is van, aki nagyon erős és nem kokszol!  ::)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Május 11. - 15:14:31
Válasz #139
Nem elérhető

George


Norbert, te kokszolsz?  :o
Itt mindenki natur, nem tudtad?! ;D
Ja, ez ilyen vitamininjekció?  !+"%

Csak meglepődtem az ifjú titánon, meg eddig nem nagyon írt ilyesmiről, bár lehet az első kúrája.
Igaz elég erős volt eddig is, na de más is van, aki nagyon erős és nem kokszol!  ::)
Ja vannak ilyen csodák, csak én nem láttam még ;D
Hogy ON legyek egy kicsit: én nem használnék olyat, amiről nem sok infot lehet begyűjteni...vannak olyan dolgok, amik szinte mindenkinél beváltak, pl a pakisztáni susta...akkor minek kísérletezni magadon? ::)

2010. Május 11. - 15:22:42
Válasz #140
Nem elérhető

God Vazzeg


Norbert, te kokszolsz?  :o
Itt mindenki natur, nem tudtad?! ;D
Ja, ez ilyen vitamininjekció?  !+"%

Csak meglepődtem az ifjú titánon, meg eddig nem nagyon írt ilyesmiről, bár lehet az első kúrája.
Igaz elég erős volt eddig is, na de más is van, aki nagyon erős és nem kokszol!  ::)
Ja vannak ilyen csodák, csak én nem láttam még ;D
Hogy ON legyek egy kicsit: én nem használnék olyat, amiről nem sok infot lehet begyűjteni...vannak olyan dolgok, amik szinte mindenkinél beváltak, pl a pakisztáni susta...akkor minek kísérletezni magadon? ::)

Egyetértek  ;-oo-;

2010. Május 11. - 15:34:27
Válasz #141
Nem elérhető

Andy9


tudtommal csak az állatgyógyászati cuccokat pl.boldi nyomják ilyen nagy 10ml es kiszerelébe

Nagyon sok UGL gyártó csinál 10ml-es gazdaságos kiszereléseket;D Nyílván, ha eredeti dolgokat nézünk...valóban nincsenek 10ml-esek.

Pl. a Tesco:) :-!!!

2010. Május 11. - 16:00:24
Válasz #142
Nem elérhető

Norbert002


Sokáig vaciláltam gyerekek a cucc témán, de úgy döntöttem belevágok. Először is mert állítólag izületeknek is jó kenést ad ami az erős ember sportba 400as lengősúlyoknál meg hasonlók nem ártanak....Másik dolog pedig természetesen a teljesítmény. Mezőnybe ugy hát mint verseny sportba mindenki és naturan nem lehet már tartani a lépést sajnos...

De úgy érzem nem csináltam hülyeséget:240kgs guggi, 270es huzás 110-20körüli fejfölé lökés, 380as lengővel 12 méter, kezenként 120as kofferrrel 40 méter stb.... idáig jutottam naturban. Biztos ment volna még tovább is lassacskán, de legalább nem úgy cuccoltam be h sehol semmi teljesítmény és a cucctól várom a megáváltó csodát.

Ja és igen első kúrám...

2010. Május 11. - 16:36:27
Válasz #143
Nem elérhető

Milo


Ki kellett volna előtte kérned Gabe véleményét. Most már késő,lebuktál
Riceman

2010. Május 11. - 17:48:22
Válasz #144
Nem elérhető

Koxi


És decából milyet használsz? Ahány embert kérdeztem mindenki panaszkodott hogy nincs eredeti.

Kék dobozos,Nandrolone Decanoate(norma hellas).Nem tudom hogy eredeti-e,de csak jó lesz valamire.  :)
Bocs a szar minőségért!
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Május 11. - 17:50:16
Válasz #145
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
És decából milyet használsz? Ahány embert kérdeztem mindenki panaszkodott hogy nincs eredeti.

Kék dobozos,Nandrolone Decanoate(norma hellas).Nem tudom hogy eredeti-e,de csak jó lesz valamire.  :)
Bocs a szar minőségért!

ezt a képet most komolyan csatoltad? Mert viccnek durva lenne.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Május 11. - 18:00:33
Válasz #146
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
És decából milyet használsz? Ahány embert kérdeztem mindenki panaszkodott hogy nincs eredeti.

Kék dobozos,Nandrolone Decanoate(norma hellas).Nem tudom hogy eredeti-e,de csak jó lesz valamire.  :)
Bocs a szar minőségért!

ezt a képet most komolyan csatoltad? Mert viccnek durva lenne.  :D

 ;D

2010. Május 11. - 18:08:03
Válasz #147
Nem elérhető

Koxi


Szar telefonnal fényképeztem az előzőt,ezt már géppel:
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Május 11. - 18:55:07
Válasz #148
Nem elérhető

Gabe


Ki kellett volna előtte kérned Gabe véleményét. Most már késő,lebuktál
Mi bajod van Májló?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Május 11. - 20:58:09
Válasz #149
Nem elérhető

Milo


Viccnek szántam. boccs ha vmi sértő volt benne gábor
Riceman