2024. Április 27. - 22:41:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Testosteron propionat  (Megtekintve 174702 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Június 11. - 21:30:36
Megtekintve 174702 alkalommal
Nem elérhető

hzsolt


 :-[Szevasztok! A témában egy kicsit jártasabbakat kérdezném ha vannak iyenek.
 A testoszeron propionat, ha ugyanakkora dózisban alkalmazandó, mint a T. Enantat ( Depo) PL 500mg/hét , akkor androgén szempontból mennyivel gyengébb , ha egyáltalán gyengébb, mint az enantát? És az anabolikussága milyen arányú lehet a két szernek?

2007. Június 12. - 07:44:30
Válasz #1
Nem elérhető

tomi


Nem hogy gyengébb, hanem sokkal erősebb, mind androgén, mind anabolikus tulajdonságaiban és kevesebb vizet tart vissza. Sőt még biztonságosabb is. Én úgy tapasztaltam, hogy hatásra kb 300mg propi 500mg enának felel meg. Vigyázz hogy ne kamut vegyél, ami tuti nem kamu: farmak, ukrajna 5% t. propi
         http://clearpharma.com/imgprep/testosterone_propionate_ukr.jpg
Up the dose, lift the most!

2007. Június 12. - 17:55:56
Válasz #2
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
:-[Szevasztok! A témában egy kicsit jártasabbakat kérdezném ha vannak iyenek.
 A testoszeron propionat, ha ugyanakkora dózisban alkalmazandó, mint a T. Enantat ( Depo) PL 500mg/hét , akkor androgén szempontból mennyivel gyengébb , ha egyáltalán gyengébb, mint az enantát? És az anabolikussága milyen arányú lehet a két szernek?
A testosterone propionate gyorsabban aktivizálódik és gyorsabban is ürül a propionate észter miatt. Az enanthate jóval hosszabb ideig marad aktív ezért jobban befolyásolja a szervezet hormonháztartását, tehát nagyobb az esélye az androgén mellékhatások kialakulásának.

A tesztoszteron androgén/anabolikus hatásainak aránya 1:1.

És mivel a propionate és az enanthate is tesztoszteron így az arány rájuk is értendő.

Végül a képen a propionate (szürke háttérrel) és az enanthate kémiai szerkezete. Látható, hogy csak a kémiai kötések számában van eltérés.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Június 12. - 19:47:26
Válasz #3
Nem elérhető

tomi


Igen, én is úgy értem az "erősebb" jelegett, hogy a hatás hamarabb jelenkezik, így közvetlnebbül érezhető. Magyarul: nem szívódgat, hanem megb..z
Up the dose, lift the most!

2007. Június 13. - 06:55:54
Válasz #4
Nem elérhető

Riper


ha hosszútávon folyamatosan tolod, ugyanaz a hatás az összes tesztoszteronnak(susta, omna, ena, propi,  feltéve, ha valóban annyi van benne, amennyi rá van írva), a propi egy kicsivel erősebb, a rövidebb észter kötés miatt az adott mg egy árnyalatinyival több tesztoszteront tartalmaz
Leave no doubt

2007. Július 24. - 13:41:29
Válasz #5
Nem elérhető

tomi


úgy szeretem amikor ilyen végtelen hálával adóznak a kérdezők.   :-/]
Up the dose, lift the most!

2007. Július 24. - 14:30:29
Válasz #6
Nem elérhető

Bubee


Igen, én is úgy értem az "erősebb" jelegett, hogy a hatás hamarabb jelenkezik, így közvetlnebbül érezhető. Magyarul: nem szívódgat, hanem megb..z

Én ezt nem így tapasztaltam. Igaz túl sokáig nem toltam a propit, de a gyors hatása nálam nem jelentkezett. Az enantát viszont annál inkább. Az egy nagyon jó anyag szvsz. Egyébként a propi olyan volt amit linkeltél a képen.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 27. - 12:04:09
Válasz #7
Nem elérhető

tomi


Sziasztok, Agovirin depot-ról tudna nekem valaki regélni. Az érdekelne, hogy mennyi a felszívódási ideje, milyen erős más tesztókhoz képest stb. Az se baj, ha csak belinkeltek egy leírást (nem találtam) köszi.  :-)->
Up the dose, lift the most!

2007. Október 27. - 12:25:00
Válasz #8
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Létezik még?  ;D Általában véve nem szerették az emberek.Vizes bázisú volt. Meg fájt is. 10 éve láttam utoljára. 3 nap alatt ürül.

De itt írnak róla:   http://shop.anabolics-online.com/agovirin-depot-50mgtestosterone-suspension1amp2ml-p-81.html

2007. Október 27. - 12:48:23
Válasz #9
Nem elérhető

tomi


jaja, kapható. Köszi szépen Sztereó a linket.  :-OO
Up the dose, lift the most!

2007. Október 27. - 17:12:17
Válasz #10
Nem elérhető

God Vazzeg


jaja, kapható. Köszi szépen Sztereó a linket.  :-OO

Én használtam, az egyik legbejövősebb cucc volt. 2 naponta toltam 1 amp.-t asszem 50mg-os volt. 5 nap után érezni (szerintem) és max 4 hetet javaslok vele, tovább nem hat, váltani kell, vagy levezetni.

Legjobb: iszonyat libidó növekedés, alapjáraton is aktív vagyok, de ezzel... pffff  :-)(-:
Legrosszabb: szemcsés a cucc, magamnak adtam, volt hogy 3x kellett beszúrni a 22-es tűt, mert elakadt benne a szemcse, olyankor kihúz, visszaszív, légtelenít, újrabeszúr  :---- Csak erős idegzetűeknek  :-}  8)

2007. Október 27. - 19:07:27
Válasz #11
Nem elérhető

tomi


Köszi Vazzeg, akkor felejtős a cucc, én hosszabb távra "gondolkodom".  :)
Up the dose, lift the most!

2007. December 20. - 05:16:11
Válasz #12
Nem elérhető

GetFreaky!


Igyatok turmixot!!! ;-oo-; @:-)

2008. Március 28. - 01:45:47
Válasz #13
Nem elérhető

Longines


Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a testolic nevű propionatról mi a véleményetek?Használta már itt valaki?

Itt van kép róla: http://www.uksteroids.co.uk/testolic.jpg

2008. Március 28. - 09:38:50
Válasz #14
Nem elérhető

stirb


Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a testolic nevű propionatról mi a véleményetek?Használta már itt valaki?

Itt van kép róla: http://www.uksteroids.co.uk/testolic.jpg

Nagyon jó cucc!!!!!