2024. Május 12. - 06:24:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Testosteron propionat  (Megtekintve 175058 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Március 06. - 23:12:36
Válasz #165
Nem elérhető

andras123


15 propi az 15 propi, az igenis 1500 mg annak látszani kell, 7x200 deca se semmi... érted az van h szerintem 100 danabol is többet hozott vna oszt nem kellett vna agyonszúrkálni magam. Hátravanmég belőle 3 hét +hcg kúra de ha eddig semmi azaz SEMMI látszat akkor sztem ezután se lesz.

maszat úrnak pedig köszönöm a megjegyzését, számítottam Rád!
nem tudom attol fug hanyadik kurad a Sustanon sem kepes Csodakra a Deca viszon 7 200mg es eleg keves 18 az oszt igen Piszkavas
Ne legy elkeseredve Nem Köllöt vona thayt megvenne es Ha mar arrafele Vasarolsz a Singapuri a menü most
Dehat Majd felulbiralnak ugyis
amugy Latom Uj felhalsznalo vagy Boldog Uj evet Es Minden Felhasznalonak Ugyszinten

Sztereo Efitmester Balu

2010. Március 07. - 09:16:05
Válasz #166
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
15 propi az 15 propi, az igenis 1500 mg annak látszani kell, 7x200 deca se semmi... érted az van h szerintem 100 danabol is többet hozott vna oszt nem kellett vna agyonszúrkálni magam. Hátravanmég belőle 3 hét +hcg kúra de ha eddig semmi azaz SEMMI látszat akkor sztem ezután se lesz.

maszat úrnak pedig köszönöm a megjegyzését, számítottam Rád!

Feccho, legyünk őszinték. >:D Ez a kúra csak azt mutatja, hogy egyáltalán nem érted, hogy nem érted. Nem a propival van a baj a te esetedben, ahogy látom, hanem azzal, hogy neked nem szabadna ennyi tudással szteroidokat használn és várni a csodáti.
3 naponta 100mg propionáttal még egy dopping teszten is simán átmennél.(Ez nem vicc, csak az olvasóknak jegyzem meg. ;) ) Ami annyit jelent, hogy a tesztoszteron szintedet talán, jó esetben sem, emeli magasabbra, és normál magas tesztoszteron szint körül marad végig a kúrádban, ami annyit is jelent, hogy még egy Gaspari Novedex is magasabbara emelte volna a teszto szintedet, mint ennyi propionát. Sőt, nem tudom hány éves vagy és melyik déli faluban élsz, de lehet, hogy ennyi propionát nélkül magasabb a tesztoszteron szinted, mint propionáttal.(főleg ha hozzávesszük a deca "saját teszto" elnyomó szerepét is.)

Minden 6. napon használtál 200 mg decát. Am kb. heti 200 mg decát jelent így. Ennek a hatása ebben a kúrában kb. annyi, mintha megettél volna egy fagyit a jégszekrényből. Annyi különbséggel, hogy több kárt okozol magadnak az ilyen full szerencsétlen kúrával, mint hasznot. Ráadásul, mivel kb. a 40. nap körül vagy, a deca még csak most kezdene igazán beindulni...Sokkal többet kellene tudni ezekről az anyagokról mielőtt valaki használni kezdené ezeket...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Március 07. - 10:13:09
Válasz #167
Nem elérhető

doncicco



2010. Március 07. - 12:09:05
Válasz #168
Nem elérhető

andras123


15 propi az 15 propi, az igenis 1500 mg annak látszani kell, 7x200 deca se semmi... érted az van h szerintem 100 danabol is többet hozott vna oszt nem kellett vna agyonszúrkálni magam. Hátravanmég belőle 3 hét +hcg kúra de ha eddig semmi azaz SEMMI látszat akkor sztem ezután se lesz.

maszat úrnak pedig köszönöm a megjegyzését, számítottam Rád!
ezeknel szereknel  a decanal is hba nincs öleg feherje az arcodba akkor semmi max antikatabolkent lep fel es alsz ott egy a helybe
De a tesztonal valoba eszrevenni az asszonyval,mé ö mit mondot jo vot vagy nem?
Sokan csodaszernak tekintik a AS eket pedig csak 5% kat teszik ki az egesz Bulinak vagy 10  <:-)

2010. Március 07. - 20:31:47
Válasz #169

Feccho86

Vendég
libidó szinten nincs gáz sőt...

efitmasternek: Ha nem jó a 3 naponta 100mg akkor miért jó a 2 naponta 50mg. Tudom h az a szokásos adag de így napi 33mg ra jön ki úgy meg napi 25re még így is jobb vok. Decából meg heti egy is elég úgy tudom főleg h még nem használtam szúróst. Max primabolant. ... Béla ajánlotta egyébként vagyis ő hagyta jóvá, ő se ért hozzá?

másik kérdésem hozzád, hogy ha emelném az adagot a maradék napokra pl. 2 naponta 100mg propi +4. napon decával együtt, akkor annak szerinted látszata lenne, egyáltalán érdemes, vagy nem gáz már ilyenkor emelni, de ezzel a kúra végén magas lesz az androgén szintem, ergo sok lesz az izomveszteség.

Na akkor segíts nekem sürgősen ha jobban érted a szakmát!

THKs

2010. Március 08. - 07:00:11
Válasz #170
Nem elérhető

andras123


libidó szinten nincs gáz sőt...

efitmasternek: Ha nem jó a 3 naponta 100mg akkor miért jó a 2 naponta 50mg. Tudom h az a szokásos adag de így napi 33mg ra jön ki úgy meg napi 25re még így is jobb vok. Decából meg heti egy is elég úgy tudom főleg h még nem használtam szúróst. Max primabolant. Kathi Béla ajánlotta egyébként vagyis ő hagyta jóvá, ő se ért hozzá?

másik kérdésem hozzád, hogy ha emelném az adagot a maradék napokra pl. 2 naponta 100mg propi +4. napon decával együtt, akkor annak szerinted látszata lenne, egyáltalán érdemes, vagy nem gáz már ilyenkor emelni, de ezzel a kúra végén magas lesz az androgén szintem, ergo sok lesz az izomveszteség.

Na akkor segíts nekem sürgősen ha jobban érted a szakmát!

THKs
neharagudj de ehez az egeszhez vegkep nem igy kell hozzalni HOgy 4 propionate meg deca es latszana? Meg latszana? Meg latszana?
Ugy kerdezd meg Efittöl hogy ennyi meg ennyi szazezret pakolsz bele es 5 ev utan aze latszana?
evekre torekedj , ne por honap utan varj latszatot mer az Csak Pocsek munka Flugos Futam

2010. Március 08. - 08:25:44
Válasz #171
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
libidó szinten nincs gáz sőt...

efitmasternek: Ha nem jó a 3 naponta 100mg akkor miért jó a 2 naponta 50mg. Tudom h az a szokásos adag de így napi 33mg ra jön ki úgy meg napi 25re még így is jobb vok. Decából meg heti egy is elég úgy tudom főleg h még nem használtam szúróst. Max primabolant. .... Béla ajánlotta egyébként vagyis ő hagyta jóvá, ő se ért hozzá?

másik kérdésem hozzád, hogy ha emelném az adagot a maradék napokra pl. 2 naponta 100mg propi +4. napon decával együtt, akkor annak szerinted látszata lenne, egyáltalán érdemes, vagy nem gáz már ilyenkor emelni, de ezzel a kúra végén magas lesz az androgén szintem, ergo sok lesz az izomveszteség.

Na akkor segíts nekem sürgősen ha jobban érted a szakmát!

THKs

Feccho,
Nem mondta senki, hogy 2 naponta 50mg jobb, mint 3 naponta 100mg. Max. annyi lett leírva, hogy ezek a szokásos adagolások, ha visszaolvasol egy kicsit, de ez nem biztos, hogy jó, ugyanúgy mint ahogy sok más szokás is hibás a szteroidokat használó, általában képzetlen emberek között. Az, hogy Béla jóváhagyta, mint ahogy a te példád is mutatja, lófaszt sem ér, mivel Béla nem az apád, hugod vagy nővéred, és szerintem magasról tesz rá, mint mindenki más is, hogy mi történik veled. Maximum meg akar óvni téged mint kezdőt a nagyobb adagolástól. A másik oldal pedig az, hogy sok versenyző sem tudja mi mit csinál pontosan, mivel ő is csak Géza bácsitól vagy Józsi bácsitól tanult mindent, ráadásul a versenyzők messze más kategória mint te.
Ezt a kúrádat már nem érdemes csűrni csavarni...csak fejezd be úgy ahogy eltervezted és próbálj meg tanulni egy kicsit, ha már ilyen anyagokat használsz, ne az elcseszett kúrád 40-50. napján kérdezősködj.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Március 08. - 09:01:09
Válasz #172
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
libidó szinten nincs gáz sőt...

efitmasternek: Ha nem jó a 3 naponta 100mg akkor miért jó a 2 naponta 50mg. Tudom h az a szokásos adag de így napi 33mg ra jön ki úgy meg napi 25re még így is jobb vok. Decából meg heti egy is elég úgy tudom főleg h még nem használtam szúróst. Max primabolant. ... Béla ajánlotta egyébként vagyis ő hagyta jóvá, ő se ért hozzá?

másik kérdésem hozzád, hogy ha emelném az adagot a maradék napokra pl. 2 naponta 100mg propi +4. napon decával együtt, akkor annak szerinted látszata lenne, egyáltalán érdemes, vagy nem gáz már ilyenkor emelni, de ezzel a kúra végén magas lesz az androgén szintem, ergo sok lesz az izomveszteség.

Na akkor segíts nekem sürgősen ha jobban érted a szakmát!

THKs

Milyen Béla?

2010. Március 08. - 09:08:07
Válasz #173
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
libidó szinten nincs gáz sőt...

efitmasternek: Ha nem jó a 3 naponta 100mg akkor miért jó a 2 naponta 50mg. Tudom h az a szokásos adag de így napi 33mg ra jön ki úgy meg napi 25re még így is jobb vok. Decából meg heti egy is elég úgy tudom főleg h még nem használtam szúróst. Max primabolant. ... Béla ajánlotta egyébként vagyis ő hagyta jóvá, ő se ért hozzá?

másik kérdésem hozzád, hogy ha emelném az adagot a maradék napokra pl. 2 naponta 100mg propi +4. napon decával együtt, akkor annak szerinted látszata lenne, egyáltalán érdemes, vagy nem gáz már ilyenkor emelni, de ezzel a kúra végén magas lesz az androgén szintem, ergo sok lesz az izomveszteség.

Na akkor segíts nekem sürgősen ha jobban érted a szakmát!

THKs

Milyen Béla?

Kovács Béla.  O0
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Március 08. - 09:10:33
Válasz #174
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
libidó szinten nincs gáz sőt...

efitmasternek: Ha nem jó a 3 naponta 100mg akkor miért jó a 2 naponta 50mg. Tudom h az a szokásos adag de így napi 33mg ra jön ki úgy meg napi 25re még így is jobb vok. Decából meg heti egy is elég úgy tudom főleg h még nem használtam szúróst. Max primabolant. ... Béla ajánlotta egyébként vagyis ő hagyta jóvá, ő se ért hozzá?

másik kérdésem hozzád, hogy ha emelném az adagot a maradék napokra pl. 2 naponta 100mg propi +4. napon decával együtt, akkor annak szerinted látszata lenne, egyáltalán érdemes, vagy nem gáz már ilyenkor emelni, de ezzel a kúra végén magas lesz az androgén szintem, ergo sok lesz az izomveszteség.

Na akkor segíts nekem sürgősen ha jobban érted a szakmát!

THKs

Milyen Béla?

Kovács Béla.  O0

Azt hittem Varangy Béla  :D

2010. Március 08. - 12:10:03
Válasz #175

Feccho86

Vendég
Sztem nincs az még elbaszva, és nem hónapoktól várom a fejlődést, 8éve edzek.

2010. Március 08. - 12:10:03
Válasz #176

Feccho86

Vendég
Lényeg a lényeg h nem kaptam választ!

Igazából ez egy fórum, ami azt jelentené h problémimra itt tok megoldást találni!

Akkor jó lenne már végre leírni azt h hogy nézhetr ki egy 94 kg testre egy 8 hetes propi+deca kúra, ami persze nem elbaszott. Mostmár akkro írjátok le ezt is, ne csak azt h így el van baszva meg úgy mert bárhová olvasok vissza csak ezt látom!



2010. Március 08. - 12:55:52
Válasz #177
Nem elérhető

Maszat


a szemüveges részt nem is olvastam a végén... ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 08. - 13:08:00
Válasz #178
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Mindegy mennyire vigyázol magadra, akkor is ekkora mennyiségekkel szórakozni teljesen felesleges.Maximum arra jó, hoyg kilője az ember vele a saját t ermelését.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Március 08. - 13:12:11
Válasz #179
Nem elérhető

andras123


Hat baratom 27 100mg propi vagy 54 , 50mg propi
meg 24 szer 200mg deca de inkabb a Pakisztani suhind be 48 kollene belole 
de ugyis felulbiralnak majd ugyhogy lehet nekem is a nyakamra Taposnak  ***))

Maszat Yeti   ****:))))))