2024. Május 14. - 19:10:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Testosteron enanthate  (Megtekintve 130817 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Június 12. - 11:58:59
Válasz #330
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szerintem a téma túl van bonyolítva. Van kék meg van az a hívjuk barnás/lilának mert a "hivatalos irodalom" is így említi. A kék valóban a régi tipus de a gyógyszertárakban is van még/már mind a két fajtából.

2010. Június 12. - 12:12:42
Válasz #331
Nem elérhető

Milo


Nem! az egyik barna színű ,a másik meg lilás,feketés . A kéket kb fél éve láttam. Telefonnal próbáltam képet csinálni róluk,de sajnos mind homályos.

A lilás feketéről Koxi tett már fel képet: ha jól olvastam azt írta neki nem hatott
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=1041.15
Riceman

2010. Június 12. - 12:24:07
Válasz #332
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nem! az egyik barna színű ,a másik meg lilás,feketés . A kéket kb fél éve láttam. Telefonnal próbáltam képet csinálni róluk,de sajnos mind homályos.

A lilás feketéről Koxi tett már fel képet: ha jól olvastam azt írta neki nem hatott
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=1041.15

Akkor ha Koxi aszongya hogy nemjó akkor nemjó. Értem!  :D

2010. Június 12. - 12:25:16
Válasz #333
Nem elérhető

mangela87


Inkább egy kis fagyasztott gengulát ajánlanék neki...     :-)->   :-)->   :-)->

2010. Június 12. - 12:27:27
Válasz #334
Nem elérhető

George


Zsóóóttti :D Katapultálj ;D

2010. Június 12. - 12:29:16
Válasz #335
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2010. Június 12. - 12:37:15
Válasz #336
Nem elérhető

Kicsibors


Zsóóóttti :D Katapultálj ;D

Még bírom.  ;D

Egész biztosan nem akarod töröltetni magad?...   :laugh:

2010. Június 12. - 12:55:03
Válasz #337
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
És ha a lilás-feketést megdörzsölöd, előjön belőle egy Dzsin! Na most akkor mit tegyek, a barnásba meg nagyító alatt csak egy táblát látok, hogy "out of Order" Na most akkro mi van????
 ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/

2010. Június 12. - 12:58:13
Válasz #338
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
És ha a lilás-feketést megdörzsölöd, előjön belőle egy Dzsin! Na most akkor mit tegyek, a barnásba meg nagyító alatt csak egy táblát látok, hogy "out of Order" Na most akkro mi van????
 ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/

Ennek annyira nemértem a mondanivalóját,de biztos így van. Akkor maradok a sárgánál.

2010. Június 16. - 09:58:06
Válasz #339
Nem elérhető

andris06


Szóval.

3 hete tolok heti 2 ampullát a fent is emlegetett inkább barnás,könnyen lekaparható feliratú  Testosteron Depo-ból.Eddig 7 kila jött rám.Mellette megy napi 7 szem Anabol is, de nem ennek tudható be a testsúly és tömeg gyarapodás.Nemsokára elfogy az Anabol és csak magába fog menni az Ena.Szerintem nagyon jó, csak biztos forrásból kell venni.Az első hét után elkezdtem érezni, hogy tele vagyok energiával.A cerka áll, mint a zászló :D Mint írtam nekem dobozba van betegtájékoztatóval satöbbi.Nem kamu cucc de nem is 400ft volt belőle egy ampulla.Olcsó húsnak híg a leve!

2010. Július 03. - 20:33:51
Válasz #340
Nem elérhető

player


Szóval.

3 hete tolok heti 2 ampullát a fent is emlegetett inkább barnás,könnyen lekaparható feliratú  Testosteron Depo-ból.Eddig 7 kila jött rám.Mellette megy napi 7 szem Anabol is, de nem ennek tudható be a testsúly és tömeg gyarapodás.Nemsokára elfogy az Anabol és csak magába fog menni az Ena.Szerintem nagyon jó, csak biztos forrásból kell venni.Az első hét után elkezdtem érezni, hogy tele vagyok energiával.A cerka áll, mint a zászló :D Mint írtam nekem dobozba van betegtájékoztatóval satöbbi.Nem kamu cucc de nem is 400ft volt belőle egy ampulla.Olcsó húsnak híg a leve!

jófajta depo  ****:))))))

2010. Július 04. - 15:43:36
Válasz #341
Nem elérhető

kemi


Szóval.

3 hete tolok heti 2 ampullát a fent is emlegetett inkább barnás,könnyen lekaparható feliratú  Testosteron Depo-ból.Eddig 7 kila jött rám.Mellette megy napi 7 szem Anabol is, de nem ennek tudható be a testsúly és tömeg gyarapodás.Nemsokára elfogy az Anabol és csak magába fog menni az Ena.Szerintem nagyon jó, csak biztos forrásból kell venni.Az első hét után elkezdtem érezni, hogy tele vagyok energiával.A cerka áll, mint a zászló :D Mint írtam nekem dobozba van betegtájékoztatóval satöbbi.Nem kamu cucc de nem is 400ft volt belőle egy ampulla.Olcsó húsnak híg a leve!

hmm én nem próbáltam lekaparni a feliratot, nekem is volt benne betgtájékoztató stb. de nem éreztem heti 500, majd 750től semmit, az első pár adagot 1szerre adtam be, 500mg/injektálás, akkor picit mintha vizdsedett volna a fejem, állítólag többen észrevették rajtam
szerintem csak az akkor épp lazább kajálás látszott meg a pofámon :D
szóal nekem nem jött be
az anabolod thaiföldi british dispensary volt?

1szó mitn 100 én hanyagolom mostanában a koxot
vettem propit, de majd szerintem csak jövé ilyenkor használom el egy kis trenivel stackelve

2010. Július 04. - 20:39:10
Válasz #342
Nem elérhető

Milo


Kemi!
Egy képet nem tudnál feldobni a deporól?
Riceman

2010. Július 06. - 00:49:01
Válasz #343
Nem elérhető

supchh


Bár az előző kúrám végén járok elkezdtem ezt azt beszerezni a következőhöz (késő ősz). Vettem 10 ena-t, barna feliratos és valóban könnyen lejön a felirat. Holnap lefotózom és felteszem a képeket. 0845-ös batch. 02/10-es gyártás. Kemi/andris esetleg vmelyikőtök ezt használta?

2010. Július 06. - 04:36:49
Válasz #344
Nem elérhető

kemi


Kemi!
Egy képet nem tudnál feldobni a deporól?

odaadtam havernak,h adja el, ha emgvan még neki akkor csinálok róla, bár elég szar lesz a minősége
12megapixeles géppel nemsikerült használhatót csinálni a testolicról :)