2024. Május 11. - 23:34:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Testosteron propionat  (Megtekintve 175036 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Január 30. - 13:54:29
Válasz #135
Nem elérhető

God Vazzeg


Tudtam én,hogy kemény vagy !!!
Mint a Rolling Stones...   :-):-):: ;-oo-;

Csak nem olyan öreg  ;D

 :-!!!

2010. Február 01. - 08:45:18
Válasz #136

Feccho86

Vendég
Félreértés ne essék én nem fél éve lejárt szarokra gondoltam, hanem pl. 1-2 hónapja lejárt cuccra, uyganis ezeknek évekig van szavija, nem hiszem h annyi idő gond lehet. Mivel nekem beleesik a lejárati time a kúrmbá. Fuck! Propi+deca egybe felszívva próbálta már vki?

2010. Február 02. - 11:09:59
Válasz #137
Nem elérhető

Koxi


Félreértés ne essék én nem fél éve lejárt szarokra gondoltam, hanem pl. 1-2 hónapja lejárt cuccra, uyganis ezeknek évekig van szavija, nem hiszem h annyi idő gond lehet. Mivel nekem beleesik a lejárati time a kúrmbá. Fuck! Propi+deca egybe felszívva próbálta már vki?

Persze.A sustában is együtt vannak....
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Február 02. - 12:05:40
Válasz #138
Nem elérhető

mangela87


Azért a szuszogóban nincs együtt a propi+ a deca !  **:))))*
Az már egy új mix lenne...

2010. Február 02. - 12:29:23
Válasz #139
Nem elérhető

God Vazzeg


Azért a szuszogóban nincs együtt a propi+ a deca !  **:))))*
Az már egy új mix lenne...

Dekanoat észter van benne, azzal keverik  ::) Annyi baj legyen, hadd menjen  8)

2010. Február 03. - 06:02:45
Válasz #140
Nem elérhető

brutusz


a haverom haverjának úgy megy most,semmi gond, a lényeg, hogy legalább 5 cm hosszú legyen a tű, hogy jó mélyre menjen a cucc, mégiscayk 3 ml.
egy kis tapaszalat: összeszívás után 1 ml levegőt húzol rá,így forgatod néhányszor, elegyítetd, de nem rázod. ezek után mintha könnyebben csúszna be. persze a levegőt utána kinyomod.

2010. Február 03. - 17:44:57
Válasz #141
Nem elérhető

Firka



2010. Február 04. - 19:27:39
Válasz #142

Feccho86

Vendég
Mindenki!

20 propi + 10 deca ------- 3 naponta 100 mg propi valamint minden 2. alkalommal 200mg deca.

Mivel vezetnétek le ti?

én speciel utolsó szúrás utáni 10. napon 5000 mg HCG majd 5 napontam még  5 ,5 re gondoltam.

Hozzászólás?

2010. Február 04. - 19:28:41
Válasz #143
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2010. Február 04. - 20:41:24
Válasz #144
Nem elérhető

Maszat


http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=755.0

Jó olvasgatást.  ;)

Önképzés???


na neeeee ;D

inkább válaszolj Neki! azt szereti, csak azt szeretik, csak az kell Nekik, más topicra rá se néz!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 04. - 21:02:31
Válasz #145
Nem elérhető

andras123


Szerintem 2 mondatban Lehetett volna neki valaszolni dehát barataim nem segitetek neki  :-)-

2010. Február 20. - 10:34:11
Válasz #146
Nem elérhető

kemi


Na amúgy decával együtt nyomom 3naponta 100mg propi meg minden 2. alkalommal egy 200mg deca ami görög rem. az se hamis. Szerintetek szükséges még a danabol hozzá vagy elég ez? A neten lehet erről thai propiról képet találni? FONTOS! Ha lejár a szavija meddig nem gáz még felhasználni?

norma hellasos deca? hát én winyvel nyomtam csak azt nemtom minek...
hamis kb az összes, még ha csak tesztó lett vna benne..de full üres
9. 200mgos ampulla után még semmi hatás/mellékhatás nem volt
vissza is basztam a dealernek, mert szerinte tökéletes, gondolom majd eladja újra vmeyik másik madárnak :S

2010. Február 20. - 11:01:08
Válasz #147
Nem elérhető

kemi


valamiért nemtudok editelni

Mindenki!

20 propi + 10 deca ------- 3 naponta 100 mg propi valamint minden 2. alkalommal 200mg deca.

Mivel vezetnétek le ti?

én speciel utolsó szúrás utáni 10. napon 5000 mg HCG majd 5 napontam még  5 ,5 re gondoltam.

Hozzászólás?

úgy tudom a deca 2-3hétig aktív, én úgy csinálnám h az utolsó deca beadása után még 3 hétíg nyomnám a propit majd az utsó propi után 4-5 nappal kezdeném a levezetést

2010. Március 04. - 22:20:26
Válasz #148
Nem elérhető

Ricsi


Hello mindenkinek!

Elsősorban Efittől kérdezném, hogy a Testolic nevű propionatot hány naponta kell/érdemes tolni? Az ampullák 2ml-es kiszerelésben 200mg hatóanyagot tartalmaznak. Tudom, hogy 2 nap a felezési ideje a propinak, ezért a normál 50mg-osat 2 naponta szokták adagolni, de ilyen nagy dózisnál nem tudom mi lenne célszerű. Esetleg ha 2 vagy 4 részletben szívnám fel 1ml-es tűvel? Hűtőben tárolva elállna pár napig? Efiten kívűl aki még tud segíteni, vagy használt ilyen Testolicot szívesen venném, ha megosztaná a tapasztalatát, véleményét.

2010. Március 04. - 23:17:34
Válasz #149
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hello mindenkinek!

Elsősorban Efittől kérdezném, hogy a Testolic nevű propionatot hány naponta kell/érdemes tolni? Az ampullák 2ml-es kiszerelésben 200mg hatóanyagot tartalmaznak. Tudom, hogy 2 nap a felezési ideje a propinak, ezért a normál 50mg-osat 2 naponta szokták adagolni, de ilyen nagy dózisnál nem tudom mi lenne célszerű. Esetleg ha 2 vagy 4 részletben szívnám fel 1ml-es tűvel? Hűtőben tárolva elállna pár napig? Efiten kívűl aki még tud segíteni, vagy használt ilyen Testolicot szívesen venném, ha megosztaná a tapasztalatát, véleményét.

Ez mindig felhasználótól függ. Ki mennyit, mikor szokott és mivel kombinálja. Nagyon nagy eltérések vannak.
Propionátnál nem ritka a napi 100mg, de általában lehet mondani, hogy 2(vagy 3) naponta 100mg rendben van.(van aki naponta használ ennyit, de ezt a fájdalmas injekciók miatt nem szeretik sokan és inkább 50mg/injekció a bevált.) 100mg a maximum egy injekcióban, ami javasolt propionátnál.
A tesztoszteron propionát fényre érzékeny, tehát a tárolását ennek megfelelően kell megoldani.
A 200 mg-os kiszerelés egyáltalán nem szerencsés ennél az anyagnál...(rossz vétel.)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"