2024. Május 14. - 08:37:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Testosteron enanthate  (Megtekintve 130805 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Augusztus 03. - 23:07:39
Válasz #360
Nem elérhető

mangela87


Kéremszépen ez enantát topik!
Tessék itt van nesztek jó kis ena!
Ezt ismeri vki ?
Nekem ilyen köllene...
:-))))

2010. Augusztus 03. - 23:21:43
Válasz #361
Nem elérhető

Joel


Jó nekem az occsó Gelenika! ****:))))))
Train Hard!
Blood And Guts

2010. Augusztus 03. - 23:36:33
Válasz #362
Nem elérhető

mangela87


Nekem meg a drága parenyica...
:-))))

2010. Augusztus 04. - 00:26:44
Válasz #363
Nem elérhető

Tóth Attila


Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Augusztus 04. - 00:44:22
Válasz #364
Nem elérhető

dino


az öreg schering-es enához akinek volt szerencséje anno, az tudja milyen a jó. de évek óta nincs, ahogy tudom
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 04. - 00:48:21
Válasz #365
Nem elérhető

mangela87


De az van !!!
És nem csak annó,hanem jelenleg is !!!
1000%
Csak itthon nincs,de ha mégis nem 5-600 huf...
EZT GARANTÁLOM !!!
:-))))

2010. Augusztus 04. - 00:51:47
Válasz #366
Nem elérhető

dino


De az van !!!
És nem csak annó,hanem jelenleg is !!!
1000%
Csak itthon nincs,de ha mégis nem 5-600 huf...
EZT GARANTÁLOM !!!
:-))))
nem az ára a lényeg. az egy kincs! pedig nem vok nagy tesztós egyenlőre :)))
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 04. - 15:48:57
Válasz #367
Nem elérhető

trobert2


Én meg azt nézném meg hogy neked amit beszúrsz mennyi izmot hoz:D mert ne ess tévhitbe hogy az izom és megmarad:D edzeni meg kajálni kell nem szúrkálni,azt a legkönnyebb!!!!!!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Augusztus 04. - 15:51:19
Válasz #368
Nem elérhető

mangela87


 :'(   :'(    :'(
Ez Manginak vagy Dinonak szól ???
 :D    ;D

2010. Augusztus 04. - 16:00:01
Válasz #369
Nem elérhető

brutusz


mindkettőtöknek! azt sem tudjátok mit jelent enni.  !+"%  @-o

2010. Augusztus 04. - 16:03:47
Válasz #370
Nem elérhető

George


Én meg azt nézném meg hogy neked amit beszúrsz mennyi izmot hoz:D mert ne ess tévhitbe hogy az izom és megmarad:D edzeni meg kajálni kell nem szúrkálni,azt a legkönnyebb!!!!!!
Amíg nem nyomtál semmit addig fogalmad sincs arról amit most itt írsz. De ez már megint egy olyan vitát eredményez, ami százszor le lett játszva, és semmi értelme újra meg újra felhozni. Kinek a pap, kinek a papné, én ismerek olyanokat, akik nem is fognak súlyt a kezükbe, ha nincs bennük anyag, meg olyat is, akinek állítólag függőséget okoztak a szteroidok - legfeljebb mentálisan, mert fizikálisan nem tudom hogy lehet. Olyat is ismerek, aki nyomta régebben, azóta naturál, és köszöni jól érzi magát, még jól is néz ki. Olyat meg mindenki ismer, aki csak nyomja, de hiába, mert nem fejlődik semmit...de ez már megint más. Ne vonjunk le messzemenő következtetéseket a pillanatnyi fejlődésünkről, majd legfeljebb pár hónap, vagy év múlva. Én régebben mindig azt szerettem volna, ha az edzés utáni bedurrant állapotban maradnának az izmaim, és minden edzéssel csak egyre nagyobbak lennének :D De ez nem így van, mint ahogy te jelenlegi plusz 4 kg gyarapodásod a kiegészítőktől sem színizom.

2010. Augusztus 04. - 16:09:42
Válasz #371
Nem elérhető

mangela87


Köceee Brutus kötiii George!
:-))))
Helóttok tiattok fiúúk !!! Tuttok tűt ???
 :D    ;D     ****)

2010. Augusztus 04. - 18:30:20
Válasz #372
Nem elérhető

dino


Én meg azt nézném meg hogy neked amit beszúrsz mennyi izmot hoz:D mert ne ess tévhitbe hogy az izom és megmarad:D edzeni meg kajálni kell nem szúrkálni,azt a legkönnyebb!!!!!!
ezt nekem mondod  v mangelának?? ne haragudj, de szerintem a kajáláshoz is meg a koxhoz is megvan a szükséges hozzáértésünk.. szerintem.
 :-<
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 04. - 18:39:59
Válasz #373
Nem elérhető

trobert2


Én egy szóval sem mondtam hogy az 4 kg izom,csak azt hogy annyit jött fel eddig amiből nyilván fog lemenni,de jobb mint ha enném a sok gagyit és nem jönne tőle semmi,szóval arra értettem hogy ilyen téren meg vagyok elégedve hogy legalább mutat valami változást és azért is kérdeztem meg a véleményeteket hogy tudjam hogy ez a cellmass tényleg ilyen jó vagy csak az én szervezetem reagál most ebbe a melegbe viszonylag jól!!a szúrásra vissza térve én is nagyon szívesen szúrnám magam mert jó volna nagyobbnak lenni,de azért nincs értelme hogy pár hónapig nagy vagyok aztán meg kis se merek menni az útra mert esek összefele,mert szerintem nem sok minden maradna meg,akkor meg mind1 ha lassan fejlődök de nincs depresszió:D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Augusztus 04. - 18:43:31
Válasz #374
Nem elérhető

trobert2


félre értettétek mind2 én amit írtam,mert szerintem nincs különbség az én 4 kg on meg a szúrós 4 kg on ha úgy vesszük nem tiszta izom egyik sem és mind2 ből fog lemenni,csak nem értem akkor mire volt ez a nagy lehurrogás??
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE