2024. Május 13. - 23:00:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Testosteron enanthate  (Megtekintve 130790 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Május 11. - 21:02:37
Válasz #150
Nem elérhető

Milo


ilyen simakupakos decát nálunk is használnak a terembe. a csávó alig bírta leszedni a tetejét....eddig nem érez semmit tőle. Ezzel persze nem azt mondom hogy hamis
Riceman

2010. Május 11. - 22:55:23
Válasz #151
Nem elérhető

Gabe


Jahm, vágom én a poént, csak a koxhoz nem értek, meg nem láttam smiley-t.
Bár amit itt olvasgatok, az alapján sokszor már én tudom, némelyik ember mekkora faszságot ír be.
Ha csak olyan szinten elolvasnák, mint én, már sokat javítana a helyzetükön.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Május 11. - 23:15:00
Válasz #152
Nem elérhető

Maszat


Jahm, vágom én a poént, csak a koxhoz nem értek, meg nem láttam smiley-t.
Bár amit itt olvasgatok, az alapján sokszor már én tudom, némelyik ember mekkora faszságot ír be.
Ha csak olyan szinten elolvasnák, mint én, már sokat javítana a helyzetükön.

nemonmá,h Te nem koxóósz!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 11. - 23:23:51
Válasz #153
Nem elérhető

Gabe


Jahm, vágom én a poént, csak a koxhoz nem értek, meg nem láttam smiley-t.
Bár amit itt olvasgatok, az alapján sokszor már én tudom, némelyik ember mekkora faszságot ír be.
Ha csak olyan szinten elolvasnák, mint én, már sokat javítana a helyzetükön.

nemonmá,h Te nem koxóósz!  ;D
Ha egyszer ráfanyalodok, úgyis innen fogok tanácsot kérni 1-2 embertől, miután végigolvastam mindent.
Ha meg addig azt mondja rám valaki, hogy koxolok, az nekem csak elismerés.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Május 11. - 23:26:18
Válasz #154
Nem elérhető

Maszat


Jahm, vágom én a poént, csak a koxhoz nem értek, meg nem láttam smiley-t.
Bár amit itt olvasgatok, az alapján sokszor már én tudom, némelyik ember mekkora faszságot ír be.
Ha csak olyan szinten elolvasnák, mint én, már sokat javítana a helyzetükön.

nemonmá,h Te nem koxóósz!  ;D
Ha egyszer ráfanyalodok, úgyis innen fogok tanácsot kérni 1-2 embertől, miután végigolvastam mindent.
Ha meg addig azt mondja rám valaki, hogy koxolok, az nekem csak elismerés.

Én tudom,h Te nem nyomod, csak hülyültem. Biztos mondták már neked ilyen stílusban a terembe, csak azért írtam  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 12. - 00:27:04
Válasz #155
Nem elérhető

Fekete Ádám


Az a görög deca se sok nandrolone-t látott.

2010. Május 12. - 00:35:35
Válasz #156
Nem elérhető

Maszat


Az a görög deca se sok nandrolone-t látott.

azt te nem tudhatod. Attol,h ugl, még tartalmazhat hatóanyagot.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 12. - 00:49:59
Válasz #157
Nem elérhető

Fekete Ádám


Tapasztalatból írom. Lehet van benne egy kevés hatóanyag ,de fel van ütve tuti valami tesztóval.

2010. Május 12. - 10:30:10
Válasz #158
Nem elérhető

Riper


Szombat estére sikerült megfáznom, hétfőre meg belázasodnom. Két nap folyamatos 38+, végül kifostam magam, és elmúlt a hasfájás.
Úgy néz ki a láz is elcsitult, erre egy másik tünet bukkant fel: mellkasfájdalom. Úgy érzem, mintha a tüdőm tépnék, nem tudok tőle aludni, élni se bírok tőle.
Doki megvizsgált, voltam röntgenen, nincs semmi elváltozás, EKG van még hátra.
Szerinte ez a láztól való görcsös légzés okozta, amitől most izomlázam van a légzőizmokban. Mert ez a fájdalom légzésre erősödik, és fekvő pozícióban a legrosszabb.
Hétfőn ment még ena, de tegnaptól már kihagytam a szemes takarmányt, holnap menne a szuri, gondolom inkább várjam meg a következő hetet, ha már edzeni úgy sem tudok.

Ezek a lázas dolgok gyakori jelenségek kúra alatt? Nem egytől hallottam már.
Nálam nem a szuri gyulladt be, megmutattam azt is a dokinak, és beszéltem vele erről.
Leave no doubt

2010. Május 12. - 10:34:53
Válasz #159
Nem elérhető

George



Ezek a lázas dolgok gyakori jelenségek kúra alatt? Nem egytől hallottam már.

Nem az. Gyanakodnék, hogy nem steril a cucc  ::)

2010. Május 12. - 11:26:51
Válasz #160
Nem elérhető

Andy9


Szombat estére sikerült megfáznom, hétfőre meg belázasodnom. Két nap folyamatos 38+, végül kifostam magam, és elmúlt a hasfájás.
Úgy néz ki a láz is elcsitult, erre egy másik tünet bukkant fel: mellkasfájdalom. Úgy érzem, mintha a tüdőm tépnék, nem tudok tőle aludni, élni se bírok tőle.
Doki megvizsgált, voltam röntgenen, nincs semmi elváltozás, EKG van még hátra.
Szerinte ez a láztól való görcsös légzés okozta, amitől most izomlázam van a légzőizmokban.

Hétfőn ment még ena, de tegnaptól már kihagytam a szemes takarmányt, holnap menne a szuri, gondolom inkább várjam meg a következő hetet, ha már edzeni úgy sem tudok.

Ezek a lázas dolgok gyakori jelenségek kúra alatt? Nem egytől hallottam már.
Nálam nem a szuri gyulladt be, megmutattam azt is a dokinak, és beszéltem vele erről.

Ilyen nekem is volt egyszer,nekem a bordaközi izmok gyulladtak be. Lehet,a nagyon eredeti cucctól amit használtál,nálad is ez történt. K..va annyát amelyik ilyesmit hamisítgat,beadnám neki az egészet egyben...

2010. Május 12. - 11:31:39
Válasz #161
Nem elérhető

endre66


Dzsízüsz Krájszt!  :o :o :o :o :o :o :o

Figyelitek milyen lejárató-propaganda megy itt a koxos topikokban...mellkasfájdalom, itt szúr, ott szúr, szédülés, izzadás, fosás, hányás, itt gyullad, ott gyullad...

Ha kárörvendő lennék, most röhögnék vadul, de nem vagyok az. Mert ennek a fele sem tréfa.

Csak néha elcsodálkozom, hogy nagyon-nagyon messze tudnak jutni egyesek attól az alaptól, amiért anno elkezdtek edzeni. Mert az egészség nem minden, de egészség nélkül minden semmi.  o:) o:) o:) o:) o:) o:) o:)


2010. Május 12. - 11:35:39
Válasz #162
Nem elérhető

George


Ugyanmár! Nem a csajok miatt kezdett edzeni mindenki? ;D

2010. Május 12. - 11:35:48
Válasz #163
Nem elérhető

hopika


Dzsízüsz Krájszt!  :o :o :o :o :o :o :o

Figyelitek milyen lejárató-propaganda megy itt a koxos topikokban...mellkasfájdalom, itt szúr, ott szúr, szédülés, izzadás, fosás, hányás, itt gyullad, ott gyullad...

Ha kárörvendő lennék, most röhögnék vadul, de nem vagyok az. Mert ennek a fele sem tréfa.

Csak néha elcsodálkozom, hogy nagyon-nagyon messze tudnak jutni egyesek attól az alaptól, amiért anno elkezdtek edzeni. Mert az egészség nem minden, de egészség nélkül minden semmi.  o:) o:) o:) o:) o:) o:) o:)



 ****:))))))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Május 12. - 11:39:09
Válasz #164
Nem elérhető

Suncity



Ezek a lázas dolgok gyakori jelenségek kúra alatt? Nem egytől hallottam már.

Nem az. Gyanakodnék, hogy nem steril a cucc  ::)
:-}
épp tegnap volt 1 szigorlatom Mikrobigyó-Higiénia tárgyból:

 higiéniás okokra is vissza vezethető a lázzal járó megbetegedések, amelyet Endotoxinok okozak, gramm negatív bacik, lipidtermészetű vegyületek, amellyek hőrezisztensek, nem viselkednek antigénként a szervezetben és legtöbbször lázzal járó megbetegedéseket okoznak