2024. Május 14. - 06:57:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Testosteron enanthate  (Megtekintve 130801 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Május 12. - 11:41:50
Válasz #165
Nem elérhető

endre66


Ugyanmár! Nem a csajok miatt kezdett edzeni mindenki? ;D
Ezt mondom, hogy lázasan, gyulladtan, a hányásod-fosásod visszafogva stb. hogy fekszenek ezek a csajuk alá?  ::)

2010. Május 12. - 14:23:27
Válasz #166
Nem elérhető

God Vazzeg


Ugyanmár! Nem a csajok miatt kezdett edzeni mindenki? ;D
Ezt mondom, hogy lázasan, gyulladtan, a hányásod-fosásod visszafogva stb. hogy fekszenek ezek a csajuk alá?  ::)

Az semmi, de egy jól sikerült karedzés után csak és kizárólag alá tudsz feküdni, támaszkodás kizárva.. És még roidok se kellenek  ;D ;D Több év alatt soha hasonlót nem tapasztaltam mint a leírtak.. Érdekes..  :-} Még gyulladást se! Gondoljatok már bele, hogy ezek roboráló szerek, milyen lenne ha szegény betegnek beadják, az meg lázas lesz, és az amúgy is gyenge immunrendszerének még ezzel is küzdenie kellene. Szerintem aki egy kicsit is elgondolkodik beláthatja hogy NEM EREDETI az ilyen cucc. Azt is mondják, hogy egyenesen gyulladnia kell, akkor jó.. bullshit.

Leültem  8)

2010. Május 12. - 14:27:17
Válasz #167
Nem elérhető

Riper


Lehet persze hülyeség az egész összekapcsolás, a teremvezető 45 éves roidozás tapasztalatai szerint nem ettől van, és ő nem hagyna emiatt ki, mert 1-2 nap múlva semmi bajom és gyorsítja is a gyógyulást. Mezei kalici vírust kaptam be, bárkivel megeshet.
Ha azt mondom, hogy a bal mutató ujjam körme le van szakadva, arra is mondhatnám, hogy az enantát okozta, pedig valószínűbb, hogy inkább az, hogy nem kicsit rábasztam 2 hete, amikor ömlött is a vér belőle.

Itt sajnos ez nem ilyen egyértelmű, ezért kérdezek másokat, mik a tapasztalatok, ha ez feltűnően gyakori eset, hogy pont kúra alatt lázasodik az ember, egyből két kérdést is felvet:
- ennyire nem steril a cucc?
- ha ez törvényszerű van e így értelme az egésznek?

Bordaközi izmok gyulladása hogy történt, mi okozta? Simán egy nem steril anyag pont ezeket az izmokat célozza vagy hogy?  ????...

(akinek nincs értelmes mondanivalója a témával kapcs. miért ír ide?  ????...)
Leave no doubt

2010. Május 12. - 15:20:54
Válasz #168
Nem elérhető

Andy9


Lehet persze hülyeség az egész összekapcsolás, a teremvezető 45 éves roidozás tapasztalatai szerint nem ettől van, és ő nem hagyna emiatt ki, mert 1-2 nap múlva semmi bajom és gyorsítja is a gyógyulást. Mezei kalici vírust kaptam be, bárkivel megeshet.
Ha azt mondom, hogy a bal mutató ujjam körme le van szakadva, arra is mondhatnám, hogy az enantát okozta, pedig valószínűbb, hogy inkább az, hogy nem kicsit rábasztam 2 hete, amikor ömlött is a vér belőle.

Itt sajnos ez nem ilyen egyértelmű, ezért kérdezek másokat, mik a tapasztalatok, ha ez feltűnően gyakori eset, hogy pont kúra alatt lázasodik az ember, egyből két kérdést is felvet:
- ennyire nem steril a cucc?
- ha ez törvényszerű van e így értelme az egésznek?

Bordaközi izmok gyulladása hogy történt, mi okozta? Simán egy nem steril anyag pont ezeket az izmokat célozza vagy hogy?  ????...

Nekem egy rohadék megfázás ment rá. Nem szteroidtól volt:)

(akinek nincs értelmes mondanivalója a témával kapcs. miért ír ide?  ????...)

2010. Május 12. - 15:57:06
Válasz #169
Nem elérhető

Maszat


Ugyanmár! Nem a csajok miatt kezdett edzeni mindenki? ;D
Ezt mondom, hogy lázasan, gyulladtan, a hányásod-fosásod visszafogva stb. hogy fekszenek ezek a csajuk alá?  ::)

Az semmi, de egy jól sikerült karedzés után csak és kizárólag alá tudsz feküdni, támaszkodás kizárva.. És még roidok se kellenek  ;D ;D Több év alatt soha hasonlót nem tapasztaltam mint a leírtak.. Érdekes..  :-} Még gyulladást se! Gondoljatok már bele, hogy ezek roboráló szerek, milyen lenne ha szegény betegnek beadják, az meg lázas lesz, és az amúgy is gyenge immunrendszerének még ezzel is küzdenie kellene. Szerintem aki egy kicsit is elgondolkodik beláthatja hogy NEM EREDETI az ilyen cucc. Azt is mondják, hogy egyenesen gyulladnia kell, akkor jó.. bullshit.

Leültem  8)

ezek szerint Te mindig eredetit vettél?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 12. - 15:58:39
Válasz #170
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ugyanmár! Nem a csajok miatt kezdett edzeni mindenki? ;D
Ezt mondom, hogy lázasan, gyulladtan, a hányásod-fosásod visszafogva stb. hogy fekszenek ezek a csajuk alá?  ::)

Az semmi, de egy jól sikerült karedzés után csak és kizárólag alá tudsz feküdni, támaszkodás kizárva.. És még roidok se kellenek  ;D ;D Több év alatt soha hasonlót nem tapasztaltam mint a leírtak.. Érdekes..  :-} Még gyulladást se! Gondoljatok már bele, hogy ezek roboráló szerek, milyen lenne ha szegény betegnek beadják, az meg lázas lesz, és az amúgy is gyenge immunrendszerének még ezzel is küzdenie kellene. Szerintem aki egy kicsit is elgondolkodik beláthatja hogy NEM EREDETI az ilyen cucc. Azt is mondják, hogy egyenesen gyulladnia kell, akkor jó.. bullshit.

Leültem  8)

ezek szerint Te mindig eredetit vettél?

 ;D

2010. Május 12. - 16:01:56
Válasz #171
Nem elérhető

Maszat


amugy meg nem 1 oltás jár lázzal és pl az eredeti wini is. sőt olyan gyulladással is járhat eredeti gyógyszer,h a  kezed nem bírod felemelni. van pár emlékem régen sulibol pl.

de aki volt katona, az is mesélt nekem már olyan injekciókrol,h 1mást öltöztették annyira fájt másnap, pedig az tuti eredeti szérum volt.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 12. - 16:26:58
Válasz #172
Nem elérhető

George



de aki volt katona, az is mesélt nekem már olyan injekciókrol,h 1mást öltöztették annyira fájt másnap, pedig az tuti eredeti szérum volt.
Ezt a hülyeséget  ;D Ahogy leültél az orvosiban, már két oldalról baszták beléd a 4 injekciót egyszerre, mégsem gyulladt be vagy lázasodott tőle senki! Többszáz emberről beszélek, nem egy-kettőről.
Egyéni tolerancia kérdése is a dolog, de alapvetően NEM normális, ha minden injekció csomósodik, gyullad, fáj, vagy belázasodsz utána. 3 dolgon kell elgondolkodni: 1. nem steril a készítmény, 2. nem steril a beadás, 3. nem tolerálja a szervezeted, így erőltetni sem kellene.
Aki szteroidot vesz, és nem patikában teszi, az számoljon azzal, hogy nem eredeti cuccot kap. Amíg nem vizsgáltatja be, addig nem tudhatod, hogy eredeti-e vagy sem! Tök mindegy mennyire jó haver a díler, valószínűleg nem ő hozta a laborból a cuccot, hanem több kézen megy át mire hozzájut ::)

2010. Május 12. - 16:28:45
Válasz #173
Nem elérhető

Maszat


Én több embertől hallottam,h a katonaságnál oylan injekciót kaptak az elején,h 1másról szedték le a pulcsit. Nem 1 embertől. Biztos hazudtak, mert ez volt a legjobb szórakozásuk. Vagy csak olyan kedvük volt,h gondolták hazudnak 1et.  :-X
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 12. - 16:32:15
Válasz #174
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2010. Május 12. - 16:32:54
Válasz #175
Nem elérhető

George


Én több embertől hallottam,h a katonaságnál oylan injekciót kaptak az elején,h 1másról szedték le a pulcsit. Nem 1 embertől. Biztos hazudtak, mert ez volt a legjobb szórakozásuk. Vagy csak olyan kedvük volt,h gondolták hazudnak 1et.  :-X
Kb 600-an vonultunk be a fősulira, ahol 1800 ember volt. Egy embert nem láttam, aki nem bírta mozdítani a karját másnap vagy később, és senki nem is ment gyengélkedőre emiatt.
Volt sorkatonák szeretnek nagyot mondani, hogy ilyen meg olyan volt....nagy 0 volt ennyi. Gondolom el kellett még játszani a nagy beteget is, mert másnap már kiképzés lett volna...gyíkok :-p

2010. Május 12. - 17:33:41
Válasz #176
Nem elérhető

Milo


Lehet hogy Maszat katona ismerőseinek vmi nagyon tiszta eredeti egyiptomi szusztát adtak
Riceman

2010. Május 12. - 17:51:48
Válasz #177
Nem elérhető

Andy9


Ezzel együtt pl. a Tetanusz tud érdekes tüneteket okozni:)

2010. Május 12. - 17:52:59
Válasz #178
Nem elérhető

kemi


Szar telefonnal fényképeztem az előzőt,ezt már géppel:

mennyi folyadék van a fecsiben a felszívás után?
ha 1,4-1,7ml akkor tuti kamu a cucc, én ily olyat toltam, még a betegtájékoztató is benne volt, de 9 200mgos ampesz után még csak a libidóm sem csökkent, igen magába toltam!

2010. Május 12. - 17:56:17
Válasz #179
Nem elérhető

dino


Ezzel együtt pl. a Tetanusz tud érdekes tüneteket okozni:)
és annak mif*sz köze van az enanthate-hoz?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!