2024. Május 11. - 21:00:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Testosteron propionat  (Megtekintve 175033 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 26. - 02:44:36
Válasz #75
Nem elérhető

Varga Dániel


Érdeklődni szeretnék, hogy heti 4 Testolic ( 1 ml ) + 2 deca, 7 héten keresztül milyen eredményt hoz erő és minőségi tömeg terén persze megfelelő mennyiségű és minőségű kaja meg tápkieg mellett? Illetve hogy ne keljen annyit szurkálni a propit meg a decát egybe belehet adni? Köszönöm a választ.

2009. Augusztus 26. - 03:19:26
Válasz #76
Nem elérhető

Jordan


Érdeklődni szeretnék, hogy heti 4 Testolic ( 1 ml ) + 2 deca, 7 héten keresztül milyen eredményt hoz erő és minőségi tömeg terén persze megfelelő mennyiségű és minőségű kaja meg tápkieg mellett?

Most eleg faradtt vagyok, igy nem fog annyira az agyam, de igerem egy-ket napon belul kiszamolom neked grammra pontosan hogy mennyit is fogsz felodni!!!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Augusztus 26. - 10:19:59
Válasz #77
Nem elérhető

atleeta


Érdeklődni szeretnék, hogy heti 4 Testolic ( 1 ml ) + 2 deca, 7 héten keresztül milyen eredményt hoz erő és minőségi tömeg terén persze megfelelő mennyiségű és minőségű kaja meg tápkieg mellett?

Most eleg faradtt vagyok, igy nem fog annyira az agyam, de igerem egy-ket napon belul kiszamolom neked grammra pontosan hogy mennyit is fogsz felodni!!!  ;)
****:)))
Ezt senki nem fogja megmondani neked , mert 1000dologtól függ ,hogy mennyit hoz neked.Edzés intenzitása, kajálás , használtál e már szteroidokat és még sorolhatnám.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Augusztus 26. - 13:46:04
Válasz #78
Nem elérhető

BadBodyBoy


5415g tiszta izmot fog hozni.... ˝=/ Łł= ****:)))
De lehet h egy kicsit többet.... @-o o--O

2009. Augusztus 26. - 23:31:35
Válasz #79
Nem elérhető

Kris


Igen sőt ha egyben szúrják én úgy tudom magasságban is hoz egy keveset!

2009. Augusztus 30. - 12:59:33
Válasz #80
Nem elérhető

God Vazzeg


Láttatok már olyan propit, ami ugyanúgy néz ki mint a susta, ugyanúgy rá van nyomva a felírat tehát nem cimkés, és krix-krax kínai (thai?) szöveg van rajta, illetve a testosteron propionate van még rajta rendes betűkkel, illetve a 100-as ami talán mg lesz  ::)

2009. Augusztus 30. - 13:03:21
Válasz #81
Nem elérhető

BadBodyBoy


Láttatok már olyan propit, ami ugyanúgy néz ki mint a susta, ugyanúgy rá van nyomva a felírat tehát nem cimkés, és krix-krax kínai (thai?) szöveg van rajta, illetve a testosteron propionate van még rajta rendes betűkkel, illetve a 100-as ami talán mg lesz  ::)

Hát nem valami igényes "csomagolás".... ????...
ááááá... ki az akinek megéri kínából behozni... ????...

2009. Augusztus 30. - 13:04:34
Válasz #82
Nem elérhető

God Vazzeg


Láttatok már olyan propit, ami ugyanúgy néz ki mint a susta, ugyanúgy rá van nyomva a felírat tehát nem cimkés, és krix-krax kínai (thai?) szöveg van rajta, illetve a testosteron propionate van még rajta rendes betűkkel, illetve a 100-as ami talán mg lesz  ::)

Hát nem valami igényes "csomagolás".... ????...
ááááá... ki az akinek megéri kínából behozni... ????...

Arra lennék inkább kíváncsi, hogy használt-e már valaki ilyet  8)

2009. Augusztus 30. - 15:00:48
Válasz #83
Nem elérhető

tarantula


hali, segítséget szeretnék kérni! most vettem: stanzolo 10mg-os tatablettát, csak picit bizonytalan vagyok a szedésében. nekem így mondták a szedését: 75nap 2szem majd utánna 2-3 hónap szünet és így:75nap 4-5 szem. ha valakinek van jobb ötlete a szedéssel kapcsolatban akkor megírhatná!! a válaszokat előre is köszönöm!  :-){

2009. Augusztus 30. - 15:03:20
Válasz #84
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
hali, segítséget szeretnék kérni! most vettem: stanzolo 10mg-os tatablettát, csak picit bizonytalan vagyok a szedésében. nekem így mondták a szedését: 75nap 2szem majd utánna 2-3 hónap szünet és így:75nap 4-5 szem. ha valakinek van jobb ötlete a szedéssel kapcsolatban akkor megírhatná!! a válaszokat előre is köszönöm!  :-){

És ez hogy jön a Teszto Propi topikba?

2009. Augusztus 30. - 15:09:44
Válasz #85
Nem elérhető

God Vazzeg


hali, segítséget szeretnék kérni! most vettem: stanzolo 10mg-os tatablettát, csak picit bizonytalan vagyok a szedésében. nekem így mondták a szedését: 75nap 2szem majd utánna 2-3 hónap szünet és így:75nap 4-5 szem. ha valakinek van jobb ötlete a szedéssel kapcsolatban akkor megírhatná!! a válaszokat előre is köszönöm!  :-){

És ez hogy jön a Teszto Propi topikba?

stanzolo az tuti hamis  ;D

2009. Augusztus 31. - 04:26:02
Válasz #86
Nem elérhető

house


Sziasztok!Ajanlanek egy oldalt www.steroids-direct.com itt mindent leirnak a szteroid ciklusokrol levezetesrol stb....es meg rendelni is lehet,en mar kiprobaltam.Udv mindenkinek.

2009. Szeptember 27. - 17:12:42
Válasz #87
Nem elérhető

haramia


hali, érdeklődnék hogy mi a véleménytek erről a fajta testo propiról:Farmak Ukrajna 50mg
személyes tapasztalatokat szívesen meghallgatnák, valamit azt is szeretném tudni hogy mivel a legoptimálisabb levezetni a kúrát?
elszánt vagyok :D

2009. Szeptember 30. - 12:55:12
Válasz #88
Nem elérhető

haramia


PistukaHCG: mennyit nyomsz 1 héten?

valakinek esetleg még személyes tapasztalata? legfőképp a levezetésre lennék kíváncsi! (6hetes kúra) (heti 700mg)  természetesen csak kíváncsiságból kérdezem  :-)->
elszánt vagyok :D

2009. Október 01. - 16:09:44
Válasz #89
Nem elérhető

haramia


PistukaHCG: testosteron propionatra gondoltam mivel ebben a topicban vagyunk ezért nem írtam oda a nevét, azt hittem egyértelmű voltam, de akkor most már tudod :D
elszánt vagyok :D