2024. Április 28. - 01:05:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Cetabon  (Megtekintve 41981 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Május 07. - 22:41:23
Válasz #105
Nem elérhető

Maszat


Jó dolog a Wini,mert nagy affinitással kapcsolódik az SHBG-hez(nemi hormon megkötö globulin),és ha tesztoszteron mellé használod akkor annak ezáltal fokozhatja a hatását,több lesz a szabad tesztoszteron a vérben,plusz a wini haverunk is végzi a munkáját,minőségibb lesz a végeredmény,de.......önmagában max. csak nők,nekünk ez kevés.Általában tesztoszteronnal használják,ÉS LE KELL VEZETNI a KÚRÁKAT,MERT SENKI SEM KÍSÉRLETI NYÚL.

Ja még valami,még mielőtt kokszhoz nyúlsz olvasgassál egy kicsit,akár itt a fórumon,de szakkönyv beszerzése sem ártana.


A wini ilyetén hatását én se tudtam, hasznos info volt, köszi  ;-oo-;

ezt a célt szolgálja a proviron is,leköti az shbg-t, és ezáltal több szabad tesztoszteron kering a vérben.

és mivan ha tesztoszteront használok provironnal és winstrollal,akkor az shbg-nek teljesen löttek ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Május 07. - 22:49:08
Válasz #106
Nem elérhető

God Vazzeg


Jó dolog a Wini,mert nagy affinitással kapcsolódik az SHBG-hez(nemi hormon megkötö globulin),és ha tesztoszteron mellé használod akkor annak ezáltal fokozhatja a hatását,több lesz a szabad tesztoszteron a vérben,plusz a wini haverunk is végzi a munkáját,minőségibb lesz a végeredmény,de.......önmagában max. csak nők,nekünk ez kevés.Általában tesztoszteronnal használják,ÉS LE KELL VEZETNI a KÚRÁKAT,MERT SENKI SEM KÍSÉRLETI NYÚL.

Ja még valami,még mielőtt kokszhoz nyúlsz olvasgassál egy kicsit,akár itt a fórumon,de szakkönyv beszerzése sem ártana.


A wini ilyetén hatását én se tudtam, hasznos info volt, köszi  ;-oo-;

ezt a célt szolgálja a proviron is,leköti az shbg-t, és ezáltal több szabad tesztoszteron kering a vérben.

és mivan ha tesztoszteront használok provironnal és winstrollal,akkor az shbg-nek teljesen löttek ;D

Egy biztos: deka mellé ha szedsz proviront, az fokozza a deka hatását. Ez népi megfigyelés, barátom barátja blabla  ;D

2010. Október 10. - 23:53:44
Válasz #107
Nem elérhető

mangela87


A cetabon megszűnt !!!   
:-((((