2024. Május 11. - 23:32:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Testosteron propionat  (Megtekintve 175036 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Május 09. - 19:37:41
Válasz #60
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem gyárt a farmak 10%-os testosteron propionatot.Csak 1% és 5%

http://farmak.ua/ua/production/?view=220

A doboz sem ilyen.Legfelülre csak testosterone van írva(nincs ott h propionat),lent pedig a jobb alsó sarokban ez a nyitott könyv,vagy régi orion tv jel nincs ott :)

Van ötletetek mire lehetne váltani?Heti 150-et kéne összehozni.Van valami bolgár cucc amit állítólag üt,de tönkrevágja a bőrt.Valaki esetleg hallott róla?Vagy mit lehetne helyette?Ez így kurva gáz
 :-[

Miért vetted meg, ha nem stimmel a cimke és a doboz sem egy a neten található cuccal sem..?
Használj helyette Nordic Virormone-t vagy Testolic-ot, ha tudsz szerezni!!
Az tuti jó cucc.
De ez is jó lenne amit te akarsz csak eredetibb lenne..:-)
Vagy válts enanthátra, csak az hosszabb ideig aktív, és lassabban jelentkezik az eredmény!!!

Nem mindenki válogathat, hogy ha nem tetszik nem veszed meg.. Sokan úgy rendelik, és ha meghozták ki kell fizetni.

2009. Május 09. - 19:49:30
Válasz #61

Bandi

Vendég
Nem gyárt a farmak 10%-os testosteron propionatot.Csak 1% és 5%

http://farmak.ua/ua/production/?view=220

A doboz sem ilyen.Legfelülre csak testosterone van írva(nincs ott h propionat),lent pedig a jobb alsó sarokban ez a nyitott könyv,vagy régi orion tv jel nincs ott :)

Van ötletetek mire lehetne váltani?Heti 150-et kéne összehozni.Van valami bolgár cucc amit állítólag üt,de tönkrevágja a bőrt.Valaki esetleg hallott róla?Vagy mit lehetne helyette?Ez így kurva gáz
 :-[

Miért vetted meg, ha nem stimmel a cimke és a doboz sem egy a neten található cuccal sem..?
Használj helyette Nordic Virormone-t vagy Testolic-ot, ha tudsz szerezni!!
Az tuti jó cucc.
De ez is jó lenne amit te akarsz csak eredetibb lenne..:-)
Vagy válts enanthátra, csak az hosszabb ideig aktív, és lassabban jelentkezik az eredmény!!!

Nem mindenki válogathat, hogy ha nem tetszik nem veszed meg.. Sokan úgy rendelik, és ha meghozták ki kell fizetni.

Igaza van Badnak,én voltam a hülye.Ma volt időm tanulmányozni egy kicsit,meg ugye a hatásnak is meg kellett volna  jönnie.Első ránézésre nem is látod,aztán megnézed mégegyszer,és hopp,tele van hibával.
Csak azt nem értem ha gagyizzák,miért nem normálisan?A dátum külön van ütve,le is törlődne ha erősebben nekiesnék,ampulla alakja u.a,de mindek írták rá kétszer a szöveget? :)Ki szerkeszti ilyenkor meg?Sokkal egyszerűb lemásolni az eredetit sztem.Ezért kérdeztem rá,h esetleg látott e ilyet valaki,vagy új dizájn lett e,stb?

2009. Május 09. - 21:19:21
Válasz #62
Nem elérhető

Milo


Én most pont 10% os farmak propit használok. az enyém ugyan úgy néz ki mint a az 5%-os csak nem zöld hanem barna csík van a tetején, rendesen kivan írva hogy propionat, dátum kiírás is ugyan olyan. jónak néz ki ,az egyetlen eltérés hogy 10°%van rajta és nem 5. Ha tény eg nem gyárt 10%osat akkor mi lehet benne?
Eddigi eredményem: 1-3hét minden másnap 50mg
most vagyok a 4.héten innentől napi 50mg+15mg thai anabol  +3,5kg ,kar:47ről 48.2cm
erőnövekedés is van.
Riceman

2009. Május 09. - 21:30:12
Válasz #63
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Én most pont 10% os farmak propit használok. az enyém ugyan úgy néz ki mint a az 5%-os csak nem zöld hanem barna csík van a tetején, rendesen kivan írva hogy propionat, dátum kiírás is ugyan olyan. jónak néz ki ,az egyetlen eltérés hogy 10°%van rajta és nem 5. Ha tény eg nem gyárt 10%osat akkor mi lehet benne?
Eddigi eredményem: 1-3hét minden másnap 50mg
most vagyok a 4.héten innentől napi 50mg+15mg thai anabol  +3,5kg ,kar:47ről 48.2cm
erőnövekedés is van.

1.

Ennek a 10%-os verziója biztos hogy jó.

Mármint átcímkézett 5%-os...



2.

Ha eddig Milo minden másnap 50 mg-ot adott be a 10%-osnak hitt 5%-osból, akkor valójában (elméletileg/gyakorlatilag) hány ml-t adott be Milo egy héten...?


 ;D ;D ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Május 09. - 21:39:01
Válasz #64

Bandi

Vendég
Látjátok kevéssel is milyen szép eredményeket lehet elérni ;D
Ezért szerettem volna azt,erre jött ez a mit tudom én mi ????... :-/- :--:

2009. Május 09. - 21:39:24
Válasz #65
Nem elérhető

Gabe


Feleannyit, mint amennyit gondolt! Mennyi a propi moláris tömege?  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 09. - 21:42:23
Válasz #66
Nem elérhető

Milo


Lehet, hogy csak 50mg van benne de ,amikor elkezdtem már az elején hatott, 3hétig minden másnap 25mg -ot elvileg meg se kéne éreznem.
Steve te találkoztál már ilyen propival (tök ugyan olyan mint a 5% os csak barna rajta a csík)?
Riceman

2009. Május 10. - 18:37:17
Válasz #67

Bandi

Vendég
A 100-as testolicban,és a testovistban is kevesebb a hatóanyag?Melyik a jobb választás?

2009. Május 13. - 19:45:52
Válasz #68

Bandi

Vendég
Na,egyvalami kiderült,eddig mindenhol az "új" kivitelt mutatták.
Ez megnyugtató lenne,beveszi az ember h,ez az új design,de felmerül pár kérdés:
a.,miért nem bukant fel sehol a képe az interneten?
b.,a gyártó honlapján sem...?
c.,ha eredeti,mi a faszért nem érezni? :-/-

2009. Május 13. - 21:23:26
Válasz #69
Nem elérhető

God Vazzeg


Na,egyvalami kiderült,eddig mindenhol az "új" kivitelt mutatták.
Ez megnyugtató lenne,beveszi az ember h,ez az új design,de felmerül pár kérdés:
a.,miért nem bukant fel sehol a képe az interneten?
b.,a gyártó honlapján sem...?
c.,ha eredeti,mi a faszért nem érezni? :-/-

Meg is válaszoltál mindent magadnak  ;D

2009. Május 13. - 21:30:51
Válasz #70

Bandi

Vendég
Na,egyvalami kiderült,eddig mindenhol az "új" kivitelt mutatták.
Ez megnyugtató lenne,beveszi az ember h,ez az új design,de felmerül pár kérdés:
a.,miért nem bukant fel sehol a képe az interneten?
b.,a gyártó honlapján sem...?
c.,ha eredeti,mi a faszért nem érezni? :-/-

Meg is válaszoltál mindent magadnak  ;D

Én ezzel érvelek,de akkor jön ugye a visszakérdezés:legagyizni a cimkét a legegyszerűbb.Miért ott hibáznának?
Viszont a hatásra nincs válasz.Tényleg 24 órán belül érezni?
Most valami magyaráznak a szagáról.Az tényleg mérvadó?

2009. Május 13. - 21:36:33
Válasz #71
Nem elérhető

Maszat


3percen belül hat és ha enyhén kakaós hipó szasga van akkor 100%
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Május 13. - 21:41:16
Válasz #72
Nem elérhető

God Vazzeg


Na,egyvalami kiderült,eddig mindenhol az "új" kivitelt mutatták.
Ez megnyugtató lenne,beveszi az ember h,ez az új design,de felmerül pár kérdés:
a.,miért nem bukant fel sehol a képe az interneten?
b.,a gyártó honlapján sem...?
c.,ha eredeti,mi a faszért nem érezni? :-/-

Meg is válaszoltál mindent magadnak  ;D

Én ezzel érvelek,de akkor jön ugye a visszakérdezés:legagyizni a cimkét a legegyszerűbb.Miért ott hibáznának?
Viszont a hatásra nincs válasz.Tényleg 24 órán belül érezni?
Most valami magyaráznak a szagáról.Az tényleg mérvadó?

Nem szabad hogy hibás legyen a cimke, az selejt, ki se engednék forgalomba. Persze megsérülhet szállításkor is. A gyors cuccokat 2-3 nap alatt érezni már. De inkább 4-5. Szerintem..  ::) Szagot nem vágom, ember legyen a talpán aki szagról felismeri ezeket  ;D

2009. Május 25. - 00:00:19
Válasz #73
Nem elérhető

miafenevanveled


Kedves fórumozók, egy kis segítséget szeretnék kérni tőlek,
a problémám az hogy testosteron propionatot kezdtem el használni, és 3.-4. napon már fáj a bimbó,
a propionat olyan 3 nap alatt ürül ha jóltudom, (régebben is előfordult ilyen akkor abbahagytam és 1-2 hét alatt elmúlt)
Vettem proviront, ha azt most elkezdem szedni napi 50mg-ot az megakadályozza a további bevitt tesztoszteron ösztrogénné alakulását? és akkor elmúlik kúra közben mintha abbahagytam volna a tesztoszteront? vagy feltétlenül kell valamilyen tamoxifen hatóanyagú tabi? zitazoniumot tudok szerezni.
Vagy valami mást kéne tennem?

2009. Május 29. - 01:17:34
Válasz #74
Nem elérhető

dino


Kedves fórumozók, egy kis segítséget szeretnék kérni tőlek,
a problémám az hogy testosteron propionatot kezdtem el használni, és 3.-4. napon már fáj a bimbó,
a propionat olyan 3 nap alatt ürül ha jóltudom, (régebben is előfordult ilyen akkor abbahagytam és 1-2 hét alatt elmúlt)
Vettem proviront, ha azt most elkezdem szedni napi 50mg-ot az megakadályozza a további bevitt tesztoszteron ösztrogénné alakulását? és akkor elmúlik kúra közben mintha abbahagytam volna a tesztoszteront? vagy feltétlenül kell valamilyen tamoxifen hatóanyagú tabi? zitazoniumot tudok szerezni.
Vagy valami mást kéne tennem?

nekem a zita tökéletesen orvosolta a problémát! napi 20 mg de egyénfüggő..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!