2024. Május 14. - 17:36:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Testosteron enanthate  (Megtekintve 130816 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Június 01. - 12:01:01
Válasz #300
Nem elérhető

Milo


heti egytől ne várj sokat, az igencsak gyerek dózis
Riceman

2010. Június 01. - 12:18:23
Válasz #301
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Nekem kék van Galenikás depot ez a harmadik hetem vagyis nem az enyém anyukám kutyája használta és elvettem töle nehogy kárt tegyen magában. Anyum sose bocsájtaná meg, ha valami baja lenne foxinak. ***)))) ;D

Na de a kérdés itten leledzik. Én nem nagyon érzek semmit, vagy ha igen akkor csak lépésenként. bár a környezetemben mindeki kisebb összegeket szeretne felajánlani nekem csak hogy ne verjem meg öket.   ****) Lényeg az hogy heti egy ampulla megy ez a harmadik hetem gyakrabban kell borotválkoznom meg most már non-stop kívánom a nőket.@-o [:-o] Azt tudom elképzelni hogy kevesebb a benne található hatóanyag mint 250mg. Valakinek hasonló tapasztalat, vagy volt-e olyan kutyája/macskája/tengeri malaca aki szerette volna kiprobálni? Vagy még ezt korai elkiabálni?  ?:-/

Na de tényleg mit tudtok erről?

A kutyádnak semmi baja nem lesz! nyugi!!!

2010. Június 01. - 14:16:51
Válasz #302
Nem elérhető

dino


Nekem kék van Galenikás depot ez a harmadik hetem vagyis nem az enyém anyukám kutyája használta és elvettem töle nehogy kárt tegyen magában. Anyum sose bocsájtaná meg, ha valami baja lenne foxinak. ***)))) ;D

Na de a kérdés itten leledzik. Én nem nagyon érzek semmit, vagy ha igen akkor csak lépésenként. bár a környezetemben mindeki kisebb összegeket szeretne felajánlani nekem csak hogy ne verjem meg öket.   ****) Lényeg az hogy heti egy ampulla megy ez a harmadik hetem gyakrabban kell borotválkoznom meg most már non-stop kívánom a nőket.@-o [:-o] Azt tudom elképzelni hogy kevesebb a benne található hatóanyag mint 250mg. Valakinek hasonló tapasztalat, vagy volt-e olyan kutyája/macskája/tengeri malaca aki szerette volna kiprobálni? Vagy még ezt korai elkiabálni?  ?:-/

Na de tényleg mit tudtok erről?
4naponta 1 ampulla..
A kutyádnak semmi baja nem lesz! nyugi!!!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Június 01. - 15:35:46
Válasz #303
Nem elérhető

player


Az ICN-be kevesebb a hatóanyag? neeem volt olyan széria amiben 1.3ml volt ami barátok közt is :250/10=25mg/0.1ml
1.3ml=~325mg azért nem olyan rossz az teljesen steril testoból

2010. Június 02. - 13:11:35
Válasz #304
Nem elérhető

bee



A kutyádnak semmi baja nem lesz! nyugi!!!

Köszönöm a nyugtató választ akkor vissza adhatom neki?    ***))))
Amugy most már ugy néz ki, hogy egész jól müködik csak lassan tényleg gyerek dózis. De én nem sietek sehova. Ráérek.  :-)(-:
-=Agresszív Füles Mackó=-

2010. Június 02. - 13:20:59
Válasz #305
Nem elérhető

dino



A kutyádnak semmi baja nem lesz! nyugi!!!

Köszönöm a nyugtató választ akkor vissza adhatom neki?    ***))))
Amugy most már ugy néz ki, hogy egész jól müködik csak lassan tényleg gyerek dózis. De én nem sietek sehova. Ráérek.  :-)(-:
az lehet, de ezzel a heti 1 ampullával többet ártasz mit amennyit segít.. vagy nyomd normálisan 4-5 naponta, mert utána elkezd csökkenni a testo szint, v ne nyomd
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Június 02. - 13:28:11
Válasz #306
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

A kutyádnak semmi baja nem lesz! nyugi!!!

Köszönöm a nyugtató választ akkor vissza adhatom neki?    ***))))
Amugy most már ugy néz ki, hogy egész jól müködik csak lassan tényleg gyerek dózis. De én nem sietek sehova. Ráérek.  :-)(-:
az lehet, de ezzel a heti 1 ampullával többet ártasz mit amennyit segít.. vagy nyomd normálisan 4-5 naponta, mert utána elkezd csökkenni a testo szint, v ne nyomd

Heti 1 ampullával nem igen fogsz izmot építeni, viszont arra tök jó, hogy kinullázd a saját teszto szinted...szóval megérni.  ;D Sajnos ahogy Dino is írta, valamit vagy csinálsz normálisan, vagy sehogy. Mindenki maga dönti el...és mérlegel neki mennyire van szüksége...de ha már ártasz magadnak...akkor talán profitálj is belőle. Ebből nem fogsz. Max. egy kevés vízet megfog, de ennyi. Nem kell horror dózisokat használni, de ez a heti 250mg teszto felesleges mennyiség. És félre ne értsen senki, nem arra próbálok buzdítani, hogy nyomjon sokat...de ha ennyit nyom valaki...inkább ne tegye.

2010. Június 02. - 13:31:54
Válasz #307
Nem elérhető

dino



A kutyádnak semmi baja nem lesz! nyugi!!!

Köszönöm a nyugtató választ akkor vissza adhatom neki?    ***))))
Amugy most már ugy néz ki, hogy egész jól müködik csak lassan tényleg gyerek dózis. De én nem sietek sehova. Ráérek.  :-)(-:
az lehet, de ezzel a heti 1 ampullával többet ártasz mit amennyit segít.. vagy nyomd normálisan 4-5 naponta, mert utána elkezd csökkenni a testo szint, v ne nyomd

Heti 1 ampullával nem igen fogsz izmot építeni, viszont arra tök jó, hogy kinullázd a saját teszto szinted...szóval megérni.  ;D Sajnos ahogy Dino is írta, valamit vagy csinálsz normálisan, vagy sehogy. Mindenki maga dönti el...és mérlegel neki mennyire van szüksége...de ha már ártasz magadnak...akkor talán profitálj is belőle. Ebből nem fogsz. Max. egy kevés vízet megfog, de ennyi. Nem kell horror dózisokat használni, de ez a heti 250mg teszto felesleges mennyiség. És félre ne értsen senki, nem arra próbálok buzdítani, hogy nyomjon sokat...de ha ennyit nyom valaki...inkább ne tegye.

nekiállok inkább főzni mer csak felbaszom magam ezeken a kox topikokon.. Balu nézz be a kezdő kúrába is az a winstrolos gyerek is nagy műsor   ;-oo-;
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Június 02. - 13:55:16
Válasz #308
Nem elérhető

bee


Rendben köszönöm a tanácsokat. Megfogadom. Mindig tanul valamit az ember. Egyébként én is ugy tervezem hogy nővelem az adagot de én nem "kuraszerüen" csinálom hanem folyamatosan kis adagokat és nem állok le 20 hét után. :)

Erről mi a véleményetek? ?:-/
-=Agresszív Füles Mackó=-

2010. Június 02. - 14:00:00
Válasz #309
Nem elérhető

Gabe


Egyre jobbak ezek a koksztopikok! ;D

Szerintem az a célod, hogy teljesen eltűnjenek a golyóid! :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Június 02. - 14:03:30
Válasz #310
Nem elérhető

bee


Egyre jobbak ezek a koksztopikok! ;D

Szerintem az a célod, hogy teljesen eltűnjenek a golyóid! :D

Még az elején vagyok. És tanulom még én is ezeket.
-=Agresszív Füles Mackó=-

2010. Június 02. - 14:06:32
Válasz #311
Nem elérhető

dino


Egyre jobbak ezek a koksztopikok! ;D

Szerintem az a célod, hogy teljesen eltűnjenek a golyóid! :D

Még az elején vagyok. És tanulom még én is ezeket.
elöbb tanulni kellett volna.. 20 hét  ;D ;D de hiába irom le h hogyan kéne, csak azért is nyomatod a hülyeséged..  (:-)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Június 02. - 14:08:31
Válasz #312
Nem elérhető

Gabe


Egyre jobbak ezek a koksztopikok! ;D

Szerintem az a célod, hogy teljesen eltűnjenek a golyóid! :D

Még az elején vagyok. És tanulom még én is ezeket.
Én meg még egyszer sem próbáltam, de ha csak annyira elolvasod a szteroid topikokat, mint én, akkor te is rájössz, mekkora hülyeség, amit csinálni akarsz.
10-12 hét után is oda kell figyelni egy levezetésre, ami a hormonháztartásod helyreállítását célozza, akkor szerinted mi történik

 " folyamatosan kis adagokat és nem állok le 20 hét után"

után?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Június 02. - 14:11:35
Válasz #313
Nem elérhető

bee


Egyre jobbak ezek a koksztopikok! ;D

Szerintem az a célod, hogy teljesen eltűnjenek a golyóid! :D

Még az elején vagyok. És tanulom még én is ezeket.
Én meg még egyszer sem próbáltam, de ha csak annyira elolvasod a szteroid topikokat, mint én, akkor te is rájössz, mekkora hülyeség, amit csinálni akarsz.
10-12 hét után is oda kell figyelni egy levezetésre, ami a hormonháztartásod helyreállítását célozza, akkor szerinted mi történik

 " folyamatosan kis adagokat és nem állok le 20 hét után"

után?

Ha jól látom akkor 20 hét után nem lesz mit vissza állítani. Szóval 10-12 hét az optimális. Értem és köszönöm.
-=Agresszív Füles Mackó=-

2010. Június 02. - 14:13:28
Válasz #314
Nem elérhető

dino


Egyre jobbak ezek a koksztopikok! ;D

Szerintem az a célod, hogy teljesen eltűnjenek a golyóid! :D

Még az elején vagyok. És tanulom még én is ezeket.
Én meg még egyszer sem próbáltam, de ha csak annyira elolvasod a szteroid topikokat, mint én, akkor te is rájössz, mekkora hülyeség, amit csinálni akarsz.
10-12 hét után is oda kell figyelni egy levezetésre, ami a hormonháztartásod helyreállítását célozza, akkor szerinted mi történik

 " folyamatosan kis adagokat és nem állok le 20 hét után"

után?

Ha jól látom akkor 20 hét után nem lesz mit vissza állítani. Szóval 10-12 hét az optimális. Értem és köszönöm.
8 inkább  ez testo..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!